16 θυρών Gigabit διαχειριζόμενο μεταγωγέα επιφάνεια εργασίας/τοποθέτησης σε rack με αυλάκωση 1 SFP

16 θυρών Gigabit διαχειριζόμενο μεταγωγέα επιφάνεια εργασίας/τοποθέτησης σε rack με αυλάκωση 1 SFP

Optfocus τεχνολογία τώρα σας φέρνει το καλύτερο διακόπτη μη διαχειριζόμενη επιφάνεια εργασίας/τοποθέτησης σε rack ποιότητα 16 θυρών gigabit με την αυλάκωση 1 sfp το επαγγελματικό εργοστάσιο. Οι γνωστοί ως ένας από τους κορυφαίους κατασκευαστές και προμηθευτές των διαφόρων ινών οπτικών προϊόντων στην Κίνα, σας διαβεβαιώνουμε της καλής ποιότητας και...

Λεπτομέρειες προϊόντος

Optfocus τεχνολογία τώρα σας φέρνει το καλύτερο διακόπτη μη διαχειριζόμενη επιφάνεια εργασίας/τοποθέτησης σε rack ποιότητα 16 θυρών gigabit με την αυλάκωση 1 sfp το επαγγελματικό εργοστάσιο. Οι γνωστοί ως ένας από τους κορυφαίους κατασκευαστές και προμηθευτές των διαφόρων ινών οπτικών προϊόντων στην Κίνα, εμείς να σας διαβεβαιώσω την καλή ποιότητα και εξαιρετική απόδοση.

1000FX + 16 * 10/100 M RJ45Ethernet διακόπτης

OFS-GSF1DT16

OFS-GSF1DT16is ένα διακόπτη Ethernet οπτικώνμε 1 * 1000Mbps SFPports και 16 * 10/100Mbps RJ45ports.Έχει σχεδιαστεί για να ικανοποιηθούν οι διάφορες ανάγκες εφαρμογής και παρέχουν μια βιομηχανική λύση επικοινωνίας δικτύου Ethernet με αναλογία υψηλής απόδοσης-τιμής. OFS-GSF1DT16'shigh διαθεσιμότητας και αξιοπιστίας, καθώς και τα χαρακτηριστικά ασφαλείας πλούσια, το καθιστά ιδανικό για διασφάλιση των δεδομένων μετάδοσης.

ΚλειδίΧαρακτηριστικά

  • 16 * 10/100BaseTX θύρες + θύρες 1x1000BaseFXSFP

  • 8K πίνακα διευθύνσεων για διευθύνσεις unicast auto-έμαθα

  • Υποστηρίζει στατιστικά στοιχεία RMON, ιστορία, συναγερμών και συμβάντων

  • Μη κλείδωμα αρχιτεκτονική μεταγωγέων κατάστημα-και-τα εμπρός κοινόχρηστης μνήμης

Ρύθμιση παραμέτρων θύρας

  • RJ45 Θύρα: Αυτόματος-διαπραγμάτευση, 10/100Base-T, Full/Half διπλής όψης, Auto-MDI/MDIX, σε χαλκού καλώδιο cat5 # με λειτουργία απόσταση μικρότερη από 100 μέτρα.

  • Λιμάνι Λιμάνι: SFP οπτικών 1000BASE-FX

  • Ενιαία-λειτουργία: 20, 40, 60, 80,100, 120 χλμ, προαιρετική, εξαρτάται από σας SFP λειτουργική μονάδα

  • Multi-λειτουργία: 2, 5 χλμ, προαιρετική, εξαρτάται από σας SFP λειτουργική μονάδα

  • Μήκος κύματος: 850nm, 1310 nm, 1550nm

  • Ένδειξη: (TP1-16/SFP) σύνδεση/ΝΌΜΟΣ, η δύναμη

Επιλογές Είσοδος τροφοδοσίας

  • Ρεύμα εισόδου:andlt;2A@5VDC

  • Τρέχουσα προστασία από υπερφόρτωση

Περιβαλλοντικά όρια

  • -10° C ~ + 50° C(Ευρεία θερμοκρασία)

  • Θερμοκρασία αποθήκευσης: -20° C ~ + 70° C

  • Σχετική υγρασία:5%~95%

Μηχανική διάσταση

  • Διαστάσεις:110(L) × 210(W) × 44 (H) mm

ΠΛΗΡΩΜΉ andamp? ΑΠΟΣΤΟΛΉ

Συσκευασία

Κάθε productis συσκευασμένα σε μια υψηλής ποιότητας τσάντα PE, τότε τεθεί σε ένα κουτί ή κουτί και εξασφαλισμένα με 2 ένθετα.

Τελευταία βάζουμε κάθε κουτί σε παλέτες και αναδιπλώνεται σωστά για θαλάσσια ή αεροπορική.


Payment and Shipment

Πληρωμή

Πρότυπο πληρωμής όρους: T/T 30% ΠΡΟΚΑΤΑΒΟΛΉ, 70% BANLANCE πριν από τη ναυτιλία.

Παραγγείλετε online εμπόριο διασφάλισης, όλα είναι στο χέρι σας.

Παρασχεθούν περισσότερες όροι πληρωμής (PAYPAL, WESTERN UNION, MONEYGRAM).

Ναυτιλία

Χρόνος παράδοσης: συνήθως είναι 1-2 μέρες αν τα εμπορεύματα είναι στο απόθεμα, ή είναι 2-4 ημέρες, αν τα αγαθά δεν είναι σε απόθεμα, κατά ποσότητα.


ΠΙΣΤΟΠΟΊΗΣΗ

Πιστοποιητικό CE Πιστοποιητικό CE Πιστοποιητικό της FCC


ΠρομηθευτήςΑξιολόγησηΠιστοποιητικό Πιστοποιητικό ISO

Εκτιμάταιαπό:



ΟΙ ΥΠΗΡΕΣΊΕΣ ΜΑΣ

OPTFOCUS τεχνολογία Υπηρεσία Online/Offline

A.Payment Όροι

(1) PAYPAL, Western Union, T/T για τα δείγματα

(2) ΜΕΣΕΓΓΎΗΣΗΣ, Ali-ασφαλής, l/c, ΟΑ είναι διαπραγματεύσιμα

(3) drop-ναυτιλιακές διαθέσιμα? Πράκτορας/Proxy είναι ευπρόσδεκτες!

B.Any inquiried θα απαντηθούν μέσα σε 24 ώρες

C.Professional κατασκευαστής? Καλώς ήρθατε στην επίσκεψη μας websiteHttp://www.optfocus.com

Η υπηρεσία D.OEM/ODM είναι διαθέσιμη

(1) προσαρμοσμένο πίνακα οθόνης/σχεδιασμό διαθέσιμα

(2) Σχεδιασμός συσκευασίας που προσφέρονται

(3) νομίζετε, έχουμε καταστήσει!

E.High ποιότητα, λογικές/ανταγωνιστική τιμή, γρήγορη χρονική ανοχή

F.After πώληση υπηρεσιών

1) όλα τα ινών οπτικών προϊόντων είχε πλήρως ελεγχθεί, μία δοκιμή πριν από τη συσκευασία

2) όλα τα προϊόντα είναι απαλλαγμένα από συντήρηση εντός περιόδου εγγύησης


ΣΤΟΙΧΕΊΑ ΕΤΑΙΡΕΊΑΣ


Τμήμα πωλήσεων

Εργαστήρι

ΈΚΘΕΣΗ


ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΉΣΤΕ ΜΑΖΊ ΜΑΣ

Εάν μπορείτε να βρείτε τα προϊόντα μας ενδιαφέρει, παρακαλούμε συμπληρώστε την παρακάτω κενό χώρο για λεπτομερείς απαιτήσεις σας. OPTFOCUSs ομάδα θα προσφέρουν διαφορετικές λύσεις για να σας εντός 12 ωρών. Διατίθενται επίσης δωρεάν δείγματα.

Hot Tags: υποδοχή 16 θυρών gigabit διαχειριζόμενο μεταγωγέα επιφάνεια εργασίας/τοποθέτησης σε rack με 1 sfp, Κίνα, εργοστάσιο, προμηθευτές, κατασκευαστές
Ένα ζευγάρι:Τρεις θύρες Gigabit Ethernet πολυδιαυλωτών με δύο θύρες SFP 1.25G και μία θύρα SFP 2.5G Επόμενη:8-10/100/1000Mbps RJ45 θύρες Gigabit Desktop/Rackmount διακόπτη

Εξεταστική

You Might Also Like