Μη διαχειριζόμενη Ethernet Switch

Μη διαχειριζόμενη Ethernet Switch

Optfocus τεχνολογία τώρα σας φέρνει το καλύτερο διακόπτη μη διαχειριζόμενη επιφάνεια εργασίας/τοποθέτησης σε rack ποιότητα 16 θυρών gigabit με την αυλάκωση 1 sfp το επαγγελματικό εργοστάσιο. Οι γνωστοί ως ένας από τους κορυφαίους κατασκευαστές και προμηθευτές των διαφόρων ινών οπτικών προϊόντων στην Κίνα, σας διαβεβαιώνουμε της καλής ποιότητας και...

Λεπτομέρειες προϊόντος

FX 1000 SC + 16 * 10/100 M διακόπτη Ethernet RJ45h   

ethernet switch 1000M 1F+100M 16T_1-.jpg

ethernet switch 1000M 1F+100M 16T_2-.jpg

OFS-GWSF1DT16 είναι ένας διακόπτης Ethernet οπτικών με 1 * 1000Mbps λιμάνια SC και 16 * 10/100Mbps RJ45 θύρες. Έχει σχεδιαστεί για να ικανοποιηθούν οι διάφορες ανάγκες εφαρμογής και παρέχουν μια βιομηχανική λύση επικοινωνίας δικτύου Ethernet με αναλογία υψηλής απόδοσης-τιμής. Του OFS-GWSF1DT16 υψηλή διαθεσιμότητα και αξιοπιστία, καθώς και τα χαρακτηριστικά ασφαλείας πλούσια, το καθιστά ιδανικό για διασφάλιση των δεδομένων μετάδοσης.

                                    

Βασικά χαρακτηριστικά

Ø 16 * 10/100BaseTX θύρες + λιμάνια SC 1x1000BaseFX

Ø 8K πίνακα διευθύνσεων για διευθύνσεις unicast auto-έμαθα

Στατιστικά στοιχεία RMON υποστηρίζει Ø, ιστορία, συναγερμών και συμβάντων

Ø μη κλείδωμα αρχιτεκτονική μεταγωγέων κατάστημα-και-τα εμπρός κοινόχρηστης μνήμης

 

Ρύθμιση παραμέτρων θύρας

Ø RJ45 λιμάνι: Αυτόματος-διαπραγμάτευση, 10/100Base-T, Full/Half διπλής όψης, Auto-MDI/MDIX, σε χαλκού καλώδιο cat5 # με λειτουργία απόσταση μικρότερη από 100 μέτρα.

Ø 1000Base-FX οπτικής θύρας: SC λιμάνι

Ø Single-mode: 20, 40, 60, 80,100, 120 χλμ, προαιρετική, εξαρτάται από τη λειτουργική μονάδα

Ø πολλαπλού τρόπου: 2, 5 χλμ, προαιρετική, εξαρτάται από τη λειτουργική μονάδα

Ø μήκος κύματος: 850nm, 1310 nm, 1550nm

Ø δείκτης: (TP1-16/SFP) σύνδεση/ΝΌΜΟΣ, εξουσία,.

Επιλογές Είσοδος τροφοδοσίας

Ø Input ρεύμα:<>

Ø τρέχουσα προστασία υπερφόρτωσης

Περιβαλλοντικά όρια

Ø-10 ° C ~ + 50 ° C (μεγάλη θερμοκρασία)

Ø θερμοκρασία:-20 ° C ~ + 70 ° C

Ø σχετική υγρασία: 5% ~ 95%

Μηχανική διάσταση

Ø διαστάσεις: 110(L) × 210(W) × 44 (H) mm


ΠΛΗΡΩΜΉ & ΑΠΟΣΤΟΛΉΣ

Συσκευασία

Κάθε προϊόν είναι συσκευασμένα σε μια υψηλής ποιότητας τσάντα PE, τότε τεθεί σε ένα κουτί ή κουτί και εξασφαλισμένα με 2 ένθετα.

Τελευταία βάζουμε κάθε κουτί σε παλέτες και αναδιπλώνεται σωστά για θαλάσσια ή αεροπορική.

TNT, EMS, UPS, FedEx, DHL και Κίνα post


Payment and Shipment

Πληρωμή

Πρότυπο πληρωμής όρους: T/T 30% ΠΡΟΚΑΤΑΒΟΛΉ, 70% BANLANCE πριν από τη ναυτιλία.

Παραγγείλετε online εμπόριο διασφάλισης, όλα είναι στο χέρι σας.

Παρασχεθούν περισσότερες όροι πληρωμής (PAYPAL, WESTERN UNION, MONEYGRAM).

Ναυτιλία

Χρόνος παράδοσης: συνήθως είναι 1-2 μέρες αν τα εμπορεύματα είναι στο απόθεμα, ή είναι 2-4 ημέρες, αν τα αγαθά δεν είναι σε απόθεμα, κατά ποσότητα.


Η αποστολή μας

1.  Χαμηλότερη τιμή με υψηλή ποιότητα.

2.  Γρήγορη παράδοση με χαμηλό κόστος και ασφάλεια.

3.  Επαγγελματική τεχνική υποστήριξη.

4.  Προηγμένη εξυπηρέτηση πελατών

 

 Πολιτική επιστροφής
1. θεωρούμε πελατών μας ως πρώτη προτεραιότητα, έχουμε στόχο

2. για την 100% ικανοποιημένος πελάτης υπηρεσία.
3. έχουμε εξετάσεις και τεστ τη λειτουργία του κάθε προϊόντος πριν από τη συσκευασία.
4. υποστηρίζουμε τεχνικά επισκευή αν υπάρχει ζήτημα ποιότητας εντός εγγύησης.
5. Παρακαλούμε να κάνετε σημαντικά κάθε παραγγελία.

 

 Εγγύηση
Όλα τα προϊόντα έρχονται με εγγύηση ΕΝΌΣ έτους.

 

 Επικοινωνήστε μαζί μας
24 ΩΡΕΣ ΕΞΥΠΗΡΈΤΗΣΗ


ΠΙΣΤΟΠΟΊΗΣΗ

                       

      Πιστοποιητικό CEΠιστοποιητικό CE Πιστοποιητικό της FCC


                              


Προμηθευτής Αξιολόγηση Πιστοποιητικό                       Πιστοποιητικό ISO

Εκτιμάται από:                         



ΣΤΟΙΧΕΊΑ ΕΤΑΙΡΕΊΑΣ


Τμήμα πωλήσεων

Εργαστήρι

ΈΚΘΕΣΗ


ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΉΣΤΕ ΜΑΖΊ ΜΑΣ

Εάν μπορείτε να βρείτε τα προϊόντα μας ενδιαφέρει, παρακαλούμε συμπληρώστε την παρακάτω κενό χώρο για λεπτομερείς απαιτήσεις σας. Η ομάδα του OPTFOCUS θα προσφέρουν διαφορετικές λύσεις σας εντός 12 ωρών. Διατίθενται επίσης δωρεάν δείγματα.

Hot Tags: μη διαχειριζόμενη ethernet διακόπτη, Κίνα, εργοστάσιο, προμηθευτές, κατασκευαστές
Ένα ζευγάρι:16 θύρα διακόπτη Ethernet Επόμενη:Ο διακόπτης Ethernet οπτικών ινών

Εξεταστική

You Might Also Like