Έξυπνη Gigagbit 9 θύρα διακόπτη Ethernet 1 θύρα SFP-8 100 M RJ45 θύρα Web κατάφερε

Έξυπνη Gigagbit 9 θύρα διακόπτη Ethernet 1 θύρα SFP-8 100 M RJ45 θύρα Web κατάφερε

OFS-GSF1T8 είναι οπτικό Ethernet switch με 1 * 1000Mbps θύρες SFP και ηλεκτρικών θυρών 8 * 10/100/1000Mbps.

Λεπτομέρειες προϊόντος

OFS-GSF1T8 είναι οπτικό Ethernet switch με 1 * 1000Mbps θύρες SFP και ηλεκτρικών θυρών 8 * 10/100/1000Mbps. Έχει σχεδιαστεί για να ικανοποιηθούν οι διάφορες ανάγκες εφαρμογής και παρέχουν μια λύση επικοινωνίας δικτύου Ethernet με αναλογία υψηλής απόδοσης-τιμής. Του OFS-GSF1T8 υψηλή διαθεσιμότητα και αξιοπιστία, καθώς και τα χαρακτηριστικά ασφαλείας πλούσια, το καθιστά ιδανικό για διασφάλιση των δεδομένων μετάδοσης. Διαθέτει επίσης ισχυρό Web-based, CLI δυνατότητες διαχείρισης, μεγάλο εύρος εισόδου διπλής τροφοδοσίας.


andquot; OP δαχτυλίδι Protectionandquot;(OPRP), έχει σχεδιαστεί ειδικά για εφαρμογές, για να παρέχουν ένα γρήγορο Ethernet δαχτυλίδι προστασίας και αποκατάστασης εντός 15ms. Από την κονσόλα διαχείρισης, uses μπορώ επιλέγω οποιαδήποτε θύρα (κανονική θύρα Ethernet ή λιμάνι κορμό) να σχηματίζουν ένα δαχτυλίδι Ethernet για ταχύτερη ανάρρωση και ευρύτερο εύρος ζώνης.

OFS-GSF1DT8


Βασικά χαρακτηριστικά
→ 8 x 10/100/1000MBaseTX θύρες + θύρες SFP 2x1000BaseFX
→ OP δαχτυλίδι προστασίας (OPRP), Spanning Tree Protocol (STP) και ταχεία Spanning Tree πρωτοκόλλου δομής (RSTP) για Ethernet δαχτυλίδι προστασίας και γρήγορη ανάρρωση
→ 8K πίνακα διευθύνσεων για διευθύνσεις unicast auto-έμαθα
→ 4K VLAN, υποστηρίζει 802.1Q, λιμάνι βάση, πρωτόκολλο βασίζεται VLAN, καθώς και γενικό πρωτόκολλο εγγραφής χαρακτηριστικού (GARP) και πρωτόκολλο εγγραφής VLAN GARP (GVRP) για ευέλικτο δίκτυο σχεδιασμού και διαχείρισης
→ Ευέλικτη διανομή ελέγχου και ανακατεύθυνση λειτουργία φορτίο
→ Εγχειρίδιο, στατική και δυναμική θύρα συγκέντρωσης θύρας στατικές και δυναμικές για διαχείριση εύρους ζώνης
→ Λιμάνι ποσοστό όριο ελέγχου εκπομπής storm, λιμάνι mirrring, πλούσια χαρακτηριστικά ποιότητας υπηρεσίας (QoS) για έλεγχο της κυκλοφορίας δεδομένων και διαχείριση
→ Μαύρη τρύπα MAC διεύθυνση διαχείρισης διεύθυνση MAC φιλτραρίσματος, στατικές και δυναμικές για την ασφάλεια του δικτύου
→ Πρόσβαση ελέγχου Lists(ACL)
→ v2.0 Secure Shell (SSH)
→ διερεύνηση μέσω IGMP
→ SNTP, SMTP
→ V1, V2c, SNMP V3
Στατιστικά στοιχεία RMON υποστηρίζει →, ιστορία, συναγερμών και συμβάντων
Διασύνδεση διαχείρισης Web-based δικτύου →
→ Υποστηρίζει λιμάνι και VLAN διαχείρισης
Αναβάθμιση του On-line firmware →
→ Δύο προνόμιο επίπεδο των λογαριασμών
→ Syslog
→ Διπλή ηλεκτρική ισχύς εισόδου για υψηλή αξιοπιστία


Απόδοση
→ Πρωτόκολλο IEEE:
o802.3 Ethernet 10Base-T
o802.3u 100Base-TX και 100Base-FX γρήγορο Ethernet
o802.3x έλεγχος ροής και πίσω πίεσης
o802.1P κλάση ποιότητας υπηρεσίας
o802.1Q VLAN Tag
o802.3ad LACP
STP o802.1d-2004
o802.1W ταχεία STP
o802.1s πολλαπλές STP
o802.1X
→ Μη κλείδωμα διακόπτη κατάστημα-και-τα εμπρός κοινόχρηστης μνήμης αρχιτεκτονικής
→ MAC διεύθυνση: 8K
→ διαχείριση δικτύου: Web-based, CLI, Telnet, βοηθητικό πρόγραμμα windows και SNMP διαχείρισης.
→ OP δαχτυλίδι προστασίας: χρόνος αποκατάστασης εντός 15ms
→ αναβάθμιση υλικολογισμικού: ιστού, σε απευθείας σύνδεση


Ρύθμιση παραμέτρων θύρας
→ RJ45 λιμάνι: Αυτόματος-διαπραγμάτευση, 10/100/1000Base-T, Full/Half διπλής όψης, Auto-MDI/MDIX, σε χαλκού καλώδιο cat5 # με λειτουργία απόσταση μικρότερη από 100 μέτρα.
→ 1000Base-FX οπτικής θύρας: θύρα SFP
→ Ενιαία-λειτουργία: 20, 40, 60, 80,100, 120 χλμ, προαιρετική, εξαρτάται από σας SFP λειτουργική μονάδα
→ πολλαπλού τρόπου: 2, 5 χλμ, προαιρετική, εξαρτάται από σας SFP λειτουργική μονάδα
→ μήκος κύματος: 850nm, 1310 nm, 1550nm
→ ΛΉΨΗ πρόγραμμα λιμάνι: Διαχείριση σειριακή δικτύου RJ45 με βάση
→ Δείκτης: TP1-8 σύνδεση/ΝΌΜΟΣ, TP1-8 100, δύναμη, FX1, FX2


Επιλογές Είσοδος τροφοδοσίας
→ Τάση εισόδου: 5VDC (5V ~ 15V DC), περιττή διπλή ισχύς εισόδου
→ Ρεύμα εισαγωγής: andlt;2A@5VDC
Τρέχουσα προστασία υπερφόρτωσης →
→ Υποστήριξη διπλή δύναμη δημιουργίας αντιγράφων ασφαλείας


Περιβαλλοντικά όρια
→ 0° C ~ + 50° C (μεγάλη θερμοκρασία)
→ Θερμοκρασία αποθήκευσης:-20 ° C ~ + 70 ° C
→ Υγρασία: 5% ~ 95%


Μηχανική διάσταση
→ Διαστάσεις: 29 x 121 x 226 mm

Optfocus τεχνολογία τώρα σας φέρνει η καλύτερα ποιότητα smart gigagbit 9 θύρα ethernet διακόπτη 1 sfp λιμάνι-8 m 100 rj45 θύρα web κατάφερε από το επαγγελματικό εργοστάσιο. Οι γνωστοί ως ένας από τους κορυφαίους κατασκευαστές και προμηθευτές των διαφόρων ινών οπτικών προϊόντων στην Κίνα, εμείς να σας διαβεβαιώσω την καλή ποιότητα και εξαιρετική απόδοση.

Hot Tags: έξυπνη gigagbit 9 θύρα ethernet διακόπτη 1 SFP λιμάνι-8 100M rj45 λιμάνι web κατάφερε, Κίνα, εργοστάσιο, προμηθευτές, κατασκευαστές
Ένα ζευγάρι:Ενσωματωμένος διαχειριστής δικτύου Gigbit Fiber Switch 1000Mbps Smart 2GX + 4FE Επόμενη:Διαχειρίσιμο Gigabit 10 θύρας Fiber οπτικός διακόπτης 2 θύρα SFP-8 100M θύρα RJ45

Εξεταστική