1 × 2 Χάλυβας FBT Οπτικών Ινών Splitter SM SW 1310nm 1550nm Ινών

1 × 2 Χάλυβας FBT Οπτικών Ινών Splitter SM SW 1310nm 1550nm Ινών

Χαρακτηριστικά: Διπλό μήκος κύματος με ευρύ εύρος ζώνης Χαμηλή απώλεια Χαμηλής πόλωσης Εξάρτηση Σταθερό στο περιβάλλον Εξαιρετική ομοιομορφία Εφαρμογές: Δίκτυα τοπικής αυτοδιοίκησης Κατανομή καλωδιακής τηλεόρασης Αισθητήρες οπτικών ινών Συστήματα DWDM Διακλάδωση κορμού / βρόχου Προδιαγραφές Πληροφορίες παραγγελίας Διαμόρφωση12 = 1x2, 22 = 2x2, ...

Λεπτομέρειες προϊόντος

Χαρακτηριστικά:

  • Διπλό μήκος κύματος με ευρύ εύρος ζώνης

  • Χαμηλή απώλεια

  • Εξάρτηση χαμηλής πόλωσης

  • Περιβαλλοντικά σταθερό

  • Εξαιρετική ομοιομορφία

Εφαρμογές:

  • Τοπικά δίκτυα

  • Κατανομή CATV

  • Αισθητήρες οπτικών ινών

  • DWDM συστήματα

  • Διακλάδωση κορμού / βρόχου

Προσδιορισμός

Χαρακτηριστικά Μονάδα Τιμή / Απόδοση
1 * 2, 2 * 2
Κέντρο μήκους κύματος Nm 1310 και 1550
εύρος ζώνης Nm ± 40
Υπερβολική απώλεια DB ≤ 0,08 (0,06 τύπος)


Λόγος σύζευξης - 50/50 40/60 30/70 20/80
Τύπος. Απώλεια εισαγωγής DB 3.06 4.1 / 2.3 5.3 / 1.6 7.1 / 1.0
Πόλωση εξαρτώμενη απώλεια DB ≤0,1 ≤0,1 ≤0,15 / 0,1 ≤0,15 / 0,1
Θερμοκρασία DB ≤0,2 ≤0,3 ≤0,4 ≤0,5
Οδηγία DB ≥60
Θερμοκρασία λειτουργίας -20 ~ +70
Μήκος μολύβδου M Ένα, άλλοι κατόπιν αιτήματος
Τύπος μολύβδου - 900um, 2mm ή 3mm χαλαρό σωλήνα
Τύπος Πακέτου - ντο ρε μι φά


Πληροφορίες Παραγγελίας

  • Διαμόρφωση12 = 1x2, 22 = 2x2, 18 = 1x8, 1616 = 16x16, 132 = 1x32, κ.λπ.

  • Μήκος κύματος3 = 1310nm & 1550nm

  • Λόγος σύζευξης50 / 50, 40/60, 20/80, 25x4 (για 25/25/25/25) κ.λπ.

  • Τύπος μολύβδου1 = 250um, 2 = 900um, 3 = 2,0mm, 4 = 3,0mm

  • Τύπος συσκευασίαςA1, A3, B, C, D ή E

  • Μήκος μολύβδου 0,5 = 0,5 m, 1 = 1 m, κλπ.

  • Συνδέσεις τερματιζόμενες κενές = καμία σύνδεση, FU = FC / UPC, FA = FC / APC, SU = SC / UPC, SA = SC / APC

Hot Tags: 1 × 2 χάλυβα fbt οπτικών ζεύκτη splitter sm sw 1310nm 1550nm ίνα σύζευξη, Κίνα, εργοστάσιο, προμηθευτές, κατασκευαστές
Ένα ζευγάρι:Μικρό οπτικών ινών διαίρεσης Επόμενη:FBT 1 * 2 Coulper SM ΝΔ 1310nm ή 1550nm σωλήνα χάλυβα γυμνά Fiber 250um G652D 1m μήκος ίση αναλογία

Εξεταστική

You Might Also Like