Οδηγός ράγα τύπου βιομηχανία Ethernet διακόπτη 10 / 100M 4 λιμάνι λιμάνι ETH-1 FX διπλή ίνα SM 10-120 χλμ

Οδηγός ράγα τύπου βιομηχανία Ethernet διακόπτη 10 / 100M 4 λιμάνι λιμάνι ETH-1 FX διπλή ίνα SM 10-120 χλμ

Το προϊόν είναι μια μη διαχειριζόμενη βιομηχανικό επίπεδο 100M Ethernet διακόπτη, με ένα 100M λιμένα ινών, τέσσερις 10/100MBase-T προσαρμοστική διεπαφή Ethernet RJ45.

Λεπτομέρειες προϊόντος


Περιγραφή προϊόντος

Το προϊόν είναι μια μη διαχειριζόμενη βιομηχανικό επίπεδο 100M Ethernet διακόπτη, με ένα 100M λιμένα ινών, τέσσερις 10/100MBase-T προσαρμοστική διεπαφή Ethernet RJ45. Βοηθά τους χρήστες να συνειδητοποιήσουν την ανταλλαγή δεδομένων Ethernet, η σύγκλιση και η λειτουργία μεγάλων αποστάσεων οπτικής μετάδοσης. Ο εξοπλισμός έχει τα πλεονεκτήματα της χωρίς ανεμιστήρα, χαμηλή κατανάλωση ρεύματος, εύκολο στη χρήση, μικρό μέγεθος, απλή συντήρηση και ούτω καθεξής. Σχεδιασμό του προϊόντος σύμφωνα με το πρότυπο Ethernet, προσθέστε αντικεραυνικής προστασίας, μέτρα για την προστασία αντι-στατική,-40 βαθμοί C ~ + 85 ευρύ φάσμα θερμοκρασίας εργασίας, σταθερή και αξιόπιστη απόδοση. Η συσκευή μπορεί να χρησιμοποιηθεί ευρέως σε ευφυών μεταφορών, τηλεπικοινωνιών, ασφαλείας, οικονομικών και τίτλων, τελωνειακές, θαλάσσιων, ηλεκτρική δύναμη, conservancy νερό και κοιτάσματα πετρελαίου και άλλων ευρυζωνικής μετάδοσης δεδομένων.


Βασικά χαρακτηριστικά

Εισόδου τάσης: DC10 ~ 58V (διπλή εξουσία backup πλεονασμού)

Θερμοκρασία λειτουργίας:-40 ℃ + 85 ℃

Στέγαση: IP40 βαθμού προστασίας, DIN ράγα τύπου, μεταλλικά αλουμινίου, χωρίς ανεμιστήρα σχεδιασμό

Έκθεση επιθεώρησης: με το Υπουργείο δημόσιας ασφάλειας έκθεση επιθεώρησης, CCC/FCC/CE/ROHS


Προδιαγραφές

802.3I、IEEE 、IEEE 802.3、IEEE 802.3u πρότυπο: IEEE 802.3at

Ποσότητα των θυρών: 5

Ίνα θύρες: μία 100MBaseFX θύρα (προαιρετική υποδοχή SC/ST/FC, ενιαίων/πολλαπλού τρόπου και μονό/διπλό ινών)

RJ45:Four 10/100MBase-TX RJ45

Λειτουργία μετάδοσης: πλήρης αμφίδρομη λειτουργία

Επίπεδο εφαρμογής: L2

Βασική μονάδα εύρους ζώνης: 1Gbps

Πακέτο προώθησης ποσοστό: 0.744Mpps

MAC: 1K

Buffer: 512K

Χρόνος καθυστέρησης: andlt, 3μs

Exchange: Κατάστημα - προς τα εμπρός

LED:Power(PWR)? TX、FX(link/Act)

Περίβλημα: μεταλλικό υλικό

Ψύξη: φυσικό, χωρίς ανεμιστήρα ψύξης

Διαστάσεις: 143 x 104 48 χιλιοστά x (πλάτος x βάθος x υψηλής)

Βάρος: 0,85 Kg

Λειτουργία εγκατάστασης: Τύπος ράγα DIN κάρτας

Απόσταση μετάδοσης

Συστρεφόμενο καλώδιο: 100m (CAT5e, CAT6)

Multi-λειτουργία: 2 χλμ

Ενιαία-λειτουργία: 20, 40,60, 80, 100 χλμ., προαιρετικά

Θερμοκρασία λειτουργίας:-40 ℃ ~ + 85 ℃

Θερμοκρασία αποθήκευσης:-40 ℃ ~ + 85 ℃

Σχετική υγρασία: 5 ~ 95% (κανένας παγετός)

MTBF:100, 000 ώρες

Δύναμη

Τάση εισόδου: DC10 ~ 58V (διπλή εξουσία backup πλεονασμού)

Πρόσβαση τερματικού: τερματικό Phoenix

Andlt (πλήρες φορτίο) εξουσία, 3W

Εγγύηση: 5 χρόνια

Πιστοποίηση: Υπουργείο δημόσιας ασφάλειας επιθεώρηση report、CCC、CE、FCC、ROHS


Μπροστινή πλευρά προϊόντος


Πληροφορίες παραγγελίας

Μοντέλο

Περιγραφή προϊόντος

OFS-ISF1T4-20

100M λιμένα ινών (SC διπλή ίνα), 4 10/100Base-T(X) RJ45unmanaged βιομηχανικό επίπεδο διακόπτη 20 χλμ.

OFS-IWSF1T4A/B-20

100M λιμένα ινών (fiber ενιαία SC), 4 10/100Base-T(X) RJ45unmanaged βιομηχανικό επίπεδο διακόπτη 20 χλμ.

OFS-IWSF1T4A/B-20F

100M λιμένα ινών (FC ενιαίο fiber), 4 10/100Base-T(X) RJ45unmanaged βιομηχανικό επίπεδο διακόπτη 20 χλμ.

OFS-ISF1T4

100M θύρα SFP, 4 10/100Base-T(X) RJ45unmanaged βιομηχανική διακόπτη στάθμης

OFS-PE-IGSF1T4-20

100M λιμένα ινών (SC διπλή ίνα), 4 10/100Base-T(X) RJ45unmanaged βιομηχανικό επίπεδο διακόπτη 20 χλμ με λειτουργία PoE

OFS-PE-IWSF1T4A/B-20

100M λιμένα ινών (fiber ενιαία SC), 4 10/100Base-T(X) RJ45unmanaged βιομηχανικό επίπεδο διακόπτη 20 χλμ με λειτουργία PoE

OFS-PE-IWSF1T4A/B-20F

100M λιμένα ινών (FC ενιαίο fiber), 4 10/100Base-T(X) RJ45unmanaged βιομηχανικό επίπεδο διακόπτη 20 χλμ με λειτουργία PoE

OFS-PE-ISF1T4

100M θύρα SFP, 4 10/100Base-T(X) RJ45unmanaged βιομηχανική διακόπτη στάθμης

Optfocus τεχνολογία τώρα σας φέρνει τα καλύτερα ποιότητας οδηγός ράγα τύπου βιομηχανία ethernet διακόπτη 10 / 100m 4 eth λιμάνι λιμάνι-1 fx διπλή ίνα sm 10-120 χλμ από την επαγγελματική εργοστάσιο. Οι γνωστοί ως ένας από τους κορυφαίους κατασκευαστές και προμηθευτές των διαφόρων ινών οπτικών προϊόντων στην Κίνα, εμείς να σας διαβεβαιώσω την καλή ποιότητα και εξαιρετική απόδοση.

Hot Tags: Οδηγός FX λιμάνι λιμάνι-1 ETH 10 / 100M 4 διακόπτη ethernet βιομηχανία τύπου σιδηροδρομικών εργοστάσιο 10-120 Χιλιόμετρα, ΚΙΝΑ, διπλή ίνα SM, προμηθευτές, κατασκευαστές
Ένα ζευγάρι:Din Rail ή Wall Wall Fiber Optic 10 / 100M 2 ETH Port-1 Port FX Industrial Switch with SFP Slot Επόμενη:Λιμάνι ETH βάση 4 μη διαχειριζόμενη εξωτερική βιομηχανική διακόπτη 10/100 και 1 θύρα FX Single Fiber ενιαία λειτουργία 10-120 χλμ οδηγός σιδηροδρομικών τύπου

Εξεταστική

You Might Also Like