10/100/1000 M 3 θύρα βιομηχανία Fiber διακόπτη 2 ETH λιμάνι-1 FX λιμάνι διπλή ίνα SM 0-120 τύπου Ράγα οδηγός χλμ

10/100/1000 M 3 θύρα βιομηχανία Fiber διακόπτη 2 ETH λιμάνι-1 FX λιμάνι διπλή ίνα SM 0-120 τύπου Ράγα οδηγός χλμ

Η συσκευή μπορεί να χρησιμοποιηθεί ευρέως σε ευφυών μεταφορών, τηλεπικοινωνιών, ασφαλείας, οικονομικών και κινητές αξίες, έθιμα, θαλάσσια

Λεπτομέρειες προϊόντος

OFS-IGSF1T2-20OFS-IGWSF1T2A/B-20OFS-IGSF1T2


Περιγραφή προϊόντος

Το προϊόν είναι μια μη διαχειριζόμενη βιομηχανικό επίπεδο διακόπτη Gigabit Ethernet, με 1 θύρα ινών Gigabit, 2 10/100/1000Base-T προσαρμοστική διεπαφή Ethernet RJ45. Να βοηθήσει τους χρήστες να συνειδητοποιήσουν την ανταλλαγή δεδομένων Ethernet, η σύγκλιση και η λειτουργία μεγάλων αποστάσεων οπτικής μετάδοσης. Ο εξοπλισμός έχει τα πλεονεκτήματα της χωρίς ανεμιστήρα, χαμηλή κατανάλωση ρεύματος, εύκολο στη χρήση, μικρό μέγεθος, απλή συντήρηση και ούτω καθεξής. Σχεδιασμό του προϊόντος σύμφωνα με το πρότυπο Ethernet, προσθέστε αντικεραυνικής προστασίας, μέτρα για την προστασία αντι-στατική,-40 βαθμοί C ~ + 85 ευρύ φάσμα θερμοκρασίας εργασίας, σταθερή και αξιόπιστη απόδοση. Η συσκευή μπορεί να χρησιμοποιηθεί ευρέως σε ευφυών μεταφορών, τηλεπικοινωνιών, ασφαλείας, οικονομικών και τίτλων, τελωνειακές, θαλάσσιων, ηλεκτρική δύναμη, conservancy νερό και κοιτάσματα πετρελαίου και άλλων ευρυζωνικής μετάδοσης δεδομένων.


Βασικά χαρακτηριστικά

Τάση εισόδου: DC10 ~ 58V (διπλή εξουσία backup πλεονασμού)

Θερμοκρασία λειτουργίας:-40 ℃ ~ + 85 ℃

Στέγαση: IP40 βαθμού προστασίας, DIN ράγα τύπου, μεταλλικά αλουμινίου, χωρίς ανεμιστήρα σχεδιασμό

Έκθεση επιθεώρησης: μέσω του Υπουργείου δημόσιας ασφάλειας έκθεση επιθεώρησης, CCC/FCC/CE/ROHS


Προδιαγραφές

Θύρες

Ποσότητα: 3

Ίνα θύρες: θύρες μία 1000BaseFX (SC/ST/FC/LC συνδετήρας, προαιρετικά)

10/100/1000 M RJ45:two 10/100/1000BASE-T RJ45

Λειτουργία μετάδοσης: πλήρης αμφίδρομη λειτουργία

Πρότυπο: IEEE 802.3、IEEE 802.3u 、IEEE 802.3I、IEEE 802.3z、IEEE 802.3at

Επίπεδο εφαρμογής: L2

βασική μονάδα εύρους ζώνης: 10Gbps

Πακέτο προώθησης ποσοστό: 7.44Mpps

MAC: 8K

Ρυθμιστικό διάλυμα: 1 m

χρόνος καθυστέρησης: andlt, 4μs

Ανταλλαγή: Κατάστημα - προς τα εμπρός

LED

Δύναμη

TX、FX(link/Act)

Περίβλημα: μεταλλικό υλικό

Ψύξη: φυσικό, χωρίς ανεμιστήρα ψύξης

Διαστάσεις: 143 x 104 48 χιλιοστά x (πλάτος x βάθος x υψηλής)

βάρος: 0,85 Kg

Λειτουργία εγκατάστασης: Τύπος ράγα DIN κάρτας

Θερμοκρασία λειτουργίας:-40 ℃ ~ + 85 ℃

Θερμοκρασία αποθήκευσης:-40 ℃ ~ + 85 ℃

Σχετική υγρασία: 5 ~ 95% (κανένας παγετός)

Απόσταση μετάδοσης, Συστρεφόμενο: 100 μ. (με χρήση CAT5e, CAT6 καλώδιο δικτύου))

απόσταση μετάδοσης

Συστρεφόμενο καλώδιο: 100m (CAT5e, CAT6)

Multi-λειτουργία: 550 m

Ενιαία-λειτουργία: 20, 40,60, 80,100, 120 χλμ, προαιρετικά

MTBF:100, 000 ώρες

Δύναμη

Τάση εισόδου: DC10 ~ 58V (διπλή εξουσία backup πλεονασμού)

Πρόσβαση τερματικού: τερματικό Phoenix

Andlt (πλήρες φορτίο) εξουσία, 4W

Εγγύηση: 5 χρόνια

Πιστοποίηση: Υπουργείο δημόσιας ασφάλειας επιθεώρηση report、CCC 、 CE、FCC、 Rohs


Μπροστινή πλευρά προϊόντος


Πληροφορίες παραγγελίας

μοντέλο

Περιγραφή προϊόντος

OFS-IGSF1T2-20

1 ινών gigabit θύρες (SC διπλή ίνα), 210/100/1000Base-T RJ45

OFS-IGWSF1T2A/B-20

1 gigabit θύρες ινών (SCsingle fiber), 2 10/100/1000Base-T RJ45

GW-65-1GX2GT-FC20SA/B

1 gigabit θύρες ινών (FCsingle fiber), 2 10/100/1000Base-T RJ45

OFS-IGSF1T2

1 ινών gigabit θύρες (SFP), 2 10/100/1000Base-TRJ45

OFS-PE-IGSF1T2-20

1 ινών gigabit θύρες (SC διπλή ίνα), 210/100/1000Base-T RJ45, POEpower παροχής

OFS-PE-IGWSF1T2A/B-20

1 gigabit θύρες ινών (SCsingle fiber), 2 10/100/1000Base-T RJ45, POEpower παροχής

OFS-PE-IGWSF1T2A/B-20F

1 gigabit θύρες ινών (FCsingle fiber), 2 10/100/1000Base-T RJ45, POEpower παροχής

OFS-PE-IGSF1T2

1 ινών gigabit θύρες (SFP), 2 10/100/1000Base-TRJ45, POEpower παροχής

Optfocus τεχνολογία τώρα σας φέρνει την καλύτερη ποιότητα 10/100/1000 m 3 θύρα βιομηχανία fiber διακόπτη 2 eth λιμάνι-1 fx λιμάνι διπλή ίνα sm 0-120 χλμ Ράγα οδηγός τύπου από την επαγγελματική εργοστάσιο. Οι γνωστοί ως ένας από τους κορυφαίους κατασκευαστές και προμηθευτές των διαφόρων ινών οπτικών προϊόντων στην Κίνα, εμείς να σας διαβεβαιώσω την καλή ποιότητα και εξαιρετική απόδοση.

Hot Tags: 10/100/1000 M 3 θύρα βιομηχανία fiber διακόπτη 2 ETH λιμάνι-1 FX λιμάνι διπλή ίνα SM 0-120 χλμ ράγα οδηγό τύπου, Κίνα, εργοστάσιο, προμηθευτές, κατασκευαστές
Ένα ζευγάρι:Βιομηχανική δίκτυο διακόπτη 10 / 100M θύρα 4 ETH και 1FX με τύπου Ράγα οδηγός Slot SFP Επόμενη:Τύπος ράγα Οδηγός 10-120 χλμ λιμάνι ETH-1 λιμένα ινών διακόπτη 2 βιομηχανική δίκτυο θύρας Gigabit 3

Εξεταστική

You Might Also Like