Giga 9 ίνα οπτικός διακόπτης 1 θύρα SFP-8 ETH θύρα

Giga 9 ίνα οπτικός διακόπτης 1 θύρα SFP-8 ETH θύρα

OFS-GSF1T8 είναι οπτικό Ethernet switch με 1 * 1000Mbps θύρες SFP και ηλεκτρικών θυρών 8 * 10/100/1000Mbps.

Λεπτομέρειες προϊόντος

OFS-GSF1T8 είναι οπτικό Ethernet switch με 1 * 1000Mbps θύρες SFP και ηλεκτρικών θυρών 8 * 10/100/1000Mbps. Έχει σχεδιαστεί για να ικανοποιηθούν οι διάφορες ανάγκες εφαρμογής και παρέχουν μια λύση επικοινωνίας δικτύου Ethernet με αναλογία υψηλής απόδοσης-τιμής. Του OFS-GSF1T8 υψηλή διαθεσιμότητα και αξιοπιστία, καθώς και τα χαρακτηριστικά ασφαλείας πλούσια, το καθιστά ιδανικό για διασφάλιση των δεδομένων μετάδοσης. Διαθέτει επίσης ισχυρό Web-based, CLI δυνατότητες διαχείρισης, μεγάλο εύρος εισόδου διπλής τροφοδοσίας.


andquot; OP δαχτυλίδι Protectionandquot;(OPRP), έχει σχεδιαστεί ειδικά για εφαρμογές, για να παρέχουν ένα γρήγορο Ethernet δαχτυλίδι προστασίας και αποκατάστασης εντός 15ms. Από την κονσόλα διαχείρισης, uses μπορώ επιλέγω οποιαδήποτε θύρα (κανονική θύρα Ethernet ή λιμάνι κορμό) να σχηματίζουν ένα δαχτυλίδι Ethernet για ταχύτερη ανάρρωση και ευρύτερο εύρος ζώνης.

OFS-GSF1DT8


Βασικά χαρακτηριστικά
●8x10/100/1000MBaseTX θύρες + θύρες SFP 1x1000BaseFX
●OP δαχτυλίδι προστασίας (OPRP), Spanning Tree Protocol (STP) και ταχεία Spanning Tree πρωτοκόλλου δομής (RSTP) για Ethernet δαχτυλίδι προστασίας και γρήγορη ανάρρωση
●8K πίνακα διευθύνσεων για διευθύνσεις unicast auto-έμαθα
●4K VLAN, υποστηρίζει 802.1Q, λιμάνι βάση, πρωτόκολλο βασίζεται VLAN, καθώς και γενικό πρωτόκολλο εγγραφής χαρακτηριστικού (GARP) και πρωτόκολλο εγγραφής VLAN GARP (GVRP) για ευέλικτο δίκτυο σχεδιασμού και διαχείρισης
●Flexible φορτίο διανομής έλεγχο και λειτουργία fail-over
●Manual, στατική και δυναμική θύρα στατική και δυναμική θύρα συγκέντρωσης για διαχείριση εύρους ζώνης
●Port όριο ποσοστό ελέγχου εκπομπής storm, λιμάνι mirrring, πλούσια χαρακτηριστικά ποιότητας υπηρεσίας (QoS) για έλεγχο της κυκλοφορίας δεδομένων και διαχείριση
●Black τρύπα MAC διεύθυνση διαχείρισης διεύθυνση MAC φιλτραρίσματος, στατικές και δυναμικές για την ασφάλεια του δικτύου
●Access ελέγχου Lists(ACL)
●Secure v2.0 Shell (SSH)
●IGMP snooping
●SNTP, SMTP
●SNMP V1, V2c, V3
Στατιστικά στοιχεία RMON ●Supports, ιστορία, συναγερμών και συμβάντων
Διασύνδεση διαχείρισης δικτύου που βασίζεται σε ●Web
●Supports θύρας και του VLAN διαχείρισης
●On-γραμμή αναβάθμιση υλικολογισμικού
●Two προνόμιο επίπεδο των λογαριασμών
●Syslog
●Dual ηλεκτρική ισχύς εισόδου για υψηλή αξιοπιστία


Απόδοση
●IEEE πρωτόκολλο:
o802.3 Ethernet 10Base-T
o802.3u 100Base-TX και 100Base-FX γρήγορο Ethernet
o802.3x έλεγχος ροής και πίσω πίεσης
o802.1P κλάση ποιότητας υπηρεσίας
o802.1Q VLAN Tag
o802.3ad LACP
STP o802.1d-2004
o802.1W ταχεία STP
o802.1s πολλαπλές STP
o802.1X
●Non-αποκλειστές αρχιτεκτονική μεταγωγέων κατάστημα-και-τα εμπρός κοινόχρηστης μνήμης
●MAC διεύθυνση: 8K
●Network διαχείρισης: Web-based, CLI, Telnet, βοηθητικό πρόγραμμα windows και SNMP διαχείρισης.
●OP δαχτυλίδι προστασίας: χρόνος αποκατάστασης εντός 15ms
●Firmware αναβάθμιση: ιστού, σε απευθείας σύνδεση


Ρύθμιση παραμέτρων θύρας
●RJ45 λιμάνι: Αυτόματος-διαπραγμάτευση, 10/100/1000Base-T, Full/Half διπλής όψης, Auto-MDI/MDIX, σε χαλκού καλώδιο cat5 # με λειτουργία απόσταση μικρότερη από 100 μέτρα.
●1000BASE-FX οπτικής θύρας: θύρα SFP
●Single-λειτουργία: 20, 40, 60, 80,100, 120 χλμ, προαιρετική, εξαρτάται από σας SFP λειτουργική μονάδα
●Multi-mode: 2, 5 χλμ, προαιρετική, εξαρτάται από σας SFP λειτουργική μονάδα
●Wavelength: 850nm, 1310 nm, 1550nm
●Download πρόγραμμα λιμάνι: Διαχείριση σειριακή δικτύου RJ45 με βάση
●Indicator: TP1-8 σύνδεση/ΝΌΜΟΣ, TP1-8 100, δύναμη, FX1, FX2


Επιλογές Είσοδος τροφοδοσίας
●Input τάσης: 5VDC (5V ~ 15V DC), περιττή διπλή ισχύς εισόδου
●Input ρεύμα: andlt;2A@5VDC
●Overload τρέχουσα προστασία
●Support διπλή δύναμη δημιουργίας αντιγράφων ασφαλείας


Περιβαλλοντικά όρια
●0 ° C ~ + 50° C (μεγάλη θερμοκρασία)
●Storage θερμοκρασία:-20 ° C ~ + 70 ° C
●Humidity: 5% ~ 95%


Μηχανική διάσταση
●Dimensions: 29 x 121 x 226 χιλ.

Optfocus τεχνολογία τώρα σας φέρνει τα καλύτερα ποιότητας giga 9 ίνα οπτικός διακόπτης 1 sfp eth λιμάνι-8 θύρα από την επαγγελματική εργοστάσιο. Οι γνωστοί ως ένας από τους κορυφαίους κατασκευαστές και προμηθευτές των διαφόρων ινών οπτικών προϊόντων στην Κίνα, εμείς να σας διαβεβαιώσω την καλή ποιότητα και εξαιρετική απόδοση.

Hot Tags: giga 9 θύρα ινών SFP οπτικός διακόπτης 1 λιμάνι-8 eth θύρα, Κίνα, εργοστάσιο, προμηθευτές, κατασκευαστές
Ένα ζευγάρι:Καλύτερα 6 θύρα Ethernet διακόπτη 2 θύρα SFP 1000M-4 θύρα RJ45 1000M Επόμενη:10 θύρα θύρα RJ45 θύρα SFP-8 Umanaged Gigabit Ethernet διακόπτη 2

Εξεταστική

You Might Also Like