IPFX (MPO & MTP) Προδιαγραφές συναρμολόγησης εξωτερικών καλωδίων

IPFX (MPO & MTP) Προδιαγραφές συναρμολόγησης εξωτερικών καλωδίων

Το καλώδιο προσαρμογής CPRI χρησιμοποιείται στο δίκτυο FTTA (Fiber to the Antenna), για σύνδεση μεταξύ κουτιού διανομής και RRH. Είναι η ανάπτυξη σε εφαρμογές πύργων κυψελών τηλεχειριστηρίου απομακρυσμένης λήψης.

Λεπτομέρειες προϊόντος

IPFX (MPO & MTP) Προδιαγραφές συναρμολόγησης εξωτερικών καλωδίων


ΕΦΑΡΜΟΓΗ

Εξωτερική χρήση πολλαπλών χρήσεων

Για σύνδεση μεταξύ κουτιού διανομής και RRH

Ανάπτυξη σε εφαρμογές πύργων κυψελών τηλεχειριστηρίου απομακρυσμένης χρήσης


ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ

1. Διαθέσιμα τερματικά (δοκιμασμένα καλώδια) ή εγκατεστημένη έκδοση. 2.Η απώλεια εισαγωγής και η πρόσθετη απώλεια.

3. Ύψος εξασθένησης.

4. Ανθεκτικό στο νερό IP67, ανθεκτικό στη σκόνη και στη διάβρωση

5. Η υποδοχή έχει σχεδιασμό χωρίς αντοχή, ελεύθερη πλεύση στον άξονα Ζ.

6. Το υλικό στο καλώδιο jumpel είναι ανθεκτικό στις καιρικές συνθήκες και UV. 7.Μηχανική απόδοση: πρότυπο IEC 61754-7.

8. Συμβατό υλικό RoHS και REACH.

9. 100% Συμβατό με τους συνδέσμους FullAXS και διαθέτει τεχνικά χαρακτηριστικά τοποθεσίας.



ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ ΠΡΟΪΟΝΤΩΝ

Τύπος

Αναφορά

Σημείωση

 

 

MPO

 

 

IEC 61754-7

 

Ενιαία λειτουργία

APC: Πράσινοι σύνδεσμοι (Standard ) APC: Κίτρινοι σύνδεσμοι (Elite)

Multimode

PC: Σύνδεσμοι Aqua

 

 

MTP

 

 

IEC 61754-7

Ενιαία λειτουργία

APC: Πράσινοι σύνδεσμοι (Standard ) APC: Κίτρινοι σύνδεσμοι (Elite)

Multimode

PC: Σύνδεσμοι Aqua


Διαγράμματα με οριζόντια διάσταση

1.   IPFX (MPO & MTP) Εξωτερικά συγκροτήματα καλωδίων

1

1.   IPFX (MPO & MTP) Εξωτερικά συγκροτήματα καλωδίων

2


Εκδόσεις καλωδίου patch

Απαιτούμενη ανοχή βραχυκύκλωσης

Συνολικό μήκος (L) ( M )

μήκος ανοχής ( CM )

0 L≤20

+ 10 / -0

20 L 40

+ 15 / -0

L > 40

+ 0,5% L / -0




ΣΤΟΙΧΕΙΑ ΤΗΣ ΕΤΑΙΡΕΙΑΣ

Shenzhen Optfocus Technology Co, Ltd ιδρύθηκε το 2009, η οποία είναι μια επιχείρηση υψηλής τεχνολογίας κατασκευαστής με 10 χρόνια εμπειρίας στις παγκόσμιες πωλήσεις και τις υπηρεσίες. Η εταιρεία μας επικεντρώνεται στην επαγγελματική Ε & Α, την παραγωγή και τις πωλήσεις εξοπλισμού πρόσβασης xPON, λύσεων FTTH / FTTx και προϊόντων παθητικής καλωδίωσης. Επίσης, δεσμευόμαστε να παρέχουμε προσαρμοσμένες υπηρεσίες OEM & ODM σε διανομείς επικοινωνίας παγκοσμίως, φορείς τηλεπικοινωνιών και σύστημα ολοκλήρωσης.

Εταιρία

Δοκιμαστικά όργανα


Εργοστάσιο

εργοστάσιο


Εκθεση

Έλαβαν μέρος στην έκθεση κάθε χρόνο.

展会


Ομαδική Πολιτισμός

ομάδα


Πιστοποίηση:

πιστοποίηση-1


Επικοινωνήστε μαζί μας


Shenzhen OPTFOCUS Technology Co, Ltd είναι θερμά σας καλωσορίζει για να μας καλέσετε από την Tel: + 86-18126494186 και mail: ftth@optfocus.com

Είναι χαρά μας να έχουμε την επαφή σας και να σας εξυπηρετήσουμε. Οποιαδήποτε ερώτηση παρακαλούμε να επικοινωνήσετε μαζί μας.


IPFX (MPO & MTP) Προδιαγραφές συναρμολόγησης εξωτερικών καλωδίων


Hot Tags: ipfx (mpo & mtp) υπαίθρια προδιαγραφές καλωδίων συναρμολόγησης, Κίνα, εργοστάσιο, προμηθευτές, κατασκευαστές
Ένα ζευγάρι:Συναρμολόγηση καλωδίου στεγανότητας συνδέσμου FTTA IPFX LC-LC Επόμενη:CPRI LC Εξωτερική διάταξη καλωδίων για σύνδεση μεταξύ FTTH Box και RRH

Εξεταστική

You Might Also Like