Ινών οπτικών πεδίων γρήγορη εγκατάσταση συνδεθεί γρήγορη σύνδεση SC UPC/APC προ-ενσωματωμένη

Ινών οπτικών πεδίων γρήγορη εγκατάσταση συνδεθεί γρήγορη σύνδεση SC UPC/APC προ-ενσωματωμένη

Αξιόπιστη και ανώτερη οπτική απόδοση

Λεπτομέρειες προϊόντος


Χαρακτηριστικά γνωρίσματα:

1. FTTH έργων μπορούν να χρησιμοποιηθούν

2. τομέα εγκαταστήσιμο

3.Fast, εύκολη και ακριβή

4. οικονομικώς αποδοτικός

5. φορητό

6. εγκατάσταση λιγότερο από 2 λεπτά

7. αξιόπιστα και ανώτερη οπτική απόδοση


Τεχνικές παράμετροι

ΤΟ ΣΤΟΙΧΕΊΟ

Τεχνικές παράμετροι

Εφαρμόσιμος για

Καλώδιο ø2 * 3MM / 3MM

Οπτική ίνα διαμέτρου

125um(G657A or G657A2)

Διάμετρος σφιχτό buffer

250um

Κατάσταση Fiber

Ενιαία λειτουργία

Χρόνος λειτουργίας

Σχετικά με 100S (καμία περικοπή ινών)

Εισαγωγή απώλεια

≤0.3dB

Επιστροφής απώλεια

>-50dB

Fasteningstrengthofnakedfiber

> 4N

Στερέωση δύναμη του δικαιούχου γυμνή ινών

> 8N

Αντοχή σε εφελκυσμό

> 10N

Χρήση θερμοκρασίας

-40~75℃

On-line εφελκυσμού strength(20N)

ΔIL≤0.5dBΔRL≤5dB

Μηχανική durability(500times)

ΔIL≤0.5dBΔRL≤5dB

Δοκιμή αποβίβασης (drop-off ύψος 4M, μία φορά ανά κατεύθυνση)

ΔIL≤0.5dBΔRL≤5dB

3D μετρολογία επιφάνειας

90%


Γρήγορη σύνδεση

SC/APC, SM G657A2

Χαρακτηριστικά γνωρίσματα:

8. FTTH έργων μπορούν να χρησιμοποιηθούν

9. τομέα εγκαταστήσιμο

10.Fast, εύκολη και ακριβή

11. οικονομικώς αποδοτικός

12. φορητό

13. εγκατάσταση λιγότερο από 2 λεπτά

14. αξιόπιστα και ανώτερη οπτική απόδοση


Εφαρμογή

1:Distribution κουφώματα

2:Maintenance ή έκτακτης ανάγκης αποκατάστασης των οπτικών δικτύων

3:patch πίνακες

Καταστήματα 4:FTTH


Τεχνικές παράμετροι


Optfocus τεχνολογία τώρα σας φέρνει την καλύτερη ίνα ποιότητας οπτικών πεδίων γρήγορη εγκατάσταση συνδεθεί γρήγορη σύνδεση sc upc/apc προ-ενσωματωμένη από το επαγγελματικό εργοστάσιο. Οι γνωστοί ως ένας από τους κορυφαίους κατασκευαστές και προμηθευτές των διαφόρων ινών οπτικών προϊόντων στην Κίνα, εμείς να σας διαβεβαιώσω την καλή ποιότητα και εξαιρετική απόδοση.

Hot Tags: ινών οπτικών πεδίων γρήγορη εγκατάσταση συνδεθεί γρήγορη σύνδεση sc upc/apc προ-ενσωματωμένο, Κίνα, εργοστάσιο, προμηθευτές, κατασκευαστές
Ένα ζευγάρι:Συνδέσεις γρήγορης σύνδεσης Επόμενη:Εύκολη γρήγορη εξωτερική συνδετήρα LC FC UPC/APC προ-ενσωματωμένη

Εξεταστική

You Might Also Like