Διακόπτης μη διαχειριζόμενη δικτύου

Διακόπτης μη διαχειριζόμενη δικτύου

OFS-GSF1T8 είναι οπτικό Ethernet switch με 1 * 1000Mbps θύρες SFP και ηλεκτρικών θυρών 8 * 10/100/1000Mbps.

Λεπτομέρειες προϊόντος

16 port network switch.png

Συνδεσιμότητα δικτύου απλή, αξιόπιστη και οικονομικά προσιτή

  • 16 χαλκού 10/100/1000 Mbps Ethernet RJ-45 θύρες

  • Plug-and-play? καμία εγκατάσταση που απαιτείται

  • Σχεδιασμό χωρίς ανεμιστήρα για αθόρυβη λειτουργία

  • 802.3az συμμόρφωση ενέργειας αποτελεσματική Ethernet (EEE)

  • Επιφάνεια εργασίας ή με δυνατότητα ανάρτησης σε τοίχο (εξάρτηση συμπεριλαμβανόμενη)

  • Αυτόματη διαπραγμάτευση για αυτόματη σύνδεση (αυτόματο MDI/MDI-X)

  • Μη κλείδωμα εναλλαγής αρχιτεκτονική

  • 802.1p QoS (ποιότητα υπηρεσίας)

  • Ενδεικτικές λυχνίες LED

  • Ιδανικό για μικρά γραφεία και οικιακά δίκτυα

Μοντέλο

OFS-GT16

1000M Rj45

16

Μηχανισμός ανταλλαγής

Κατάστημα-και-εμπρός

MAC

8K

 

Περιβαλλοντική

Θερμοκρασία λειτουργίας:0℃~40℃

Θερμοκρασία αποθήκευσης:-40℃~70℃


Εργασίας υγρασία:10%~90% RH μη συμπύκνωσης

Υγρασία αποθήκευσης:5%~90% RH μη συμπύκνωσης

Δύναμη

AC 100-240V 50 / 60Hz

 

 

Πρότυπα πρωτόκολλα

IEEE 802.3

IEEE 802.3i 10BASE-T

IEEE 802.3u 100BASE-TX

IEEE 802.3 x

Ταχύτητα

Ethernet 10Mbps ημι-αμφίδρομο, 20Mbps Πλήρης-ντούμπλεξ

200Mbps 100Mbpshalf-duplex, γρήγορο Ethernet Πλήρης-ντούμπλεξ

2000Mbps 1000Mbpshalf-duplex, Gigabite Ethernet Πλήρης-ντούμπλεξ

 

Δίκτυο πολυμέσων

10BASE-τ: ζεύγος 2 κατηγορία 3(Cat3) και πάνω από UTP/STP(≤150m)

100BASE-TX: ζεύγος 2 κατηγορία 5(Cat5) και πάνω από UTP/STP(≤150m)

1000BASE-TX: ζευγάρι 4 κατηγορία 6(Cat6) και πάνω από UTP/STP(≤150m)

Προδιαγραφές προϊόντων

Βάρος: 4 kg

Προϊόν Size:430mm*290mm*45mm(L*W*H)

πακέτο Size:497mm*393mm*97mm(L*W*H)

ΠΛΗΡΩΜΉ & ΑΠΟΣΤΟΛΉΣ

Συσκευασία

Κάθε προϊόν είναι συσκευασμένα σε μια υψηλής ποιότητας τσάντα PE, τότε τεθεί σε ένα κουτί ή κουτί και εξασφαλισμένα με 2 ένθετα.

Τελευταία βάζουμε κάθε κουτί σε παλέτες και αναδιπλώνεται σωστά για θαλάσσια ή αεροπορική.


Payment and Shipment

Πληρωμή

Πρότυπο πληρωμής όρους: T/T 30% ΠΡΟΚΑΤΑΒΟΛΉ, 70% BANLANCE πριν από τη ναυτιλία.

Παραγγείλετε online εμπόριο διασφάλισης, όλα είναι στο χέρι σας.

Παρασχεθούν περισσότερες όροι πληρωμής (PAYPAL, WESTERN UNION, MONEYGRAM).

Ναυτιλία

Χρόνος παράδοσης: συνήθως είναι 1-2 μέρες αν τα εμπορεύματα είναι στο απόθεμα, ή είναι 2-4 ημέρες, αν τα αγαθά δεν είναι σε απόθεμα, κατά ποσότητα.


ΠΙΣΤΟΠΟΊΗΣΗ

                       

      Πιστοποιητικό CEΠιστοποιητικό CE Πιστοποιητικό της FCC


                              


Προμηθευτής Αξιολόγηση Πιστοποιητικό                       Πιστοποιητικό ISO

Εκτιμάται από:                         


ΣΤΟΙΧΕΊΑ ΕΤΑΙΡΕΊΑΣ

company.jpg

workshop.jpg


Τμήμα πωλήσεων

Εργαστήρι

OPTFOCUS εταιρεία άρχισε να επενδύσει μια σειρά προϊόντων πλούσια, έχει μαζική παραγωγή των ενεργητικών και παθητικών προϊόντων, και αύξησε την εσωτερική και εξωτερική καλώδιο ινών οπτικό και γραμμές παραγωγής σκοινί μπαλωμάτων ινών MPO. Βελτιώνει περιεκτικά την ποιότητα των προϊόντων, φήμη και υπηρεσία. Και πρόσβαση σε εγχώριους και διεθνείς πελάτες επαίνους.


ΈΚΘΕΣΗ


ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΉΣΤΕ ΜΑΖΊ ΜΑΣ

Εάν μπορείτε να βρείτε τα προϊόντα μας ενδιαφέρει, παρακαλούμε συμπληρώστε την παρακάτω κενό χώρο για λεπτομερείς απαιτήσεις σας. OPTFOCUS«s ομάδα θα προσφέρουν διαφορετικές λύσεις για να σας εντός 12 ωρών. Διατίθενται επίσης δωρεάν δείγματα.


Hot Tags: μη διαχειριζόμενη δικτύου διακόπτη, Κίνα, εργοστάσιο, προμηθευτές, κατασκευαστές
Ένα ζευγάρι:Διακόπτης Mini Ethernet Επόμενη:16 θύρα διακόπτη Ethernet

Εξεταστική

You Might Also Like