Διακόπτης δικτύου οπτικών ινών

Διακόπτης δικτύου οπτικών ινών

Η σειρά OFS-SF1T4 παρέχει μία θύρα οπτικών ινών 100M και τέσσερις θύρες UTP 10 / 100M.

Λεπτομέρειες προϊόντος

Διακόπτης δικτύου οπτικών ινών

network switch 1fx+4tx.2.jpg

network switch 1fx+4tx.3.jpg

Κύρια χαρακτηριστικά

Με μία οπτική ίνα και τέσσερις θύρες UTP, το OFS-SF1T4 μπορεί να μετατρέπει σήματα οπτικών-ηλεκτρικών Ethernet μεταξύ διεπαφής 10 / 100MUTP (TX) και διεπαφής οπτικών ινών 100M (FX).

Η λειτουργία αυτόματης διαπραγμάτευσης επιτρέπει στη θύρα UTP να επιλέγει αυτόματα 10M ή 100M και Full Duplex ή Half Duplex.

Έλεγχος ροής υποστήριξης και προστασία καταιγίδας από εκπομπή

Υποστηρίζοντας το μέγιστο πλαίσιο 1536 bytes

Το εσωτερικό κύκλωμα της παρεμποδισμένης βροντής θα μπορούσε να μειώσει σημαντικά τη ζημιά του μετατροπέα που προκαλείται από την πρόκληση κεραυνών.


Τεχνικές προδιαγραφές

Πρότυπα λειτουργίας: IEEE802.3u 100Base-TX και 100Base-FX

Συνδετήρας:

UTP: RJ-45,10 / 100Mbps.

Fiber: SC / FC, 100Mbps (Full Duplex)

Καλώδιο

Καλώδιο UTP: Cat. 5 (η μέγιστη απόσταση μέχρι 100m)

Fiber (multimode): 50/125, 62,5 / 125μm (η μέγιστη απόσταση μέχρι 2χλμ)

Fiber (singlemode): 8/125, 8,7 / 125, 9/125, 10 / 125μm (η μέγιστη απόσταση έως 100km)

Έλεγχος ροής

Full Duplex: Έλεγχος ροής IEEE802.3x

Half Duplex: έλεγχος ροής πίεσης ψησίματος

LED Light: PWR, FX Link / Act, TP1 FDX, TP1 Σύνδεσμος / Πράξη, TP2 FDX, TP2 Link / Act

Τροφοδοσία: AC100 ~ 240V, DC5V 1A;

Θερμοκρασία περιβάλλοντος: 0 ~ + 50C

Θερμοκρασία αποθήκευσης ::: - 20 ~ + 70C

Υγρασία: 5% ~ 90%

Διαστάσεις: 125 × 27 × 85 mm


Πληροφορίες οπτικών ινών


Τύπος

συνδετήρα

Τύπος ινών

Μέγιστη απόσταση

ΜΗΚΟΣ ΚΥΜΑΤΟΣ

TX power

Ευαισθησία

Προϋπολογισμός σύνδεσης

OFS-SF1T4M

SC

multimode

2χλμ

850 ή 1310nm

-20 ~ -12dBm

-30dBm

10dBm

OFS-SF1T4S

SC

singlemode

20χλμ

1310nm

-14 ~ -8dBm

-32dBm

18dBm


Πληροφορίες οπτικών ινών

Μοντέλο

Περιγραφή προϊόντος

OFS-SF1T4M

10 / 100M Ethernet Dual Fiber Switch με 4 θύρες UTP και 1 θύρα πολλαπλών σημάτων, 850 ή 1310nm οπτικού μήκους κύματος, η μέγιστη απόσταση των ινών μέχρι 2km.

OFS-SF1T4S

10 / 100M Ethernet Dual Fiber Switch με 4 θύρες UTP και 1 θύρα ινών singlemode, 1310 ή 1550nm οπτικού μήκους κύματος, η μέγιστη απόσταση των ινών έως 20 ~ 100km.

OFS-SF1T4WS

10 / 100M Ethernet Single Fiber Switch με 4 θύρες UTP και 1 θύρα ινών singlemode, 1310 / 1550nm οπτικού μήκους κύματος, μέγιστη απόσταση από ίνες μέχρι 20 ~ 100km.


ΠΛΗΡΩΜΗ & ΑΠΟΣΤΟΛΗ

Συσκευασία

Κάθε προϊόν συσκευάζεται σε σακούλα PE υψηλής ποιότητας, στη συνέχεια τοποθετείται σε κουτί ή χαρτοκιβώτιο και ασφαλίζεται με 2 παρεμβύσματα.

Τελευταία τοποθετήστε κάθε κιβώτιο σε παλέτες και τυλιγμένο κατάλληλα για θαλάσσια ή αεροπορικά ταξίδια.


Πληρωμή και αποστολή


ΠΙΣΤΟΠΟΙΗΣΗ

       Πιστοποιητικό CE Πιστοποιητικό CE   Πιστοποιητικό FCC



Προμηθευτής   Εκτίμηση   Πιστοποιητικό Πιστοποιητικό ISO

Αξιολογείται   με:



ΣΤΟΙΧΕΙΑ ΤΗΣ ΕΤΑΙΡΕΙΑΣ

fiber optical products.jpg


Ιστορικό ανάπτυξης της εταιρείας

 

2007

0PTFOUCS International Co, Ltd καταχωρήθηκε στο Χονγκ Κονγκ, η κύρια επιχείρηση για την οπτική επικοινωνία προϊόντα δικτύωσης, με καλή εξυπηρέτηση πελατών για το σκοπό αυτό?

 

2009

Shenzhen OPTFOCUS Technology Co, Ε.Π.Ε. καταχωρήθηκε στο Shenzhen το 2009, και η ίδρυση της γραμμής παραγωγής οπτικών μέσων μετασχηματιστών, έχει δεσμευτεί να γίνει λύσεις οπτικών επικοινωνιών στον κόσμο για τους παρόχους εξοπλισμού δικτύου και ηγέτης της υπηρεσίας?

 

2010

Αναπτύχθηκε 10 / 100M, 1000M και σειρά διαχείρισης των οπτικών ινών διακόπτες, η ετήσια παραγωγική ικανότητα φτάσει σε 12.000 μονάδες?

 

2012

OPTFOUCS επικεντρωθεί στην ποιότητα των προϊόντων οπτικών δικτύων οπτικών ινών, να βελτιώσει τον χρόνο παράδοσης της παραγωγής, να επεκτείνει την παραγωγή, και την αυξημένη γραμμή παραγωγής των διακοπτών POE, βιομηχανικές διακόπτες, η ετήσια χωρητικότητα σε 200.000 μονάδες?

 

2015

Με την ταχεία ανάπτυξη των εγχώριων και διεθνών αγορών του OPTFOCUS, η OPTFOCUS αύξησε τις επενδύσεις στην Ε & Α. Το εργοστάσιο μεταφέρθηκε ξανά, διεύρυνε την περιοχή παραγωγής σχεδόν 1 φορά και διεύρυνε 1 φορά το προσωπικό της ομάδας Ε & Α. Ενώ αυξήθηκε η γραμμή παραγωγής οπτικών παθητικών προϊόντων οπτικών ινών (PLC Splitter, καλώδιο patch fiber, γρήγορη σύνδεση κ.λπ.)

 

2017

OPTFOCUS εταιρεία άρχισε να επενδύσει μια πλούσια σειρά προϊόντων, έχει μαζική παραγωγή των ενεργητικών και παθητικών προϊόντων, και την αύξηση Η οπτική ινών εσωτερικών και εξωτερικών καλωδίων και MPO ινών patch γραμμή παραγωγής καλωδίων, να βελτιώσει συνολικά την ποιότητα των προϊόντων, τη φήμη και τις υπηρεσίες, να απολαύσετε μια καλή φήμη μεταξύ των εγχώριων και ξένων πελατών μας.

 

Τμήμα πωλήσεων

ΕΡΓΑΣΤΗΡΙ

ΕΚΘΕΣΗ


Γιατί να επιλέξετε το OPTFOCUS;

  1. Σύστημα ποιότητας ISO900, CE, FCC, ROHS

  2. Κατασκευαστικό σύστημα

  3. Σύστημα Ε & Α

  4. Σύστημα αγορών

  5. Άμεση παράδοση και αξιόλογες υπηρεσίες

  6. Λογικές τιμές

  7. Αποδοχή παραγγελιών σύμφωνα με τις απαιτήσεις του πελάτη

  8. Πλούσια εμπειρία της συνεργασίας OEM & ODM

  9. Αποστολή, πληρωμή και παράδοση

Καλούμε ειλικρινά όλους τους ενδιαφερόμενους αγοραστές να επισκεφτούν την εταιρεία μας και να επικοινωνήσουν άμεσα μαζί μας για περισσότερες πληροφορίες, θα σας απαντήσουμε το συντομότερο δυνατό!


Hot Tags: fiber network switch, Κίνα, εργοστάσιο, προμηθευτές, κατασκευαστές
Ένα ζευγάρι:10/100M διακόπτης ινών Ethernet 12V 3*RJ45 λιμένας Επόμενη:3-θυρο γρήγορος εναλλασσόμενος επιτραπέζιος υπολογιστής Ethernet Switch Singlemode σε μετατροπέα multimode

Εξεταστική

You Might Also Like