Ενσωματωμένος διαχειριστής δικτύου Gigbit Fiber Switch 1000Mbps Smart 2GX + 4FE

Ενσωματωμένος διαχειριστής δικτύου Gigbit Fiber Switch 1000Mbps Smart 2GX + 4FE

OFS-MGS2F4T 6 θύρες Διακόπτης Gigabit Ethernet έχει τέσσερις θύρες UTP 10/100/1000M και δύο υποδοχές SFP 1000M. Οι έξυπνοι διακόπτες OPTFOCUS προσφέρουν οικονομικά αποδοτικές λύσεις δικτύου για τις μικρές και μεσαίες επιχειρήσεις. Ενσωματωμένο με χρήσιμες λειτουργίες L2, όπως τα VLAN 802.1Q, QoS, IGMP Snooping, STP, Storm Control και SNMP, ο Smart Switch της TP-LINK παρέχει στους διαχειριστές μια απλή, οικονομικά αποδοτική αλλά έξυπνη λύση δικτύωσης.

Λεπτομέρειες προϊόντος

OFS-MGS2F4T 6 θύρες Διακόπτης Gigabit Ethernet έχει τέσσερις θύρες UTP 10/100/1000M και δύο υποδοχές SFP 1000M. Ο πελάτης μπορεί να επιλέξει διαφορετική μονάδα 1000M SFP σύμφωνα με τη ζήτησή του, όπως 1000Base-T, 1000Base-SX ή 1000Base-LX κλπ. Το προϊόν διαθέτει σταθερή απόδοση, άριστη ποιότητα και λογική τιμή με την υιοθέτηση του τελευταίου IC από τις ΗΠΑ. Ισχύει για χρήση στην κατασκευή οπτικών ινών Ethernet.


Κύρια χαρακτηριστικά

◆ Μπορεί να μεταφέρει τα σήματα Ethernet μεταξύ 10/100 / 1000M θύρες UTP (T) και 1000M οπτικών ινών (X)

◆ Η λειτουργία αυτόματης διαπραγμάτευσης υποστηρίζει τις θύρες UTP σε auto 10/100 / 1000M και Full Duplex / Half Duplex.

◆ Η υποδοχή SFP υποστηρίζει τη λειτουργία 1000M και Full Duplex.

◆ Υποστηρίζει έλεγχο ροής και προστασία από καταιγίδες.

◆ Υποστηρίζει VLAN και QoS.

◆ Υποστηρίζει μέγιστο πλαίσιο 10K bytes.

◆ Είναι χαμηλή κατανάλωση ενέργειας (4W), χαμηλή θερμότητα και καλή αξιοπιστία.


Τεχνικές προδιαγραφές

◆ Πρότυπα λειτουργίας: IEEE802.3z / AB, 10/100 / 1000Base-T και 1000Base-SX / LX

◆ Πίνακας διευθύνσεων MAC: 1K

◆ Μνήμη προσωρινής αποθήκευσης πλαισίου: 1MKb

◆ Δυνατότητα μεταγωγής: 12G

◆ Συνδετήρας: UTP: RJ-45,10 / 100 / 1000Mbps;

Υποδοχή SFP: 1000Mbps.

◆ Καλώδιο: UTP: Cat.5 ή 6 UTP (η μέγιστη απόσταση μέχρι 100m)

Multimode Fiber: 50 / 125,62,5 / 125μm (η μέγιστη απόσταση μέχρι 224 / 550m)

Singlemode Fiber: 8 / 125,8,7 / 125,9 / 125μm (η μέγιστη απόσταση μέχρι 10 ~ 100 χλμ)

◆ Έλεγχος ροής: Full Duplex: έλεγχος ροής IEEE802.3x;

Half Duplex: έλεγχος ροής αντίθλιψης

◆ LED: PWR, F1 Σύνδεσμος / Πράξη, F2 Σύνδεσμος / Πράξη, TP1 ~ TP4 Σύνδεσμος / Πράξη, TP1 ~ TP4 100, TP1 ~ TP4 1000;

◆ Απαιτήσεις ισχύος: AC220V (100-240V), 50 ~ 60Hz, DC: 5V, 2A

◆ Θερμοκρασία περιβάλλοντος: 0 ~ + 50 ℃;

◆ Θερμοκρασία αποθήκευσης: - 20 ~ + 70 ℃;

◆ Υγρασία: 5% ~ 90%;

◆ Διαστάσεις: 30 (υψηλή) × 140 (πλάτος) × 90 (μήκος) mm;


Πληροφορίες Παραγγελίας

Μοντέλο

Περιγραφή προϊόντος

OFS-MGSF2T4

6 θύρες Gigabit Ethernet Switch με δύο θύρες SFP 1000M και τέσσερις θύρες RJ45.

Η τεχνολογία Optfocus σας φέρνει τώρα τον καλύτερο ποιοτικό καλωδιακό διακόπτη Ethernet 6 θύρας 2 θύρα 1000m SFP port-4 1000m rj45 από το επαγγελματικό εργοστάσιο της. Καλά γνωστή ως ένας από τους κορυφαίους κατασκευαστές και προμηθευτές των διαφόρων οπτικών ινών προϊόντων στην Κίνα, μπορούμε να σας διαβεβαιώσω για την καλή ποιότητα και την άριστη απόδοση.


ΠΛΗΡΩΜΗ & ΑΠΟΣΤΟΛΗ

Συσκευασία

Κάθε προϊόν συσκευάζεται σε σακούλα PE υψηλής ποιότητας, στη συνέχεια τοποθετείται σε κουτί ή χαρτοκιβώτιο και ασφαλίζεται με 2 ένθετα.

Τελευταία τοποθετήστε κάθε κιβώτιο σε παλέτες και τυλίξτε κατάλληλα για θαλάσσια ή αεροπορικά ταξίδια.


Πληρωμή και αποστολή

Πληρωμή

Τυποποιημένοι όροι πληρωμής: T / T 30% ΚΑΤΑΘΕΣΗ, 70% BANLANCE πριν από τη ναυτιλία.

Ηλεκτρονική εντολή διασφάλισης συναλλαγών, όλα εξαρτώνται από εσάς.

Θα μπορούσαν να παρασχεθούν περισσότεροι όροι πληρωμής (PAYPAL, WESTERN UNION, MONEYGRAM).

Αποστολή

Χρόνος παράδοσης: Γενικά είναι 1-2 ημέρες αν τα εμπορεύματα είναι σε απόθεμα ή είναι 2-4 ημέρες αν τα εμπορεύματα δεν είναι σε απόθεμα, είναι ανάλογα με την ποσότητα.


ΠΙΣΤΟΠΟΙΗΣΗ

       Πιστοποιητικό CE Πιστοποιητικό CE   Πιστοποιητικό FCC



Προμηθευτής   Εκτίμηση   Πιστοποιητικό Πιστοποιητικό ISO

Αξιολογείται   με:



ΣΤΟΙΧΕΙΑ ΤΗΣ ΕΤΑΙΡΕΙΑΣ


Ποιος είναι η τεχνολογία OPTFOCUS;

Shenzhen OPTFOCUS Technology Co, Ltd , μια εταιρεία που καταχωρήθηκε στο Shenzhen το 2009, ήταν παλαιότερα γνωστή ως OPTFOCUS INTERNATIONAL CO., LTD. Αρχικά ιδρύθηκε στο Χονγκ Κονγκ το 2007.


Τα κύρια προϊόντα μας είναι:

Τμήμα πωλήσεων

ΕΡΓΑΣΤΗΡΙ

ΕΚΘΕΣΗ

Συχνές ερωτήσεις:

 

1. Υπάρχει μια ελάχιστη ποσότητα παραγγελίας;

Όχι, μπορείτε να διστάσετε να παραγγείλετε οποιαδήποτε ποσότητα οποιουδήποτε προϊόντος.

2. Ποιους όρους πληρωμής αποδέχεστε;

T / T, Paypal, Western Union, L / C και ούτω καθεξής είναι αποδεκτά.

3. Ποιοι είναι οι τρόποι ναυτιλίας που προσφέρετε;

Οι συνηθισμένοι τρόποι ναυτιλίας είναι οι DHL, FedEX, TNT, UPS, EMS κλπ.

 

4. Τα προϊόντα σας συνοδεύονται από εγγύηση;

Ναι, παρέχουμε 1 έτος εγγύηση για όλα τα προϊόντα μας από την ημερομηνία αποστολής

 

Για περισσότερες ή δωρεάν δοκιμή δείγματος, κάντε κλικ στο κουμπί " Αποστολή " τώρα !!!


ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΗΣΤΕ ΜΑΖΙ ΜΑΣ

Αν ενδιαφέρεστε για τα προϊόντα μας, παρακαλούμε συμπληρώστε τις παρακάτω λεπτομερείς απαιτήσεις. Η ομάδα του OPTFOCUS θα σας προσφέρει διαφορετικές λύσεις μέσα σε 12 ώρες. Δωρεάν δείγματα είναι επίσης διαθέσιμα.

Hot Tags: 1000mbps έξυπνη 2gx + 4fe διαχειριζόμενη gigbit fiber switch δικτύου, Κίνα, εργοστάσιο, προμηθευτές, κατασκευαστές
Ένα ζευγάρι:10/100/1000 M 8UTP + 2SFP Web διακόπτης έξυπνη διαχείριση Επόμενη:Έξυπνη Gigagbit 9 θύρα διακόπτη Ethernet 1 θύρα SFP-8 100 M RJ45 θύρα Web κατάφερε

Εξεταστική

You Might Also Like