Διακομιστής Fast Ethernet χωρίς διαχείριση (7) Θύρες 10 / 100Base-TX + (1) Θύρα 100Base-FX

Διακομιστής Fast Ethernet χωρίς διαχείριση (7) Θύρες 10 / 100Base-TX + (1) Θύρα 100Base-FX

Η σειρά OFS-SF1T7 παρέχει μία θύρα οπτικών ινών 100M και δύο θύρες UTP 10 / 100M. Το προϊόν διαθέτει σταθερή απόδοση, άριστη ποιότητα και λογική τιμή, λόγω της υιοθέτησης τελευταίας IC από τις ΗΠΑ και υψηλής ποιότητας transceivers. Είναι εφαρμόσιμο στη χρήση σε μικρά σχέδια οπτικών ...

Λεπτομέρειες προϊόντος

Η σειρά OFS-SF1T7 παρέχει μία θύρα οπτικών ινών 100M και δύο θύρες UTP 10 / 100M. Το προϊόν διαθέτει σταθερή απόδοση, άριστη ποιότητα και λογική τιμή, λόγω της υιοθέτησης τελευταίας IC από τις ΗΠΑ και υψηλής ποιότητας transceivers. Είναι εφαρμόσιμο για χρήση σε μικρά πρότυπα οπτικών ινών Ethernet.


Κύρια χαρακτηριστικά

Με μία οπτική ίνα και τέσσερις θύρες UTP, το OFS-SF1T7 μπορεί να μετατρέπει σήματα οπτικών-ηλεκτρικών Ethernet μεταξύ διεπαφής 10 / 100MUTP (TX) και διεπαφής οπτικών ινών 100M (FX).

Η λειτουργία αυτόματης διαπραγμάτευσης επιτρέπει στη θύρα UTP να επιλέγει αυτόματα 10M ή 100M, και Full Duplex ή Half Duplex.

Έλεγχος ροής υποστήριξης και προστασία καταιγίδας από εκπομπή

Υποστηρίζει το μέγιστο πλαίσιο 1536 bytes

Το εσωτερικό κύκλωμα της παρεμποδισμένης βροντής θα μπορούσε να μειώσει σημαντικά τη ζημιά του μετατροπέα που προκαλείται από την πρόκληση κεραυνών.

 

Τεχνικές προδιαγραφές

Πρότυπα λειτουργίας: IEEE802.3u 100Base-TX και 100Base-FX

Συνδετήρας:

UTP: RJ-45,10 / 100Mbps.

Οπτική: SC / FC, 100Mbps (Full Duplex)

Καλώδιο:

  • Καλώδιο UTP: Cat. 5 (η μέγιστη απόσταση μέχρι 100m)

  • Fiber (multimode): 50/125, 62,5 / 125μm (η μέγιστη απόσταση μέχρι 2χλμ)

  • Fiber (singlemode): 8/125, 8,7 / 125, 9/125, 10 / 125μm (η μέγιστη απόσταση μέχρι 100km)

Έλεγχος ροής:

  • Full Duplex: Έλεγχος ροής IEEE802.3x

  • Half Duplex: έλεγχος ροής πίεσης ψήφισης

LED Light: PWR, FX Link / Act, TP1 FDX, TP1 Σύνδεσμος / Πράξη, TP2 FDX, TP2 Link / Act

Τροφοδοσία: AC100 ~ 240V, DC5V 1A;

Θερμοκρασία περιβάλλοντος: 0 ~ + 50C

Θερμοκρασία αποθήκευσης: -20 ~ + 70C

Υγρασία: 5% ~ 90%

Διαστάσεις: 83 × 160 × 25 mm


Τύπος

Συνδετήρας

Τύπος ίνας

Μέγιστη απόσταση

ΜΗΚΟΣ ΚΥΜΑΤΟΣ

TX power

Ευαισθησία

Προϋπολογισμός σύνδεσης

OFS-SF1T7

Θύρα SFP (χωρίς μονάδα SFP)

OFS-SF1T7M

SC

Multimode

2χλμ

850 ή 1310nm

-20 ~ -12dBm

-30dBm

10dBm

OFS-SF1T7S

SC

Singlemode

20χλμ

1 310 nm

-14 ~ -8dBm

-32dBm

18dBm


Μοντέλο

Περιγραφή προϊόντος

OFS-SF1T7


OFS-SF1T7M

10 / 100M Ethernet Dual Fiber Switch με 7 θύρες UTP και 1 θύρα πολλαπλών οπτικών ινών, 850 ή 1310nm οπτικού μήκους κύματος, η μέγιστη απόσταση των ινών μέχρι 2km

OFS-SF1T7S

10 / 100M Ethernet Dual Fiber Switch με 7 θύρες UTP και 1 θύρα ινών singlemode, 1310 ή 1550nm οπτικού μήκους κύματος, η μέγιστη απόσταση των ινών έως 20 ~ 100km

OFS-SF1T7WS

10 / 100M Ethernet Single Fiber Switch με 7 θύρες UTP και 1 θύρα οπτικών ινών singlemode, 1310 / 1550nm οπτικού μήκους κύματος, η μέγιστη απόσταση των ινών έως 20 ~ 100km

Ένα ζευγάρι:3-θυρο γρήγορος εναλλασσόμενος επιτραπέζιος υπολογιστής Ethernet Switch Singlemode σε μετατροπέα multimode Επόμενη:10 / 100M 3 θύρα Fast Ethernet διακόπτη 1 λιμένα ινών-2 RJ45 λιμάνι διπλή ίνα SM 1310nm 20KM SC

Εξεταστική

You Might Also Like