FTTA Fullx LC Match με το Ericsson G657A2

FTTA Fullx LC Match με το Ericsson G657A2

Τα εξωτερικά καλωδιακά συγκροτήματα FULLX (LC) χρησιμοποιούνται σε δίκτυο FTTA (Fiber to Antenna), για σύνδεση μεταξύ κιβωτίου διανομής και RRH. Πρόκειται για την ανάπτυξη σε εφαρμογές πύργων κυψελών τηλεχειρισμού τηλεχειριστηρίου.

Λεπτομέρειες προϊόντος

FTTA Fullx LC Match με τη Ericsson G657A2


Χαρακτηριστικά

1. Ανοίξτε το διάφραγμα για εύκολη πρόσβαση στη SFP.

2. Χαμηλή απώλεια εισαγωγής και πρόσθετη απώλεια.

3. Ύψος εξασθένησης.

4. Ανθεκτικό στο νερό IP67, ανθεκτικό στη σκόνη και στη διάβρωση

5. Η υποδοχή έχει σχεδιασμό χωρίς αντοχή, ελεύθερη πλεύση στον άξονα Ζ.

6. Το υλικό στο καλώδιο jumpel είναι ανθεκτικό στις καιρικές συνθήκες και UV.

7. Μηχανική απόδοση: πρότυπο IEC 61754-20.

8. Συμβατό υλικό RoHS και REACH.

9. 100% Συμβατό με τους συνδέσμους FullAXS και διαθέτει τεχνικά χαρακτηριστικά τοποθεσίας.


ΠΑΡΑΜΕΤΡΟΙ ΠΡΟΪΟΝΤΩΝ

Τύπος

SM-UPC

SM-APC

MM-UPC

Τυπικός

ΜΕΓΙΣΤΗ

Τυπικός

ΜΕΓΙΣΤΗ

Τυπικός

ΜΕΓΙΣΤΗ

Απώλεια εισαγωγής

≤0,1

≤0,3dB

≤0,15

≤0,3dB

≤ 0,05

≤0,3dB

Απώλεια επιστροφής

≥50dB

≥60dB

≥30dB

Αντοχή

500 κύκλους ζευγαρώματος

Θερμοκρασία λειτουργίας

-40 έως + 85


Εκδόσεις καλωδίου patch

Απαιτούμενη ανοχή βραχυκύκλωσης

Συνολικό μήκος (L)   ( Μ )

μήκος ανοχής ( CM )

0 L≤20

+ 10 / -0

20 L 40

+ 15 / -0

L > 40

+ 0,5% L / -0


ΣΤΟΙΧΕΙΑ ΤΗΣ ΕΤΑΙΡΕΙΑΣ

Shenzhen Optfocus Technology Co, Ltd ιδρύθηκε το 2009, η οποία είναι μια επιχείρηση υψηλής τεχνολογίας κατασκευαστής με 10 χρόνια εμπειρίας στις παγκόσμιες πωλήσεις και τις υπηρεσίες. Η εταιρεία μας επικεντρώνεται στην επαγγελματική Ε & Α, την παραγωγή και τις πωλήσεις εξοπλισμού πρόσβασης xPON, λύσεων FTTH / FTTx και προϊόντων παθητικής καλωδίωσης. Επίσης, δεσμευόμαστε να παρέχουμε προσαρμοσμένες υπηρεσίες OEM & ODM σε διανομείς επικοινωνίας παγκοσμίως, φορείς τηλεπικοινωνιών και σύστημα ολοκλήρωσης.

Εταιρία

Δοκιμαστικά όργανα


Εκθεση

展会


Ομαδική Πολιτισμός

ομάδα


Πιστοποίηση

πιστοποίηση-1


Επικοινωνήστε μαζί μας


Shenzhen OPTFOCUS Technology Co, Ltd σας καλωσορίζουν θερμά να μας τηλεφωνήσετε από τηλ: + 86-18126089476 ή email: fttb@optfocus.com

Είναι χαρά μας να έχουμε την επαφή σας και να σας εξυπηρετήσουμε. Οποιαδήποτε ερώτηση παρακαλούμε να επικοινωνήσετε μαζί μας.


FTTA Fullx LC Match με τη Ericsson G657A2

Hot Tags: ftta fullx lc ταιριάζουν με ericsson g657a2, Κίνα, εργοστάσιο, προμηθευτές, κατασκευαστές
Ένα ζευγάρι:FTTA Fullx LC Patch Cord Match με εξοπλισμό της Ericsson Επόμενη:Αδιάβροχο καλώδιο Patch FULLX (LC) Εξωτερική συναρμολόγηση καλωδίων

Εξεταστική

You Might Also Like