7 θύρα Gigabit κατάφερε λιμένα ινών διακόπτης 3-4 100M θύρα RJ45 διπλή ίνα SM 1310nm 20KM SC

7 θύρα Gigabit κατάφερε λιμένα ινών διακόπτης 3-4 100M θύρα RJ45 διπλή ίνα SM 1310nm 20KM SC

Ο έξυπνος διακόπτης ιστού Gigabit OFS-GSFT4F3M συμμορφώνεται πλήρως με IEEE πρότυπα Ethernet 802.3/802.3u/802.3ab.

Λεπτομέρειες προϊόντος

Περιγραφή του προϊόντος:
Ο έξυπνος διακόπτης ιστού Gigabit OFS-GSFT4F3M συμμορφώνεται πλήρως με IEEE πρότυπα Ethernet 802.3/802.3u/802.3ab. Παρέχει 4 10/100/1000Mbps αυτόματη διαπραγμάτευση RJ45 θύρες και 3 υποδοχές SFP ανεξαρτησία επέκταση υποστήριξη MiniGBIC. Παρέχει επίσης λειτουργίες διαχείρισης που βασίζεται στο Web, συμπεριλαμβανομένων σύστημα, θύρα δικτύου, VLAN, κορμός, προτεραιότητα και ασφάλειας κλπ. Το πρότυπο 11 ιντσών αναρτήσιμοι σε ράφι χάλυβα περίπτωση και κάνει έξυπνη διαχείριση είναι ιδανικό για δίκτυα με μικρό, μεσαίο και μεγάλο.


Χαρακτηριστικών του προϊόντος
●Complies με IEEE802.3, IEEE802.3u, IEEE802.3ab πρότυπα.
●4 10/100/1000Mbps αυτόματη διαπραγμάτευση RJ45 που υποστήριξη Auto-MDI/MDIX και 3 υποδοχές SFP ανεξάρτητα επέκτασης υποστηρίζει λειτουργική μονάδα Mini GBIC?
●Supports Web Smart και κονσόλα διοικήσεις?
●Support IEEE802.3x έλεγχος ροής για μισό/Πλήρης-ντούμπλεξ?
●Store και προς τα εμπρός, ενσωματωμένη 8K MAC διεύθυνση τραπέζι?
Βάσει θύρας ●Supports/tag VLAN διαμόρφωση?
●Supports ταχεία που εκτείνονται σε tree(RSTP) διαμόρφωση?
Trunking θύρα ●Supports?
●Supports θύρα ελέγχου εύρους ζώνης?
●Supports συνάρτησης QoS?
●Supports το λιμάνι καθρέφτη;
●Supports διερεύνηση μέσω IGMP διαμόρφωση?
Ρύθμιση παραμέτρων του SNMP ●Supports?
●Supports ελέγχου εκπομπής storm?
●Supports HTTP ενημερωμένη έκδοση λογισμικού, δημιουργία αντιγράφων ασφαλείας και επαναφοράς?
●Supports πηγή φίλτρο IP μέσω των λιμένων να μπλοκάρετε την ανεπιθύμητη πρόσβαση?
●Supports δυναμική ροή στατιστικών των θυρών?
●Supports κύκλωμα διαγνώσεις?
● 11 ιντσών αναρτήσιμοι σε ράφι χάλυβα περίπτωση?
●External τροφοδοτικό εφοδιασμού·


Προδιαγραφές προϊόντων

Λειτουργία του υλικού

Πρότυπα

IEEE802.3, 802.3u, 802.3ab, 802.3 x

Βασική λειτουργία

Απόδοση ενσύρματου δικτύου

MAC διεύθυνση αυτόματος-που μαθαίνουν και αυτόματος-που γερνά

IEEE802.3x έλεγχος ροής για αμφίδρομη λειτουργία και της αντίθλιψης για ημι-αμφίδρομη λειτουργία

Εύρος ζώνης Backbound

14Gbps

MAC πίνακα διεύθυνση

8k

Ταχύτητα προώθησης

Το λιμάνι 14880pps 10BASE-τ:
100BASE-TX: 148800pps/port
1488000pps το λιμάνι 1000BASE-T:

Μέθοδος μετάδοσης

Κατάστημα-και-εμπρός

Θύρες

4 10/100/1000Mbps αυτόματη διαπραγμάτευση RJ45 (αυτόματο MDI/MDIX) και 3 υποδοχές SFP ανεξαρτησία επέκτασης ενισχυτικών ενοτήτων MiniGBIC

Δίκτυο πολυμέσων

10BASE-τ: UTP κατηγορία 3, 4, καλώδιο 5 (μέγιστο 100m)
STP EIA/TIA-568 100Ù (μέγιστο 100m)
100Base-Tx: UTP κατηγορία 5, 5e καλώδιο (μέγιστο 100m)
STP EIA/TIA-568 100Ù (μέγιστο 100m)
1000BASE-τ: UTP κατηγορία 5, 5e καλώδιο (μέγιστο 100m)

Ενδεικτικές λυχνίες LED

Εξουσία, σύνδεση/νόμος, ταχύτητα

Διαστάσεις (W * D * H)

250 mm × 150 mm × 44 mm

Περιβάλλον

Θερμοκρασία λειτουργίας: 0℃ ~ 40 ℃ (32 ~ 104℉)
Θερμοκρασία αποθήκευσης:-40℃ ~ 70℃ (-40℉ ~ 158℉)
Υγρασία λειτουργίας: 10% ~ 90% χωρίς συμπύκνωση
Υγρασία αποθήκευσης: 5% ~ 90% χωρίς συμπύκνωση

InputConsumption

Τροφοδοσία: 100-240 VAC 50-60Hz
Max: 13W

Λεπτομερής διαχείριση λειτουργίας

Γενικές προδιαγραφές

Αλλαγή υφάσματος

κατάστημα και προς τα εμπρός

Φλας

1M

Max Αρ.
του 1000Base-T/FX

4+3

Πλαισίων Jumbo

9600Bytes

Διερεύνηση μέσω IGMP

υποστήριξη

IGMP v1/v2/v3

V1, V2

Διαθεσιμότητα

802.1W RSTP

υποστήριξη

802.3ad σύνδεση (LACP)

υποστήριξη

Στατική συνάθροιση

υποστήριξη

VLAN

υποστήριξη

VLAN βάσει θυρών

υποστήριξη

802.1Q VLAN

υποστήριξη, VID(1-4094)

Ανώτατος αριθ. του VLAN

υποστήριξη 7 groups,VID(1-4094)

QoS

802.1p

υποστήριξη

Βασισμένη στο λιμένα ποσοστό περιορισμός

υποστήριξη

Εκπομπής Storm ελέγχου

υποστήριξη

Έλεγχος πολλαπλής διανομής καταιγίδα

υποστήριξη

Άγνωστος Unicast ελέγχου

υποστήριξη

WRR

υποστήριξη

COS

υποστήριξη

DiffServ (DSCP)

υποστήριξη

Ασφάλεια

802. 1 x

υποστήριξη

Φιλτράρισμα IP

υποστήριξη

Διαχείριση

SNMP

V1, V2

Διαχείριση Ιστού

υποστήριξη

Θύρα κονσόλας

υποστήριξη

Αναμετάδοσης DHCP

υποστήριξη

TFTP

υποστήριξη

Κατοπτρισμός θυρών

υποστήριξη

Περιεχόμενα συσκευασίας

1 κομμάτι OFS-GSFT4F3MEthernet διακόπτης

1 κομμάτι εξωτερικό τροφοδοτικό

1 κομμάτι καλώδιο κονσόλας

4 τεμάχια από καουτσούκ υλικό παραγεμίσματος

Εγχειρίδιο χρήσης

Optfocus τεχνολογία τώρα σας φέρνει το καλύτερα ποιότητας 7 θύρα gigabit κατάφερε διακόπτης 3 ινών 100m θύρα-4 rj45 λιμάνι διπλή ίνα sm 1310nm 20km sc από την επαγγελματική εργοστάσιο. Οι γνωστοί ως ένας από τους κορυφαίους κατασκευαστές και προμηθευτές των διαφόρων ινών οπτικών προϊόντων στην Κίνα, εμείς να σας διαβεβαιώσω την καλή ποιότητα και εξαιρετική απόδοση.

Hot Tags: 7 θύρα gigabit κατάφερε διακόπτη 3 ίνα λιμάνι-4 100M rj45 λιμάνι διπλή ίνα SM 1310nm 20KM SC, Κίνα, εργοστάσιο, προμηθευτές, κατασκευαστές
Ένα ζευγάρι:Web διαχείριση Gigabit διακόπτης 2 θύρα SFP-24 100M θύρα RJ45 Επόμενη:Όχι

Εξεταστική

You Might Also Like