100% καλωδίων Πυρήνας Πλήρωση GYTS 2-144 Πυρήνες Εξωτερική καλώδιο οπτικών ινών

100% καλωδίων Πυρήνας Πλήρωση GYTS 2-144 Πυρήνες Εξωτερική καλώδιο οπτικών ινών

Η ίνες, 250μm, είναι τοποθετημένο σε ένα χαλαρό σωλήνα που κατασκευάζονται από ένα υψηλής μέτρο ελαστικότητας πλαστικό.

Λεπτομέρειες προϊόντος


o Μοντέλο: OPTFOCUS

o Fiber Ποσότητα: ISO9001

o Συσκευασία: Sgs

o Εφαρμογή: Outdoors


Διαμόρφωση & Φυσική χαρακτήρες

Η ίνες, 250μm, είναι τοποθετημένο σε ένα χαλαρό σωλήνα που κατασκευάζονται από ένα υψηλής μέτρο ελαστικότητας πλαστικό. Οι σωλήνες γεμίζουν με ένα ανθεκτικό στο νερό ένωση πληρώσεως. Ένα σύρμα από χάλυβα, μερικές φορές επενδυμένα με πολυαιθυλένιο (ΡΕ) για το καλώδιο με καταμέτρηση υψηλή περιεκτικότητα σε ίνες, τοποθετεί στο κέντρο του πυρήνα ως ένα μεταλλικό μέλος δύναμης. Οι σωλήνες (και στόκοι) λανθάνον γύρω από το στοιχείο αντοχής σε ένα συμπαγές και κυκλικό πυρήνα του καλωδίου. Η PSP είναι διαμήκως εφαρμόζεται επί του πυρήνα του καλωδίου, η οποία είναι γεμάτη με την ένωση γέμιση να το προστατεύσει από εισροή νερού. Το καλώδιο ολοκληρώνεται με μια θήκη ΡΕ.

Εφαρμογή: χρησιμοποιείται για υπεραστικές και διϋπηρεσιακή επικοινωνιών, ιδίως για το περιβάλλον με υψηλή απαίτηση αντι πλευρική πίεση, τέτοια εγκατάσταση χτισμένο σε ξυλοπόδαρα

 

Προσδιορισμός προϊόντος

Τύπος καλωδίου

Καταμέτρηση ινών

Διάμετρος καλωδίου (mm)

Καλώδιο Βάρος (kg / km)

Αντοχή σε εφελκυσμό

Αντοχή Crush

ακτίνα κάμψης

 

 

 

 

Long / Short Term

Long / Short Term

Στατική / Δυναμική

 

 

 

 

Ν

N / 100 χιλιοστά

mm

GYTS-2 ~ 6

2 ~ 6

9.2

90

600/1500

300/1000

10D / 20D

GYTS-8 ~ 12

8 ~ 12

9.2

89

600/1500

300/1000

10D / 20D

GYTS-14 ~ 18

14 ~ 18

9.2

89

600/1500

300/1000

10D / 20D

GYTS-20 ~ 24

20 ~ 24

9.2

88

600/1500

300/1000

10D / 20D

GYTS-26 ~ 30

26 ~ 30

9.2

87

600/1500

300/1000

10D / 20D

GYTS-32 ~ 36

32 ~ 36

9.5

97

600/1500

300/1000

10D / 20D

GYTS-38 ~ 48

38 ~ 48

9.9

101

600/1500

300/1000

10D / 20D

GYTS-50 ~ 60

50 ~ 60

9.9

100

600/1500

300/1000

10D / 20D

GYTS-62 ~ 72

62 ~ 72

10.4

118

600/1500

300/1000

10D / 20D

GYTS-74 ~ 84

74 ~ 84

11.1

131

600/1500

300/1000

10D / 20D

GYTS-86 ~ 96

86 ~ 96

11,8

144

600/1500

300/1000

10D / 20D

GYTS-98 ~ 108

98 ~ 108

12.4

157

600/1500

300/1000

10D / 20D

GYTS-110 ~ 120

110 ~ 120

13.1

171

600/1500

300/1000

10D / 20D

GYTS-122 ~ 132

122 ~ 132

13,7

184

600/1500

300/1000

10D / 20D

GYTS-134 ~ 144

134 ~ 144

14.4

200

600/1500

300/1000

10D / 20D

Εύρος θερμοκρασίας

Εργαζόμενος

-40 ℃ ~ + 70 ℃

Αποθήκευση / Μεταφορές

-40 ℃ ~ + 70 ℃

Εγκατάσταση

-20 ℃ ~ + 60 ℃

Χαρακτηριστικά γνωρίσματα προϊόντων & Εφαρμογών

Χαρακτηριστικά:
1. Καλή μηχανική και η θερμοκρασία απόδοση
2. Υψηλή αντοχή χαλαρός σωλήνας που είναι ανθεκτικό υδρόλυση
3. Ειδικές σωλήνα ένωση πλήρωση εξασφαλιστεί μια κρίσιμη προστασία των ινών
4. Ειδικά σχεδιασμένα συμπαγή δομή είναι καλή στην πρόληψη χαλαρά σωλήνες από συρρίκνωση
5. αντίστασης συντριβή και την ευελιξία
6. μανδύας PE προστατεύει το καλώδιο από την υπεριώδη ακτινοβολία
7. Οι ληφθούν τα ακόλουθα μέτρα για την εξασφάλιση της στεγανής καλώδιο:
.... χάλυβα σύρμα που χρησιμοποιείται ως κεντρικό στοιχείο αντοχής
.... ένωση πλήρωσης Loose σωλήνα
.... καλώδιο πυρήνα γέμισης 100%
.... PSP ενισχύοντας την υγρασία-απόδειξη

Πρότυπα:
Καλώδιο GYTS συμμορφώνεται με το Πρότυπο YD / T 901-2001as καθώς και IEC 60794 με 1.

Λεπτομέρειες Fiber

τύπος ινών

G.652D

G655

G657A.2

OM2

OM3

MFD @ 1310nm

9.2 ± 0.4 μιπ

9.2 ± 0.4 μιπ

9.2 ± 0.4 μιπ

50 ± 2,5 um

50 ± 2,5 um

OD του Επικαλύψεις

125,0 ± 1,0 μm

125,0 ± 1,0 μm

125,0 ± 1,0 μm

125 ± 1.0um

125 ± 1.0um

σφάλμα ομοκεντρικότητα

≤0.5μm

≤0.5μm

≤0.5μm

≤12.0um

≤12.0um

Μη-κυκλικότητα της επένδυσης

≤ 1,0%

≤ 1,0%

≤ 1,0%

≤ 1,0%

≤ 1,0%

μήκος κύματος αποκοπής

Λcc ≤1260 nm

Λcc ≤1260 nm

Λcc ≤1260 nm

 

1295 ~ 1320 nm

συντελεστή εξασθένησης

1310nm

≤0.36 dB / km

≤0.36 dB / km

≤0.40 dB / km

850nm: ≤ 2.3dB / km

850nm: ≤ 2.3dB / km

1550nm

≤0.22 dB / km

≤0.22 dB / km

≤0.30 dB / km

1300nm: ≤ 0.6dB / km

1300nm: ≤ 0.6dB / km

συντελεστής διασποράς

1270-1360nm≤5.3ps / nm².km

1270-1360nm≤5.3ps / nm².km

 

 

 

 

1550nm≤18ps / nm².km

1550nm≤18ps / nm².km

 

 

 

Μήκος κύματος Zero-διασποράς

1300nm, 1324nm

1300nm, 1324nm

1300nm, 1324nm

1295-1300 nm

1295-1300 nm

Κλίση σημείο Μηδέν-διασποράς

≤0.09ps / nm2.km

≤0.09ps / nm2.km

≤0.092ps / nm2.km

≤ 0,11 ps / (nm2.km)

≤0.11 ps / (nm2.km)

PMDQ

PMD Q * ≤0.2ps / km1 / 2

PMD Q * ≤0.2ps / km1 / 2

PMD Q * ≤0.2ps / km1 / 2

 

 

OD του στρώματος επικαλύψεως

245 ± 10 μm

245 ± 10 μm

245 ± 10 μm

250 ± 5um

250 ± 5um

την ένταση της οθόνης

100kpsi (0.7Gpa)

100kpsi (0.7Gpa)

0.69MPa

100kpsi 0.7GPa

100kpsi 0.7GPa

ΦΥΛΛΟ ΚΑΙ ΣΗΜΑ

4.1 ΣΥΣΚΕΥΑΣΙΑ: Δεν επιτρέπονται δύο μονάδες μήκος του καλωδίου σε ένα τύμπανο, τα δύο άκρα πρέπει να σφραγίζονται ,. Δύο άκρα θα πρέπει να συσκευάζονται μέσα σε κάδο.
4.2 ΒΑΘΜΟΣ μήκος, μάρκα σήμα τύμπανο: κατασκευαστής, κατηγορία καλωδίων, Αρ τύμπανο, μήκους, GW. κατεύθυνση περιστροφής, την ημερομηνία κατασκευής.
4.3 Πακέτο Μήκος: με διάταξη

Optfocus τεχνολογία που φέρνει τώρα την καλύτερη ποιότητα 100% πυρήνα του καλωδίου συμπληρώνοντας GYTS 2-144 πυρήνες εξωτερική καλωδίου οπτικών ινών από το επαγγελματικό εργοστάσιο του. Γνωστά ως ένας από τους κορυφαίους κατασκευαστές και προμηθευτές των διαφόρων οπτικών ινών προϊόντων στην Κίνα, μπορούμε να σας διαβεβαιώσω για την καλή ποιότητα και άριστη απόδοση.


ΠΛΗΡΩΜΗΣ & ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ

Συσκευασία

Κάθε προϊόν είναι συσκευασμένο σε τσάντα PE υψηλής ποιότητας, Στη συνέχεια βάζουμε σε ένα κουτί ή κουτί και εξασφαλίζονται με 2 ένθετα.

Τελευταία βάλει κάθε παράθυρο σε παλέτες και κατάλληλα τυλιγμένο για θαλάσσια ή αέρα.


Πληρωμής και Αποστολής

Πληρωμή

Τυποποιημένοι όροι πληρωμής: T / T κατάθεση 30%, 70% BANLANCE πριν από την αποστολή.

Ηλεκτρονική παραγγελία διασφάλιση του εμπορίου, όλα είναι στο χέρι σας.

Θα μπορούσε να παρέχεται Περισσότερα όρους πληρωμής (paypal, Δυτική Ένωση, MONEYGRAM).

Αποστολή

Ο χρόνος παράδοσης: Σε γενικές γραμμές είναι 1-2 ημέρες εάν τα αγαθά είναι στο απόθεμα ή είναι 2-4 ημέρες εάν τα προϊόντα δεν είναι διαθέσιμο, είναι ανάλογα με την ποσότητα.


ΠΙΣΤΟΠΟΙΗΣΗ

       Πιστοποιητικό CE Πιστοποιητικό CE   Πιστοποιητικό FCC



Προμηθευτής   Εκτίμηση   Πιστοποιητικό Πιστοποιητικό ISO

αξιολογούνται   με:



ΟΙ ΥΠΗΡΕΣΙΕΣ ΜΑΣ

OPTFOCUS ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑ Υπηρεσία σε απευθείας σύνδεση / χωρίς σύνδεση

A. Όροι Πληρωμής

1) PAYPAL, Western Union, T / T για τα δείγματα

2) ESCROW, Ali-Secure, L / C, ΟΑ είναι διαπραγματεύσιμες

3) πτώση-ναυτιλία διαθέσιμα? Πράκτορας / μεσολάβησης είναι ευπρόσδεκτοι!

B. Κάθε inquiried θα απαντηθούν μέσα σε 24 ώρες

Γ Επαγγελματική κατασκευαστής? Καλώς ήρθατε στο επισκεφθείτε την ιστοσελίδα μας Http://www.optfocus.com

Υπηρεσία Δ OEM / ODM διαθέσιμο

1) οθόνη Προσαρμοσμένη πίνακα / διαθέσιμα σχεδιασμό

2) Σχεδιασμός συσκευασίας που προσφέρονται

3) Μπορείτε να σκεφτείτε, θα το κάνει!

Ε Υψηλής ποιότητας, λογικές / ανταγωνιστική τιμή, γρήγορος χρόνος

ΣΤ Μετά την πώληση Υπηρεσία

1) Όλες οι οπτικών ινών προϊόντα είχαν πλήρη ελεγχθεί, μία προς μία δοκιμή πριν από τη συσκευασία

2) Όλα τα προϊόντα είναι απαλλαγμένα από τη συντήρηση εντός εγγύησης περιόδου / εγγύηση


ΣΤΟΙΧΕΙΑ ΤΗΣ ΕΤΑΙΡΕΙΑΣ


Τμήμα πωλήσεων

ΕΡΓΑΣΤΗΡΙ

ΕΚΘΕΣΗ

ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΗΣΤΕ ΜΑΖΙ ΜΑΣ

Αν βρείτε τα προϊόντα μας ενδιαφέρει, παρακαλούμε συμπληρώστε την παρακάτω κενό χώρο λεπτομερείς απαιτήσεις σας. Η ομάδα OPTFOCUS 's θα προσφέρουν διαφορετικές λύσεις σε σας μέσα σε 12 ώρες. Δωρεάν δείγματα είναι επίσης διαθέσιμα.

Hot Tags: 100% καλώδιο πυρήνα συμπληρώνοντας GYTS 2-144 πυρήνες εξωτερική καλωδίου οπτικών ινών, Κίνα, εργοστάσιο, προμηθευτές, κατασκευαστές
Ένα ζευγάρι:GYTA 2-144 Πυρήνες Εξωτερική Κατατίθεται καλώδιο οπτικών ινών Επόμενη:Μικρής διαμέτρου χαμηλό κόστος του αγωγού τοποθέτηση FTTH Cabling.GYXTPY Εξωτερική 2-12 Πυρήνες καλώδιο οπτικών ινών

Εξεταστική

You Might Also Like