100M 8 θύρα ίνα οπτικός διακόπτης 2 λιμένα ινών-6 RJ45 λιμάνι διπλή ίνα MM 1310nm 2KM SC WEB διαχείρισης

100M 8 θύρα ίνα οπτικός διακόπτης 2 λιμένα ινών-6 RJ45 λιμάνι διπλή ίνα MM 1310nm 2KM SC WEB διαχείρισης

Υπάρχουν δύο θύρες ίνας 100M και έξι 10 / 100M UTP θύρες. Το προϊόν είναι προικισμένη με σταθερή απόδοση

Λεπτομέρειες προϊόντος

Υπάρχουν δύο θύρες ίνας 100M και έξι 10 / 100M UTP θύρες. Το προϊόν είναι προικισμένη με σταθερή απόδοση, άριστη ποιότητα και λογική τιμή λόγω υιοθετώντας τα τελευταίες IC από τις ΗΠΑ και την υψηλή ποιότητα των πομποδεκτών. Είναι εφαρμόσιμη για χρήση σε μικρά σχέδια των οπτικών ινών Ethernet ως επαναλήπτες οπτικών ή Ethernet μετατροπείς μονού / πολλαπλού τρόπου ινών, καθώς και άλλες ειδικές απαιτήσεις του περιβάλλοντος.


Κύρια χαρακτηριστικά

◆IT μπορεί να μετατρέψει τα οπτικός-ηλεκτρικά σήματα Ethernet μεταξύ 10 / 100M UTP θύρες (TX) και διασυνδέσεις οπτικής ίνας 100M (FX). Η μετατροπή των οπτικών σημάτων μπορεί να πραγματοποιηθεί μεταξύ της πολυ/πολλαπλού τρόπου οπτικής ίνας, μεταξύ των ενιαίων/πολλαπλού τρόπου οπτικής ίνας ή μεταξύ μίας/singlemode οπτικών ινών.

◆UTP θύρα υποστηρίζει MDI / MDI-X crossover αυτοκινήτων

◆Broadcast προστασία θύελλας

◆Supporting το πλαίσιο max 1916 bytes


Τεχνικές προδιαγραφές

◆Operating πρότυπα: IEEE802.3u 100Base-TX και 100Base-FX

◆Connector: UTP: RJ-45,10/100Mbps? Ινών: SC/ST/FC, 100Mbps (πλήρης εκτύπωση διπλής όψης)

◆Cable

Καλώδιο UTP: γάτα. 5 (η μέγιστη απόσταση έως 100m)

Φυτικές ίνες (Πολύτροπη): 50/125, 62,5/125μm (η μέγιστη απόσταση έως 2 χλμ)

Φυτικές ίνες (singlemode): 8.3/125, 8,7/125, 9/125, 10/125μm (η μέγιστη απόσταση έως 100 χλμ)

◆Flow ελέγχου

Πλήρης-ντούμπλεξ: IEEE802.3x έλεγχος ροής

Ημιαμφίδρομος: Ψήνουμε πίεση ελέγχου ροής

◆Power προσφορά: AC110 ~ 240V

◆Environment θερμοκρασία: 0 ~ + 50℃

◆ θερμοκρασία::: -20 ~ + 70℃

◆Humidity::5% ~ 90%

◆Dimensions:180 × 45 × 143 mm


Ινών οπτικών πληροφοριών

Μοντέλο

Ίνα είδος

Υποδοχή

Μέγιστη απόσταση

Μήκος κύματος

Ισχύς TX

Ευαισθησία

Σύνδεση προϋπολογισμού

OFS-SF2T6MM

πολλαπλού τρόπου

SC/ST

2 χλμ

850/1310nm

-20 ~-12dBm

-30dBm

10dBm

OFS-SF2T6MS

πολλαπλού τρόπου

SC

2 χλμ

850/1310nm

-20 ~-12dBm

-30dBm

10dBm

Singlemode

SC

20 χλμ.

1310nm

-14 ~-8dBm

-32dBm

18dBm

OFS-SF2T6SS

Singlemode

SC

20 χλμ.

1310nm

-14 ~-8dBm

-32dBm

18dBm


Ινών οπτικών πληροφοριών

Μοντέλο

Περιγραφή προϊόντος

OFS-SF2T6MM

Διακόπτες ινών Multimode Ethernet 10 / 100M με 36 UTP θύρες και 2 λιμάνια πολλαπλού τρόπου ινών, οπτικό μήκος κύματος 850 ή 1310nm, η max ίνα απόσταση έως 2 χλμ, για τη χρήση του πολλαπλού τρόπου ινών επαναλήπτες.

OFS-SF2T6MS

Διακόπτες ινών Ethernet 10 / 100M με 6 UTP θύρες και 1 θύρα πολλαπλού τρόπου ινών και 1 θύρα singlemode, οπτικό μήκος κύματος 850 και 1310nm, η max Πολύτροπη ίνα απόσταση έως 2 χλμ, μονότροπες ίνες μέχρι 20100 km, για τη χρήση των μετατροπέων μονού / πολλαπλού τρόπου ινών.

OFS-SF2T6SS

Διακόπτες ινών Ethernet 10 / 100M με 6 UTP θύρες και 2 θύρες μονότροπες ίνες, οπτικό μήκος κύματος 1310 ή 1550nm, η max ίνα απόσταση έως 20100 km, για τη χρήση του μονότροπες ίνες επαναλήπτες.

Optfocus τεχνολογία τώρα σας φέρνει το καλύτερο 100m 8 θύρα ίνα οπτικός διακόπτης 2 ινών rj45 λιμάνι-6 λιμάνι διπλή ίνα mm 1310nm 2 χλμ sc web διαχείρισης ποιότητας από την επαγγελματική εργοστάσιο. Οι γνωστοί ως ένας από τους κορυφαίους κατασκευαστές και προμηθευτές των διαφόρων ινών οπτικών προϊόντων στην Κίνα, εμείς να σας διαβεβαιώσω την καλή ποιότητα και εξαιρετική απόδοση.

Hot Tags: 100 M 8 θύρα ίνα οπτικός διακόπτης 2 ινών λιμάνι-6 RJ45 λιμάνι διπλή ίνα MM 1310nm 2KM SC web διαχείρισης, Κίνα, εργοστάσιο, προμηθευτές, κατασκευαστές
Ένα ζευγάρι:100 M Web κατάφερε 8 θύρα ίνα οπτικός διακόπτης 1 λιμένα ινών-7 ETH λιμάνι διπλή ίνα SM 1310nm 20KM SC Επόμενη:Όχι

Εξεταστική

You Might Also Like