Web διαχείριση Gigabit διακόπτης 2 θύρα SFP-24 100M θύρα RJ45

Web διαχείριση Gigabit διακόπτης 2 θύρα SFP-24 100M θύρα RJ45

OFS-MGSF2T24 Smart switch ethernet γεμίζουν ένα κενό μεταξύ των μη-WEB διαχείρισης διακόπτη και πλήρη web διαχείρισης διακόπτη

Λεπτομέρειες προϊόντος


Περιγραφή προϊόντος
OFS-MGSF2T24 Smart switch ethernet γεμίζουν ένα κενό μεταξύ των μη-WEB διαχείρισης διακόπτη και πλήρη web διαχείρισης μεταγωγέα, όχι μόνο με πολλές λειτουργίες του L2 πλήρη WEB διαχείρισης διακόπτη που μπορεί να διαχειρίζεται και να παρακολουθεί το δίκτυο, αλλά επίσης, την τιμή και τη διαχείριση δεν είναι τόσο ακριβά και περίπλοκο όπως πλήρης διακόπτης διαχείρισης WEB, είναι μια ιδανική επιλογή για όσους καλλιέργεια επιχειρήσεις δομημένο δίκτυο οικονομικώς αποδοτικά και υψηλής απόδοσης.


OFS-GSFT24F02M είναι L2 γραμμής ταχύτητα καθαρής gigabit έξυπνος μεταγωγέας ethernet. Ο μεταγωγέας παρέχει 24 10 / 100/ 1000M αυτόματη διαπραγμάτευση θύρα ethernet, 2 gigabit SFP (mini GBIC) θύρες (με θύρα 1 και θύρα 2 πολυπλεξία), να καλύψουν την ανάγκη σας υψηλού εύρους ζώνης. Την ίδια στιγμή, υποστήριξη διαχείρισης WEB και κονσόλα διαχείρισης, υποστηρίζει τον κατοπτρισμό, λιμάνι κορμό, VLAN ταξινόμηση, ταχείας διεύρυνσης δέντρου, QoS στρατηγική ελέγχου, ελέγχου ταυτότητας 802.1 x και άλλες λειτουργίες. Προσφέρει μια εξαιρετικά αξιόπιστη λύση χαμηλού κόστους για internet μπαρ, ξενοδοχεία, έξυπνο κοινότητες, μικρές και μεσαίες επιχειρήσεις να επιτύχουν δικτύου, έξυπνο και ασφαλές.


Άριστες επιδόσεις
24 θύρες είναι υποστήριξη μη αποκλεισμού, πλήρης ταχύτητα προώθησης, για να σας παρέχουμε δυνατότητες ισχυρό επεξεργασίας δεδομένων.
Υποστηρίζει τον έλεγχο εύρους ζώνης λιμένα, σύμφωνα με διάφορους χρήστες με διαφορετικές επιχειρηματικές ανάγκες, ακριβή έλεγχο των κάθε θύρα να στείλετε και να λάβετε ποσοστό, για να σας βοηθήσει να διαθέσουν λογικά τους πόρους του εύρους ζώνης και τη βελτίωση της χρήσης εύρους ζώνης.
Λειτουργία ελέγχου εκπομπής storm μπορεί να ελέγξει το ποσοστό μετάδοσης, πολλαπλής διανομής, μοναδικής διανομής και ICMPP αποτελεσματικά, να αποφευχθεί συμφόρηση του δικτύου και να προστατέψετε το δίκτυό σας λειτουργεί κανονικά.


Επεκτάσιμη και ευέλικτη
2 gigabit SFP (mini GBIC) θύρες (με θύρα 1 και port2 να πολλαπλασιάσει), εύκολα μπορούν να έχουν πρόσβαση σας gigabit δίκτυο στο δίκτυο κορμού και παρέχει μια ποικιλία από τύπους διασύνδεσης, έτσι ώστε να μπορείτε να επιλέξετε τον τύπο διασύνδεσης, όπως απαιτείται. Θύρες Gigabit RJ45, απευθείας χρήση των υφιστάμενων γραμμών χαλκού ως μέσο μετάδοσης, μπορεί να σώσει το υψηλό κόστος της προσθήκης των οπτικών μέσων μαζικής ενημέρωσης· Θύρες SFP (mini GBIC), μέσα από το κοντό, μέτριο και μακρύ απόσταση μετάδοσης των οπτικών ινών, τότε σας ανάγκες από απόσταση μετάδοσης. Όταν επιλέξετε τη θύρα SFP και αντίστοιχη θύρα ΠΟΛΥΧΩΡΟΥ την ίδια στιγμή, θύρα SFP θα είναι υψηλής προτεραιότητας.


Σταθερό και αξιόπιστο
Υποστηρίζουν τη λειτουργία κορμού, μπορεί να διαθέσει 8 ομάδες συνάθροισης, μέγιστο 24 θύρες ανά ομάδα, ώστε όχι μόνο να πληρούν τις απαιτήσεις υψηλού εύρους ζώνης, αλλά επίσης μπορεί να επιτευχθεί πλεονασμό συνδέσεων, και τη βελτίωση της αξιοπιστίας του δικτύου.
Υποστήριξη RSTP (πρωτοκόλλου Rapid Spanning Tree), να εξασφαλίσει τη σύγκλιση γρήγορο δίκτυο, και να παρέχουν το σύνδεσμο backup πλεονασμού όταν αποφύγετε το δίκτυο παράγει κύκλωμα, να κάνω το δίκτυο εκτελεί πιο σταθερό και αξιόπιστο.


Πολλαπλής διανομής εφαρμογές
Διερεύνηση μέσω IGMP συνάρτηση μπορεί να διαχειρίζονται και να ελέγχουν την ομάδα πολλαπλής διανομής, έτσι ώστε τα δεδομένα πολλαπλής διανομής μπορεί να μόνο μεταδοθεί στον παραλήπτη σε ανάγκη, αποθηκεύσετε το εύρος ζώνης, ενισχυμένη ασφάλεια πολλαπλής διανομής πληροφοριών, και πληρούν τις απαιτήσεις της πολλαπλής διανομής εφαρμογές, όπως η τηλεδιάσκεψη, βίντεο κατά ζήτηση, κλπ.


Ασφάλεια
Της μετάδοσης και κυκλοφορία πολλαπλής διανομής στο εσωτερικό το ίδιο VLAN δεν θα προωθηθεί σε άλλες ομάδες VLAN, λοιπόν, τη διαίρεση της VLAN μπορεί να συμβάλει στην τον έλεγχο της κυκλοφορίας, απλοποίηση της διαχείρισης του δικτύου και τη βελτίωση της ασφάλειας. Βασισμένη στο λιμένα OFS-GSFT24F02M υποστήριξη VLAN και 802.1Q VLAN, μπορεί να περιορίσει την εκπομπή τομέα, τη βελτίωση της ασφάλειας των πληροφοριών και την αξιοποίηση του εύρους ζώνης και ενίσχυση της ικανότητας των πολλαπλών υπηρεσιών εφαρμογών.
Υποστήριξη ελέγχου ταυτότητας τεχνική για λιμάνι 802.1 x, μπορεί να διενεργεί ταυτότητας χρήστη για τους οποίους έχετε πρόσβαση δικτύου, την εξάλειψη μη εξουσιοδοτημένους και μη εξουσιοδοτημένους χρήστες ή συσκευές παράνομη πρόσβαση, για την προστασία της ασφάλειας του δικτύου.


Στρατηγική ελέγχου QoS
OFS-GSFT24F02M με έναν πλούτο των στρατηγικών ελέγχου QoS, υποστηρίζει τη λειτουργία προτεραιότητας της βασίζεται σε θύρα, 802.1p και DSCP, κάθε θύρα με 4 ουρές προτεραιότητας, συντονίζει αυστηρή priority(SP) ή μια ουρά σταθμισμένο γύρο robin (WRR) Προγραμματισμός αλγόριθμο, παρέχει μια ιδανική λύση για όσους απαιτούν νέες επιχειρήσεις σε εύρος ζώνης, καθυστέρηση και jitter, όπως τηλεδιάσκεψης, video-on-demand.


Εύκολη διαχείριση
Υποστήριξη λιμάνι κατοπτρισμού, μπορείτε μπορούν να παρακολουθούν την πρόσβαση πακέτων δικτύου και αποστέλλονται. Στους χρήστες του Διαδικτύου μπαρ, εύκολα μπορεί να υποβάλει στοιχεία στο τμήμα δημόσιας ασφάλειας για αναθεώρηση. Στους επαγγελματίες χρήστες, μπορεί να ελέγξει τα εσωτερικά δεδομένα καλά, επίσης, σας βοηθά να βρείτε το λάθος σημείο γρήγορα και με ακρίβεια όταν το δίκτυο διακόπτεται.
Υποστηρίζουν τη λειτουργία διαγνωστικών καλώδιο, και να παρέχει γραμμή κατάστασης?
Υποστήριξη διαχείρισης κονσόλας, μπορεί να μεταφέρονται εκτός ζώνης διαχείρισης μέσω του λιμένα κονσολών?
Υποστήριξη WEB διαχείρισης λειτουργίας, αγνά ελληνικά WEB interface διαχείρισης να σας παράσχουμε μια πλατφόρμα διαχείρισης εύχρηστο και ασφαλές, και βολικό για το σύστημα αναβάθμισης και συντήρησης? Εν τω μεταξύ, υποστηρίζει την εισαγωγή και εξαγωγή των αρχείων ρύθμισης παραμέτρων, για να κάνουν τη διαδικασία διαχείρισης που έχει γίνει πιο εύκολη και αποτελεσματική.


Χαρακτηριστικά προϊόντος
●comply με IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3 x, IEEE 802.3ad, IEEE802.1w, IEEE 802. 1 x, IEEE 802.1Q, πρότυπο IEEE 802.1 p
●24 10/100/1000 M αυτόματη διαπραγμάτευση RJ45 θύρες, θύρες 2 gigabit SFP (mini GBIC) (με θύρα 1 και θύρα 2 να πολλαπλασιάσει)
●All θύρες υποστηρίζουν ένα μισό / πλήρη αμφίδρομη λειτουργία αυτόματος-διαπραγμάτευση
●Using αποθήκευσης-εμπρός διακόπτη λειτουργίας
●Support MAC διεύθυνση αυτο-μάθηση
●Support ελέγχου εύρους ζώνης λιμένα και τον έλεγχο της θύελλας ραδιοφωνικής μετάδοσης
●Support για Συνάθροιση συνδέσεων, μπορεί να ρυθμιστεί οκτώ συνάθροισης ομάδων, κάθε ομάδα έως 24 θύρες, παρέχοντας ένδειξη κατάστασης LACP
●Support RSTP (ταχεία spanning tree protocol) και ένδειξη κατάστασης RSTP
●Support Snooping IGMP (V1, V2) (Multicast εφαρμογές) και IGMP οθόνη κατάστασης
Βασισμένο στο λιμένα ●support VLAN, 802.1Q VLAN
●Support για 802.1 Έλεγχος ταυτότητας x-ακτίνα και IP διεύθυνση φιλτραρίσματος στρατηγική ασφάλειας
●Support για βασίζεται σε θύρα, 802.1p και DSCP προτεραιότητα
●Support λιμάνι κατοπτρισμού και λιμάνι κυκλοφοριακή λειτουργία στατιστικών στοιχείων
●Support για Ping διαγνωστικά configuration και καλώδιο
●Support για εισαγωγή και εξαγωγή αρχείων ρύθμισης παραμέτρων
●Support κονσόλα θύρα διαχείρισης
●Support αγνά ελληνικά WEB interface διαχείρισης
●Dynamic ένδειξη LED για να δείχνει την κατάσταση του εξοπλισμού και να παρέχουν έναν απλό αντιμετώπισης προβλημάτων
●19 ιντσών πρότυπο rack-mounted ατσάλινο σχεδιασμό


Προδιαγραφή

Προδιαγραφή υλικού

Πρότυπα και πρωτόκολλα

IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3z, IEEE 802.3 x, IEEE 802.3ad, 802.1w, IEEE IEEE 802. 1 x, IEEE 802.1Q, IEEE 802.1 p

Σταθερή θύρα

24 10 / 100/ 1000M αυτόματη διαπραγμάτευση RJ45 λιμάνι
2 gigabit uplink ΠΟΛΥΧΩΡΟΥ θύρα RJ45/SFP(mini GBIC)

Τύπος καλωδίου

10BASE-τ: UTP 3/4/5 κατηγορία, υποστήριξη μέγιστης μετάδοσης απόσταση 100m
100BASE-TX: CAT5 UTP, υποστήριξη μέγιστης μετάδοσης απόσταση 100m
1000BASE-τ: UTP CAT5e, υποστήριξη μέγιστης μετάδοσης απόσταση 100m

Ίνα είδος

Πολύτροπη ίνα 50/125 μm, απόσταση μετάδοσης 550m
9/125 μm ενιαία λειτουργία οπτικών, απόσταση μετάδοσης 10km
9/125 μm ενιαία λειτουργία οπτικών, απόσταση μετάδοσης 40 χλμ
9/125 μm ενιαία λειτουργία οπτικών, απόσταση μετάδοσης 80km

Ενδεικτικές λυχνίες LED

Εξουσία, σύνδεση/νόμος 1 ~ 24, ταχύτητα 1 ~ 24

Εύρος ζώνης φόντο

48Gbps

MAC πίνακα διεύθυνση

8K

Ταχύτητα προώθησης

10Mbps: 14880PPS
100Mbps: 148800PPS
1000Mbps: 1488000PPS

Διαστάσεις (W x H x D)

440*180*44(mm)

Τάση εισόδου

100V ~ 240VAC, 50 / 60Hz

Κατανάλωση ρεύματος

andamp? Νο 60? 30W

Θερμοκρασία λειτουργίας

0ºC ~ 40 ° C

Θερμοκρασία αποθήκευσης

-40 ° C ~ 70ºC

Υγρασία λειτουργίας

10% ~ 90% RH μη συμπύκνωσης

Υγρασία αποθήκευσης

5% ~ 90% RH μη συμπύκνωσης

Έκλυση θερμότητας

Ανεμιστήρας διασκεδασμό θερμότητας

Λογισμικό προδιαγραφές

Διαχείριση λιμένων

Έλεγχος εύρους ζώνης λιμένα

Υποστήριξη

Εκπομπής Storm ελέγχου

Υποστήριξη

Τα στατιστικά στοιχεία θύρας κυκλοφορίας

Υποστήριξη

Κορμός

Υποστήριξη Μέγιστος 8 ομάδες, κάθε ομάδα μέγιστο 24 θύρες

Κατοπτρισμός θυρών

Υποστήριξη

Ρύθμιση VLAN

VLAN βάσει θυρών

Υποστήριξη

Βάσει 802.1Q VLAN

Υποστήριξη (4K)

STP

RSTP

Υποστήριξη

Εφαρμογή πολλαπλής διανομής

Διερεύνηση μέσω IGMP (V1, V2)

Υποστήριξη

Ρυθμίσεις QoS

Ρυθμίσεις QOS

Βασίζεται σε θύρα, 802. 1 p, DSCP

Ουρές προγραμματισμός αλγόριθμος

Αυστηρή προτεραιότητα (SP), σταθμισμένη γύρο Robin(WRR)

Ρυθμίσεις ασφαλείας

802.1Xd θύρα ελέγχου ταυτότητας

Υποστήριξη

Φιλτράρισμα διευθύνσεων IP

Υποστήριξη

Σύστημα διαχείρισης

Διαχείριση Ιστού

Υποστήριξη

Κονσόλα διαχείρισης

Υποστήριξη

Ένδειξη κατάστασης LACP

Υποστήριξη

Ένδειξη κατάστασης RSTP

Υποστήριξη

Ένδειξη κατάστασης IGMP

Υποστήριξη

Ping κατανομή

Υποστήριξη

Καλώδιο διάγνωση

Υποστήριξη

Ρύθμιση παραμέτρων αρχείων εισαγωγής και εξαγωγής

Υποστήριξη

Αναβάθμιση λογισμικού

Υποστήριξη

Συσκευασία

Κατάλογος συσκευασίας

  • Ηλεκτροφόρο καλώδιο

  • Διακόπτη ethernet OFS-GSFT24F02Msmart

  • Εγχειρίδιο χρήστη

  • Στήριγμα τοποθέτησης και βιδώστε

  • Πόδι με καουτσούκ

Optfocus τεχνολογία τώρα σας φέρνει τα καλύτερα ποιότητας web κατάφερε gigabit διακόπτης 2 100m θύρα-24 rj45 θύρα sfp από την επαγγελματική εργοστάσιο. Οι γνωστοί ως ένας από τους κορυφαίους κατασκευαστές και προμηθευτές των διαφόρων ινών οπτικών προϊόντων στην Κίνα, εμείς να σας διαβεβαιώσω την καλή ποιότητα και εξαιρετική απόδοση.

Hot Tags: Web διαχείριση gigabit διακόπτης 2 SFP λιμάνι-24 100M θύρα rj45, Κίνα, εργοστάσιο, προμηθευτές, κατασκευαστές
Ένα ζευγάρι:Διαχειρίσιμο Gigabit 10 θύρας Fiber οπτικός διακόπτης 2 θύρα SFP-8 100M θύρα RJ45 Επόμενη:7 θύρα Gigabit κατάφερε λιμένα ινών διακόπτης 3-4 100M θύρα RJ45 διπλή ίνα SM 1310nm 20KM SC

Εξεταστική

You Might Also Like