10 θύρα θύρα RJ45 θύρα SFP-8 Umanaged Gigabit Ethernet διακόπτη 2

10 θύρα θύρα RJ45 θύρα SFP-8 Umanaged Gigabit Ethernet διακόπτη 2

OFS-GS2F8T 10 θύρες Gigabit Ethernet Switch έχει οκτώ θύρες 10/100/1000 M UTP και δύο θύρα SFP ή SC FC ST 1000M.

Λεπτομέρειες προϊόντος

OFS-GS2F8T 10 θύρες Gigabit Ethernet Switch έχει οκτώ θύρες 10/100/1000 M UTP και δύο θύρα SFP ή SC FC ST 1000M. Πελάτης μπορεί να επιλέξει διαφορετικές 1000M SFP λειτουργική μονάδα σύμφωνα με την απαίτησή του, όπως T、1000Base-1000Base-SX ή 1000Base-LX κλπ. Το προϊόν είναι προικισμένη με σταθερή απόδοση, άριστη ποιότητα και λογική τιμή και υιοθετώντας τα τελευταίες IC από τις ΗΠΑ. Είναι εφαρμόσιμη για χρήση στην κατασκευή οπτικών ινών Ethernet.



Κύρια χαρακτηριστικά

◆IT μπορεί να μεταστρέψει σήματα Ethernet 10/100/1000 M UTP θύρες (T) και 1000 M οπτικών ινών διεπαφές (X)

◆Auto λειτουργία διαπραγμάτευσης υποστηρίζει τους λιμένες UTP σε αυτόματα 10/100/1000 M και πλήρη ημιαμφίδρομα.

◆The SFP(or SC ST FC) θύρα υποστηρίζει 1000 M και πλήρους αμφίδρομης λειτουργίας.

◆Supports ροής ελέγχου και εκπομπή προστασία θύελλας.

◆Supports max 10K bytes πλαίσιο.

◆It είναι χαμηλής ισχύος καταναλώνουν (6W), χαμηλή θερμότητα, και καλή αξιοπιστία.


Τεχνικές προδιαγραφές

◆Operating standards:IEEE802.3z/AB,10/100/1000Base-T και 1000Base-SX/LX

Πίνακας διευθύνσεων ◆MAC: 1K

◆Frame buffer μνήμης: 1MKb

◆Switching χωρητικότητα: 12G

◆Connector: UTP:RJ-45,10/100/1000Mbps; αυλάκωση SFP: 1000Mbps?

◆Cable:UTP:CAT.5 ή 6 UTP (η μέγιστη απόσταση έως 100m

Πολλαπλού τρόπου Fiber:50/125,62.5/125μm(the max distance up to 224/550m) Singlemode Fiber:8/125,8.7/125,9/125μm(the max distance up to 10~100 km)

◆Flow έλεγχος: πλήρης εκτύπωση διπλής όψης: IEEE802.3x έλεγχος ροής, ημι-αμφίδρομη λειτουργία: έλεγχος ροής πίσω πίεσης

◆LED:PWR, FX1 σύνδεση/νόμος, FX2 σύνδεση/νόμος, TP1 ~ TP8 σύνδεση/νόμος, TP1 ~ TP8 1000 Μ.

Απαίτηση ◆Power: AC220V(100-240V), 50 ~ 60 Hz, DC:5V, 2A

◆Ambient Temperature::0 ~ + 50℃;

◆ Θερμοκρασία:: -20 ~ + 70℃?

◆Humidity:5% ~ 90%?

◆Dimensions:30 (high) × 215 × (πλάτος) 120 χιλιοστά (μήκος)?


Πληροφορίες παραγγελίας

ΜοντέλοProductdescription
OFS-GSF2T8

10portsGigabitEthernetOpticalFiberSwitchwithtwo

1000MSFPportsandeightRJ45ports.

OFS-GSF2T8-M2

10portsGigabitEthernetOpticalFiberSwitchwithtwo

1000MMultimodeportsandeightRJ45ports.

OFS-GSF2T8-GS-ΧΧδέκα θύρες Gigabit Ethernet Switch για οπτικών ινών με δύο θύρες Singlemode 1000M και οκτώ ports.xx RJ45 για το ποσό της απόστασης
OFS-GSF2T8-GWS01/02-ΧΧδέκα θύρες Gigabit Ethernet Switch για οπτικών ινών με δύο θύρες Singlemode Singlefiber 1000M και οκτώ ports.xx RJ45 για το ποσό της απόστασης

Optfocus τεχνολογία τώρα σας φέρνει τα καλύτερα ποιότητας 10 λιμάνι umanaged θύρα ethernet gigabit διακόπτης 2 sfp rj45 λιμάνι-8 από την επαγγελματική εργοστάσιο. Οι γνωστοί ως ένας από τους κορυφαίους κατασκευαστές και προμηθευτές των διαφόρων ινών οπτικών προϊόντων στην Κίνα, εμείς να σας διαβεβαιώσω την καλή ποιότητα και εξαιρετική απόδοση.

Hot Tags: 10 θύρα umanaged gigabit ethernet λιμάνι διακόπτη 2 SFP-8 θύρα RJ45, Κίνα, εργοστάσιο, προμηθευτές, κατασκευαστές
Ένα ζευγάρι:Giga 9 ίνα οπτικός διακόπτης 1 θύρα SFP-8 ETH θύρα Επόμενη:26 θύρα Ethernet μη διαχειριζόμενη στοίβα διακόπτη 2 θύρα SFP 1000M-24 ETH Port 1000M

Εξεταστική

You Might Also Like