SC Connector Fiber

SC Connector Fiber

Αξιόπιστη και ανώτερη οπτική απόδοση

Λεπτομέρειες προϊόντος

SC Connector Fiber

SC Field Installable Connector.jpg

SC Field Installable Connector.2.jpg

Χαρακτηριστικά:

Το έργο 1.FTTH μπορεί να χρησιμοποιηθεί

2.Η εγκατάσταση μπορεί να εγκατασταθεί

3. γρήγορη, εύκολη, ακριβής

4.Το κόστος είναι αποτελεσματικό

5.Portable

6. Εγκατάσταση λιγότερο από 2 λεπτά

7.Reliable και ανώτερη οπτική απόδοση


Τεχνικές παράμετροι

ΕΙΔΟΣ

Τεχνικές παράμετροι

Ισχύει για

Καλώδιο ø2 * 3MM / 3MM

Διάμετρος οπτικών ινών

125um (G657A ή G657A2)

Στενή διαμέτρου ρυθμιστικού

250um

Λειτουργία ινών

Ενιαία λειτουργία

Χρόνος λειτουργίας

Περίπου 100S (χωρίς περικοπή ινών)

Εισαγωγή απώλειας

≤0,3dB

Απώλεια επιστροφής

> -50dB

Στερεωτική αντοχή γυμναστικής

> 4N

Αντοχή στερέωσης του φορέα γυμνών ινών

> 8N

Αντοχή σε εφελκυσμό

> 10Ν

Χρησιμοποιώντας τη θερμοκρασία

-40 ~ 75 ℃

Αντοχή σε εφελκυσμό on-line (20N)

Δ IL≤0.5dBΔRL≤5dB

Μηχανική ανθεκτικότητα (500 φορές)

Δ IL≤0.5dBΔRL≤5dB

Δοκιμή απόσπασης (ύψος απόρριψης 4M, μία φορά ανά κατεύθυνση)

Δ IL≤0.5dBΔRL≤5dB

3D επιφανειακή μετρολογία

90%


Γρήγορη σύνδεση

SC / APC, SM G657A2

Χαρακτηριστικά:

8.FTTH έργο χρησιμοποιήσιμο

9.Εγκατάσταση εγκατάστασης

10.Ταχύς, εύκολος, ακριβής

11.Το κόστος είναι αποτελεσματικό

12.Portable

13. Εγκατάσταση λιγότερο από 2 λεπτά

14. Ευέλικτη και ανώτερη οπτική απόδοση


Εφαρμογή

1: Πλαίσια διανομής

2: Συντήρηση ή επείγουσα αποκατάσταση δικτύων οπτικών ινών

3: Πάνελ διανομής

4: Εξόδους FTTH


Τεχνικές παράμετροι


Η τεχνολογία Optfocus σας φέρνει τώρα την καλύτερη ποιότητα οπτικών ινών πεδίο γρήγορη εγκατάσταση συνδεθείτε γρήγορη σύνδεση sc upc / apc προ-ενσωματωμένο από το επαγγελματικό εργοστάσιο της. Καλά γνωστή ως ένας από τους κορυφαίους κατασκευαστές και προμηθευτές των διαφόρων οπτικών ινών προϊόντων στην Κίνα, μπορούμε να σας διαβεβαιώσω για την καλή ποιότητα και την άριστη απόδοση.


ΠΛΗΡΩΜΗ & ΑΠΟΣΤΟΛΗ

Συσκευασία

Κάθε προϊόν συσκευάζεται σε σακούλα PE υψηλής ποιότητας, στη συνέχεια τοποθετείται σε κουτί ή χαρτοκιβώτιο και ασφαλίζεται με 2 παρεμβύσματα.

Τελευταία τοποθετήστε κάθε κιβώτιο σε παλέτες και τυλιγμένο κατάλληλα για θαλάσσια ή αεροπορικά ταξίδια.


Πληρωμή και αποστολή

Πληρωμή

Τυποποιημένοι όροι πληρωμής: T / T 30% ΚΑΤΑΘΕΣΗ, 70% BANLANCE πριν από τη ναυτιλία.

Ηλεκτρονική εντολή διασφάλισης συναλλαγών, όλα εξαρτώνται από εσάς.

Θα μπορούσαν να παρασχεθούν περισσότεροι όροι πληρωμής (PAYPAL, WESTERN UNION, MONEYGRAM).

Αποστολή

Χρόνος παράδοσης: Γενικά, είναι 1-2 ημέρες αν τα εμπορεύματα είναι σε απόθεμα, ή είναι 2-4 ημέρες αν τα εμπορεύματα δεν είναι σε απόθεμα, είναι ανάλογα με την ποσότητα.


ΠΙΣΤΟΠΟΙΗΣΗ

       Πιστοποιητικό CE Πιστοποιητικό CE   Πιστοποιητικό FCC



Προμηθευτής   Εκτίμηση   Πιστοποιητικό Πιστοποιητικό ISO

Αξιολογείται   με:


ΣΤΟΙΧΕΙΑ ΤΗΣ ΕΤΑΙΡΕΙΑΣ



Q1.Τι είναι τα κύρια προϊόντα;

Α. Είμαστεprofessionally κατασκευής οπτικών ινών Splitter, οπτικό κουτί διανομής, γρήγορη σύνδεση, υπαίθριο ντουλάπι, και ορισμένα εξαρτήματα για οπτικών ινών εξοπλισμός.

Q2.Έχετε όριο MOQ;

Α: Χαμηλή MOQ.1pcs για έλεγχο δείγματος είναι διαθέσιμη.

Q3.Can έχω μια παραγγελία δείγματος;

Α: Ναι. Χαιρετίζουμε τη δειγματοληψία για να ελέγξουμε και να ελέγξουμε την ποιότητά μας.

Q4.Προσφέρετε εγγύηση για προϊόντα;

Α: Ναι.1-2 χρόνια εγγύηση, κατά τη διάρκεια της περιόδου εγγύησης, θα επισκευάσουμε ή θα στείλουμε ξανά τα προϊόντα αποκατάστασης.

Q5.How long είναι η εγκυρότητα του quatation;

A: Γενικά, η τιμή μας ισχύει εντός ενός μηνός από την ημερομηνία της προσφοράς. Η τιμή θα προσαρμόζεται κατάλληλα ως η διακύμανση των τιμών των πρώτων υλών στην αγορά.

Τμήμα πωλήσεων

ΕΡΓΑΣΤΗΡΙ

ΕΚΘΕΣΗ

ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΗΣΤΕ ΜΑΖΙ ΜΑΣ

Αν ενδιαφέρεστε για τα προϊόντα μας, παρακαλούμε συμπληρώστε τις παρακάτω λεπτομερείς απαιτήσεις. Η ομάδα του OPTFOCUS θα σας προσφέρει διαφορετικές λύσεις μέσα σε 12 ώρες. Δωρεάν δείγματα είναι επίσης διαθέσιμα.

Hot Tags: SC Fiber Connector, Κίνα, εργοστάσιο, προμηθευτές, κατασκευαστές
Ένα ζευγάρι:Σύνδεσμος οπτικών ινών LC Επόμενη:Ινών οπτικών πεδίων γρήγορη εγκατάσταση συνδεθεί γρήγορη σύνδεση SC UPC/APC προ-ενσωματωμένη

Εξεταστική

You Might Also Like