Καλύτερα 6 θύρα Ethernet διακόπτη 2 θύρα SFP 1000M-4 θύρα RJ45 1000M

Καλύτερα 6 θύρα Ethernet διακόπτη 2 θύρα SFP 1000M-4 θύρα RJ45 1000M

OFS-GS2F4T 6 θύρες Gigabit Ethernet Switch έχει τέσσερις θύρες 10/100/1000 M UTP και δύο 1000 M SFP πρίζες.

Λεπτομέρειες προϊόντος

OFS-GS2F4T 6 θύρες Gigabit Ethernet Switch έχει τέσσερις θύρες 10/100/1000 M UTP και δύο 1000 M SFP πρίζες. Πελάτης μπορεί να επιλέξει διαφορετικές 1000M SFP λειτουργική μονάδα σύμφωνα με την απαίτησή του, όπως T、1000Base-1000Base-SX ή 1000Base-LX κλπ. Το προϊόν είναι προικισμένη με σταθερή απόδοση, άριστη ποιότητα και λογική τιμή και υιοθετώντας τα τελευταίες IC από τις ΗΠΑ. Είναι εφαρμόσιμη για χρήση στην κατασκευή οπτικών ινών Ethernet.


Κύρια χαρακτηριστικά

◆IT μπορεί να μεταστρέψει σήματα Ethernet 10/100/1000 M UTP θύρες (T) και 1000 M οπτικών ινών διεπαφές (X)

◆Auto λειτουργία διαπραγμάτευσης υποστηρίζει τους λιμένες UTP σε αυτόματα 10/100/1000 M και πλήρη ημιαμφίδρομα.

◆The αυλάκωση SFP υποστηρίζει 1000M και πλήρους αμφίδρομης λειτουργίας.

◆Supports ροής ελέγχου και εκπομπή προστασία θύελλας.

◆Supports VLAN και QoS.

◆Supports max 10K bytes πλαίσιο.

◆It είναι χαμηλής ισχύος καταναλώνουν (4W), χαμηλή θερμότητα, και καλή αξιοπιστία.


Τεχνικές προδιαγραφές

◆Operating standards:IEEE802.3z/AB,10/100/1000Base-T και 1000Base-SX/LX

Πίνακας διευθύνσεων ◆MAC: 1K

◆Frame buffer μνήμης: 1MKb

◆Switching χωρητικότητα: 12G

◆Connector: UTP:RJ-45,10/100/1000Mbps?

Αυλάκωση SFP: 1000Mbps?

◆Cable:UTP:CAT.5 ή 6 UTP (η μέγιστη απόσταση έως 100m)

Πολλαπλού τρόπου Fiber:50/125,62.5/125μm (η μέγιστη απόσταση έως 224 / 550m)

Singlemode Fiber:8/125,8.7/125,9/125μm(the max distance up to 10~100 km)

◆Flow έλεγχος: πλήρης εκτύπωση διπλής όψης: IEEE802.3x έλεγχος ροής

Ημιαμφίδρομος: έλεγχος ροής πίσω πίεσης

◆LED:PWR, F1 σύνδεση/νόμος, σύνδεση F2/νόμος, TP1 ~ TP4 σύνδεση/νόμος, TP1 ~ TP4 100, TP1 ~ TP4 1000?

Απαίτηση ◆Power: AC220V(100-240V), 50 ~ 60 Hz, DC:5V, 2A

◆Ambient Temperature::0 ~ + 50℃;

◆ Θερμοκρασία:: -20 ~ + 70℃?

◆Humidity:5% ~ 90%?

◆Dimensions:30 (high) χ 140 (πλάτος) χ 90 mm (μήκος);


Πληροφορίες παραγγελίας

Μοντέλο

Περιγραφή προϊόντος

OFS-GSF2T4

6 θύρες Gigabit Ethernet Switch για οπτικών ινών με δύο θύρες SFP 1000M και τέσσερις θύρες RJ45.

Optfocus τεχνολογία τώρα σας φέρνει την καλύτερη ποιότητα καλύτερα 6 θύρα διακόπτη ethernet 2 θύρα rj45 λιμάνι-4 1000m sfp 1000m από την επαγγελματική εργοστάσιο. Οι γνωστοί ως ένας από τους κορυφαίους κατασκευαστές και προμηθευτές των διαφόρων ινών οπτικών προϊόντων στην Κίνα, εμείς να σας διαβεβαιώσω την καλή ποιότητα και εξαιρετική απόδοση.

Hot Tags: καλύτερα 6 θύρα διακόπτη ethernet 2 1000 M SFP λιμάνι-4 1000M rj45 θύρα, Κίνα, εργοστάσιο, προμηθευτές, κατασκευαστές
Ένα ζευγάρι:1000M 4 θύρα ίνα οπτικός διακόπτης 2 θύρα SFP-2 RJ45 λιμάνι εξωτερικό τροφοδοτικό Επόμενη:Giga 9 ίνα οπτικός διακόπτης 1 θύρα SFP-8 ETH θύρα

Εξεταστική

You Might Also Like