JET 2-12 πυρήνες Καλώδιο Εξωτερική Οπτικών Ινών για την Δικτύου Κορμού, Δίκτυο Πρόσβασης και Fiber To The Home.

JET 2-12 πυρήνες Καλώδιο Εξωτερική Οπτικών Ινών για την Δικτύου Κορμού, Δίκτυο Πρόσβασης και Fiber To The Home.

Οι ίνες, 125μm, είτε των single-mode ή τύπου multimode, τοποθετημένο σε ένα χαλαρό σωλήνα που κατασκευάζονται από ένα υψηλής μέτρο ελαστικότητας πλαστικό.

Λεπτομέρειες προϊόντος


o Μοντέλο: OPTFOCUS

o Fiber Ποσότητα: ISO9001

o Συσκευασία: Sgs

o Εφαρμογή: Outdoors


Διαμόρφωση & Φυσική χαρακτήρες

Οι ίνες, 125μm, είτε των single-mode ή τύπου multimode, τοποθετημένο σε ένα χαλαρό σωλήνα που κατασκευάζονται από ένα υψηλής μέτρο ελαστικότητας πλαστικό. Οι σωλήνες γεμίζουν με ένα ανθεκτικό στο νερό ένωση πληρώσεως. Ένα στρώμα από νήματα αραμιδίου ή γυαλί υψηλής αντοχής εφαρμόζεται γύρω από τον πυρήνα του καλωδίου ως επιπλέον μέλος δύναμης. Στη συνέχεια, το καλώδιο ολοκληρώνεται με ένα μαύρο ή χρώμα μανδύας PE.

Προσδιορισμός προϊόντος

Τύπος καλωδίου

Καταμέτρηση ινών

Διάμετρος καλωδίου (mm)

Καλώδιο Βάρος (mm)

Αντοχή σε εφελκυσμό

Αντοχή Crush

ακτίνα κάμψης

 

 

 

 

Long / Short Term

Long / Short Term

Στατική / Δυναμική

 

 

 

 

Ν

N / 100 χιλιοστά

mm

JET 2 ~ 6

2 ~ 6

5.0 ± 0.2

20

60/150

300/1000

10D / 20D

JET 8 ~ 12

8 ~ 12

5.2 ± 0.2

22

60/150

300/1000

10D / 20D

Χαρακτηριστικά:

· Μη ψυχική σχεδιασμός μπορεί να αποτρέψει το καλώδιο από παρεμβολές ραδιοσυχνοτήτων και μαγνητικών παρεμβολών κύμα
· Ειδικά σχεδιασμένα συμπαγή δομή είναι καλή στην πρόληψη χαλαρά σωλήνες από συρρίκνωση
· Νήματα αραμιδίου εξασφαλίζει την καλή απόδοση της αντοχής σε εφελκυσμό
· Loose σωλήνα ένωση πληρώσεως εξασφαλιστεί η καλή απόδοση αντίστασης στην υγρασία
· Καλή ευελιξία
· Υψηλή πυκνή ίνα συσκευασμένα, μικρής διαμέτρου και μικρού βάρους? Είναι η καλύτερη επιλογή για την ανατίναξη διαδικασία εγκατάστασης

Εφαρμογή:

Εγκρίθηκε στο δίκτυο κορμού, δικτύου πρόσβασης και οπτικές ίνες έως το σπίτι.

Εύρος θερμοκρασίας

Εργαζόμενος

-40 ℃ ~ + 70 ℃

Αποθήκευση / Μεταφορές

-40 ℃ ~ + 70 ℃

Λεπτομέρειες Fiber

τύπος ινών

G.652D

G655

G657A.2

OM2

OM3

MFD @ 1310nm

9.2 ± 0.4 μιπ

9.2 ± 0.4 μιπ

9.2 ± 0.4 μιπ

50 ± 2,5 um




OD του Επικαλύψεις

125,0 ± 1,0 μm

125,0 ± 1,0 μm

125,0 ± 1,0 μm

125 ± 1.0um

125 ± 1.0um

σφάλμα ομοκεντρικότητα

≤0.5μm

≤0.5μm

≤0.5μm

≤12.0um

≤12.0um

Μη-κυκλικότητα της επένδυσης

≤ 1,0%

≤ 1,0%

≤ 1,0%

≤ 1,0%

≤ 1,0%

μήκος κύματος αποκοπής

Λcc ≤1260 nm

Λcc ≤1260 nm

Λcc ≤1260 nm

 

1295 ~ 1320 nm

συντελεστή εξασθένησης

1310nm

≤0.36 dB / km

≤0.36 dB / km

≤0.40 dB / km

850nm: ≤ 2.3dB / km

850nm: ≤ 2.3dB / km

1550nm

≤0.22 dB / km

≤0.22 dB / km

≤0.30 dB / km

1300nm: ≤ 0.6dB / km

1300nm: ≤ 0.6dB / km

συντελεστής διασποράς

1270-1360nm≤5.3ps / nm².km

1270-1360nm≤5.3ps / nm².km

 

 

 

 

1550nm≤18ps / nm².km

1550nm≤18ps / nm².km

 

 

 

Μήκος κύματος Zero-διασποράς

1300nm, 1324nm

1300nm, 1324nm

1300nm, 1324nm

1295-1300 nm

1295-1300 nm

Κλίση σημείο Μηδέν-διασποράς

≤0.09ps / nm2.km

≤0.09ps / nm2.km

≤0.092ps / nm2.km

≤ 0,11 ps / (nm2.km)

≤0.11 ps / (nm2.km)

PMDQ

PMD Q * ≤0.2ps / km1 / 2

PMD Q * ≤0.2ps / km1 / 2

PMD Q * ≤0.2ps / km1 / 2

 

 

OD του στρώματος επικαλύψεως

245 ± 10 μm

245 ± 10 μm

245 ± 10 μm

250 ± 5um

250 ± 5um

την ένταση της οθόνης

100kpsi (0.7Gpa)

100kpsi (0.7Gpa)

0.69MPa

100kpsi 0.7GPa

100kpsi 0.7GPa

ΦΥΛΛΟ ΚΑΙ ΣΗΜΑ

4.1 ΣΥΣΚΕΥΑΣΙΑ: Δεν επιτρέπονται δύο μονάδες μήκος του καλωδίου σε ένα τύμπανο, τα δύο άκρα πρέπει να σφραγίζονται ,. Δύο άκρα θα πρέπει να συσκευάζονται μέσα σε κάδο.
4.2 ΒΑΘΜΟΣ μήκος, μάρκα σήμα τύμπανο: κατασκευαστής, κατηγορία καλωδίων, Αρ τύμπανο, μήκους, GW. κατεύθυνση περιστροφής, την ημερομηνία κατασκευής.
4.3 Πακέτο Μήκος: με διάταξη

Optfocus τεχνολογία που φέρνει τώρα η καλύτερη ποιότητα τζετ 2-12 πυρήνες εξωτερική καλώδιο οπτικών ινών για το δίκτυο κορμού, δικτύου πρόσβασης και οπτικές ίνες έως το σπίτι. από το επαγγελματικό εργοστάσιο του. Γνωστά ως ένας από τους κορυφαίους κατασκευαστές και προμηθευτές των διαφόρων οπτικών ινών προϊόντων στην Κίνα, μπορούμε να σας διαβεβαιώσω για την καλή ποιότητα και άριστη απόδοση.


ΠΛΗΡΩΜΗΣ & ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ

Συσκευασία

Κάθε προϊόν είναι συσκευασμένο σε τσάντα PE υψηλής ποιότητας, Στη συνέχεια βάζουμε σε ένα κουτί ή κουτί και εξασφαλίζονται με 2 ένθετα.

Τελευταία βάλει κάθε παράθυρο σε παλέτες και κατάλληλα τυλιγμένο για θαλάσσια ή αέρα.


Πληρωμής και Αποστολής

Πληρωμή

Τυποποιημένοι όροι πληρωμής: T / T κατάθεση 30%, 70% BANLANCE πριν από την αποστολή.

Ηλεκτρονική παραγγελία διασφάλιση του εμπορίου, όλα είναι στο χέρι σας.

Θα μπορούσε να παρέχεται Περισσότερα όρους πληρωμής (paypal, Δυτική Ένωση, MONEYGRAM).

Αποστολή

Ο χρόνος παράδοσης: Σε γενικές γραμμές είναι 1-2 ημέρες εάν τα αγαθά είναι στο απόθεμα ή είναι 2-4 ημέρες εάν τα προϊόντα δεν είναι διαθέσιμο, είναι ανάλογα με την ποσότητα.


ΠΙΣΤΟΠΟΙΗΣΗ

       Πιστοποιητικό CE Πιστοποιητικό CE   Πιστοποιητικό FCC



Προμηθευτής   Εκτίμηση   Πιστοποιητικό Πιστοποιητικό ISO

αξιολογούνται   με:



ΟΙ ΥΠΗΡΕΣΙΕΣ ΜΑΣ

OPTFOCUS ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑ Υπηρεσία σε απευθείας σύνδεση / χωρίς σύνδεση

A. Όροι Πληρωμής

1) PAYPAL, Western Union, T / T για τα δείγματα

2) ESCROW, Ali-Secure, L / C, ΟΑ είναι διαπραγματεύσιμες

3) πτώση-ναυτιλία διαθέσιμα? Πράκτορας / μεσολάβησης είναι ευπρόσδεκτοι!

B. Κάθε inquiried θα απαντηθούν μέσα σε 24 ώρες

Γ Επαγγελματική κατασκευαστής? Καλώς ήρθατε στο επισκεφθείτε την ιστοσελίδα μας Http://www.optfocus.com

Υπηρεσία Δ OEM / ODM διαθέσιμο

1) οθόνη Προσαρμοσμένη πίνακα / διαθέσιμα σχεδιασμό

2) Σχεδιασμός συσκευασίας που προσφέρονται

3) Μπορείτε να σκεφτείτε, θα το κάνει!

Ε Υψηλής ποιότητας, λογικές / ανταγωνιστική τιμή, γρήγορος χρόνος

ΣΤ Μετά την πώληση Υπηρεσία

1) Όλες οι οπτικών ινών προϊόντα είχαν πλήρη ελεγχθεί, μία προς μία δοκιμή πριν από τη συσκευασία

2) Όλα τα προϊόντα είναι απαλλαγμένα από τη συντήρηση εντός εγγύησης περιόδου / εγγύηση


ΣΤΟΙΧΕΙΑ ΤΗΣ ΕΤΑΙΡΕΙΑΣ


Τμήμα πωλήσεων

ΕΡΓΑΣΤΗΡΙ

ΕΚΘΕΣΗ

ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΗΣΤΕ ΜΑΖΙ ΜΑΣ

Αν βρείτε τα προϊόντα μας ενδιαφέρει, παρακαλούμε συμπληρώστε την παρακάτω κενό χώρο λεπτομερείς απαιτήσεις σας. Η ομάδα OPTFOCUS 's θα προσφέρουν διαφορετικές λύσεις σε σας μέσα σε 12 ώρες. Δωρεάν δείγματα είναι επίσης διαθέσιμα.

Hot Tags: jet 2-12 πυρήνες εξωτερική καλώδιο οπτικών ινών για το δίκτυο κορμού, δικτύου πρόσβασης και οπτικές ίνες έως το σπίτι., Κίνα, εργοστάσιο, προμηθευτές, κατασκευαστές
Ένα ζευγάρι:GYXY Εξωτερική 2-12 πυρήνες οπτικών ινών Δικτύωση καλώδιο υψηλής αντοχής Loose Tube Επόμενη:Όχι

Εξεταστική

You Might Also Like