10 / 100M 3 θύρα Fast Ethernet διακόπτη 1 λιμένα ινών-2 RJ45 λιμάνι διπλή ίνα SM 1310nm 20KM SC

10 / 100M 3 θύρα Fast Ethernet διακόπτη 1 λιμένα ινών-2 RJ45 λιμάνι διπλή ίνα SM 1310nm 20KM SC

Σειρά OFS-SF1T2 παρέχει ένα θυρών οπτικής ίνας 100M και δύο 10 / 100M UTP θύρες. Το προϊόν είναι προικισμένη με σταθερή απόδοση

Λεπτομέρειες προϊόντος

Σειρά OFS-SF1T2 παρέχει ένα θυρών οπτικής ίνας 100M και δύο 10 / 100M UTP θύρες. Το προϊόν είναι προικισμένη με σταθερή απόδοση, άριστη ποιότητα και λογική τιμή λόγω υιοθετώντας τα τελευταίες IC από τις ΗΠΑ και την υψηλή ποιότητα των πομποδεκτών. Διαθέσιμες plug-in Rack μας 14 slots, είναι εφαρμόσιμη για χρήση σε μικρά σχέδια των οπτικών ινών Ethernet.


Κύρια χαρακτηριστικά

Με μια ίνα και δύο λιμένες UTP, OFS-SF1T2 μπορεί να μετατρέψει οπτικός-ηλεκτρικά σήματα Ethernet μεταξύ 10/100MUTP διασύνδεση (TX) και διασύνδεση οπτικής ίνας 100M (FX).

Η αυτόματη λειτουργία διαπραγμάτευσης επιτρέπει θύρα UTP σε αυτόματη επιλογή 10M ή 100M, και Full Duplex ή ημι-αμφίδρομη λειτουργία.

Υποστηρίζουν έλεγχο ροής και μεταδίδει προστασία θύελλας

Υποστηρίζει το πλαίσιο max 1536 byte

Εσωτερικό κύκλωμα εμπόδισε βροντή μπορούσε να μειώσει σημαντικά την βλάβη του μετατροπέα που προκαλείται από κεραυνό επαγωγή.


Τεχνικές προδιαγραφές

Λειτουργικά πρότυπα: IEEE802.3u 100Base-TX και 100Base-FX

Συνδετήρας:

UTP: RJ-45,10/100Mbps?

Ινών: SC/FC, 100Mbps (πλήρης εκτύπωση διπλής όψης)

Καλώδιο

Καλώδιο UTP: γάτα. 5 (η μέγιστη απόσταση έως 100m)

Φυτικές ίνες (Πολύτροπη): 50/125, 62,5/125μm(the max distance up to 2km)

Φυτικές ίνες (singlemode): 8/125, 8,7/125, 9/125, 10/125μm (η μέγιστη απόσταση έως 100 χλμ)

Έλεγχος ροής

Πλήρης-ντούμπλεξ: IEEE802.3x έλεγχος ροής

Ημιαμφίδρομος: Ψήνουμε πίεση ελέγχου ροής

Φως οδηγήσεων: PWR, FX σύνδεση/νόμος, TP1 TP2 FDX, TP1 σύνδεση/νόμος, FDX, TP2 σύνδεση/νόμος

Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος: AC100 ~ 240V, DC5V 1A;

Θερμοκρασία περιβάλλοντος: 0 ~ +50C

Θερμοκρασία αποθήκευσης::: -20 ~ περιβαλλοντικ

Humidity::5% ~ 90%

Διαστάσεις: 27 × 70 × 93 mm

Ινών οπτικών πληροφοριών

Τύπος

υποδοχή

Ίνα είδος

Μέγιστη απόσταση

Μήκος κύματος

Ισχύς TX

Ευαισθησία

Σύνδεση προϋπολογισμού

OFS-SF1T2M

SC

πολλαπλού τρόπου

2 χλμ

850 ή 1310nm

-20 ~-12dBm

-30dBm

10dBm

OFS-SF1T2S

SC

Singlemode

20 χλμ.

1310nm

-14 ~-8dBm

-32dBm

18dBm


Ινών οπτικών πληροφοριών

Μοντέλο

Περιγραφή προϊόντος

OFS-SF1T2M

10 / 100M διπλή Fiber διακόπτη Ethernet με 2 λιμένες UTP και 1 θύρα πολλαπλού τρόπου ινών, 850 ή 1310nm οπτικού μήκους κύματος, η μέγιστη απόσταση των ινών έως 2 χλμ.

OFS-SF1T2S

10 / 100M διπλή Fiber διακόπτη Ethernet με 2 λιμένες UTP και 1 μονότροπες ίνες θύρα, 1310 ή 1550nm οπτικού μήκους κύματος, η μέγιστη απόσταση των ινών μέχρι 20 ~ 100 χλμ.

OFS-SF1T2WS

10 / 100M ενιαίο Fiber διακόπτη Ethernet με 2 λιμένες UTP και 1 μονότροπες ίνες θύρα, 1310/1550nm οπτικού μήκους κύματος, η μέγιστη απόσταση των ινών μέχρι 20 ~ 100 χλμ.

Optfocus τεχνολογία τώρα σας φέρνει τα καλύτερα ποιότητας 10 / 100m 3 λιμάνι γρήγορο ethernet διακόπτη 1 ινών rj45 λιμάνι-2 λιμάνι διπλή ίνα sm 1310nm 20 χλμ sc από την επαγγελματική εργοστάσιο. Οι γνωστοί ως ένας από τους κορυφαίους κατασκευαστές και προμηθευτές των διαφόρων ινών οπτικών προϊόντων στην Κίνα, εμείς να σας διαβεβαιώσω την καλή ποιότητα και εξαιρετική απόδοση.

Hot Tags: 10 / 100M 3 θύρα fast ethernet διακόπτη 1 ινών λιμάνι-2 RJ45 λιμάνι διπλή ίνα SM 1310nm 20KM SC, Κίνα, εργοστάσιο, προμηθευτές, κατασκευαστές
Ένα ζευγάρι:Διακομιστής Fast Ethernet χωρίς διαχείριση (7) Θύρες 10 / 100Base-TX + (1) Θύρα 100Base-FX Επόμενη:10 / 100M 5 θύρα μη διαχειριζόμενη δικτύου διακόπτη 1 λιμένα ινών-4 λιμάνι ETH διπλή ίνα SM 1310nm 20KM SC

Εξεταστική

You Might Also Like