Unmanged βιομηχανική SM διπλή ίνα θύρα 10 / 100M 2 10KM - 120 Χιλιόμετρα οδηγός σιδηροδρομικές Τύπος διακόπτη

Unmanged βιομηχανική SM διπλή ίνα θύρα 10 / 100M 2 10KM - 120 Χιλιόμετρα οδηγός σιδηροδρομικές Τύπος διακόπτη

100M ινών λιμένων (SC ενιαίο fiber), παροχή ηλεκτρικού ρεύματος 10/100Base-T RJ45, POE

Λεπτομέρειες προϊόντος

OFS-IGSF1T2-20OFS-IGWSF1T2A/B-20OFS-IGSF1T2


Περιγραφή προϊόντος

Το προϊόν είναι μη διαχειριζόμενη βιομηχανικό επίπεδο μεταγωγέα Ethernet, με λιμένα ινών 100M, 2 * 10/100Base-T προσαρμοστική διεπαφή Ethernet RJ45. Να βοηθήσει τους χρήστες να συνειδητοποιήσουν την ανταλλαγή δεδομένων Ethernet, η σύγκλιση και η λειτουργία μεγάλων αποστάσεων οπτικής μετάδοσης. Ο εξοπλισμός έχει τα πλεονεκτήματα της χωρίς ανεμιστήρα, χαμηλή κατανάλωση ρεύματος, εύκολο στη χρήση, μικρό μέγεθος, απλή συντήρηση και ούτω καθεξής. Σχεδιασμό του προϊόντος σύμφωνα με το πρότυπο Ethernet, προσθέστε αντικεραυνικής προστασίας, μέτρα για την προστασία αντι-στατική,-40 βαθμοί C ~ + 85 ευρύ φάσμα θερμοκρασίας εργασίας, σταθερή και αξιόπιστη απόδοση. Η συσκευή μπορεί να χρησιμοποιηθεί ευρέως σε ευφυών μεταφορών, τηλεπικοινωνιών, ασφαλείας, οικονομικών και τίτλων, τελωνειακές, θαλάσσιων, ηλεκτρική δύναμη, conservancy νερό και κοιτάσματα πετρελαίου και άλλων ευρυζωνικής μετάδοσης δεδομένων.


Βασικά χαρακτηριστικά

Τάση εισόδου: DC10 ~ 58V (διπλή εξουσία backup πλεονασμού)

Θερμοκρασία λειτουργίας:-40 ℃- + 85 ℃

Στέγαση: IP40 βαθμού προστασίας, DIN ράγα τύπου, μεταλλικά αλουμινίου, χωρίς ανεμιστήρα σχεδιασμό

Έκθεση επιθεώρησης: μέσω του Υπουργείου δημόσιας ασφάλειας έκθεση επιθεώρησης, CCC/FCC/CE/ROHS


Προδιαγραφές

Ποσότητα: 3

Ίνα θύρες: θύρες μία 100BaseFX (SC/ST/FC/LC συνδετήρας, προαιρετικά)

RJ45:Two 10/100BASE-T RJ45

Λειτουργία μετάδοσης: πλήρης αμφίδρομη λειτουργία

Πρότυπο: IEEE 802.3、IEEE 802.3u 、IEEE 802.3I、IEEE 802.3z、IEEE 802.3at

Επίπεδο εφαρμογής: L2

βασική μονάδα εύρους ζώνης: 1Gbps

Πακέτο προώθησης ποσοστό: 0.744Mpps

MAC: 1K

Buffer: 512K

χρόνος καθυστέρησης: andlt, 3μs

Ανταλλαγή: Κατάστημα - προς τα εμπρός

LED

Δύναμη

TX、FX(link/Act)

Περίβλημα: μεταλλικό υλικό

Ψύξη: φυσικό, χωρίς ανεμιστήρα ψύξης

Διαστάσεις: 143 x 104 x 48 mm (πλάτος x βάθος x υψηλής)

βάρος: 0,85 Kg

Λειτουργία εγκατάστασης: Τύπος ράγα DIN κάρτας

Θερμοκρασία λειτουργίας:-40 ℃ ~ + 85 ℃

Θερμοκρασία αποθήκευσης:-40 ℃ ~ + 85 ℃

Σχετική υγρασία: 5 ~ 95% (κανένας παγετός)

Απόσταση μετάδοσης, Συστρεφόμενο: 100 μ. (με χρήση CAT5e, CAT6 καλώδιο δικτύου))

απόσταση μετάδοσης

Συστρεφόμενο καλώδιο: 100m (CAT5e, CAT6)

Multi-λειτουργία: 2 χλμ

Ενιαία-λειτουργία: 20, 40,60, 80,100, 120 χλμ, προαιρετικά

MTBF:100, 000 ώρες

Δύναμη

Τάση εισόδου: DC10 ~ 58V (διπλή εξουσία backup πλεονασμού)

Πρόσβαση τερματικού: τερματικό Phoenix

Andlt (πλήρες φορτίο) εξουσία, 3W

Εγγύηση: 5 χρόνια

Πιστοποίηση: Υπουργείο δημόσιας ασφάλειας επιθεώρηση report、CCC 、 CE、FCC、 Rohs


Μπροστινή πλευρά προϊόντος


Πληροφορίες παραγγελίας

μοντέλο

Περιγραφή προϊόντος

OFS-ΤΑΥΤΌΤΗΤΕΣ-20

100Mfiber θύρες (SC διπλή fiber), 10/100Base-TRJ45

OFS-IWS01/02-20

100Mfiber θύρες (σα Singlefiber), 10/100Base-TRJ45

OFS-IWS01/02-20F

100Mfiber θύρες (σα Singlefiber), 10/100Base-TRJ45

OFS-IFAS-1

100M ίνα θύρες (SFP), 1 * 10/100Base-TRJ45

OFS-PE-ΤΑΥΤΌΤΗΤΕΣ-20

100M ινών λιμένων (SC διπλή fiber), 10/100Base-TRJ45, POEpower προσφοράς

OFS-PE-IWS01/02-20

100M ίνα λιμάνια (SCsingle fiber), 10/100Base-TRJ45, POEpower παροχής

OFS-PE-IWS01/02-20F

Προμήθεια POEpower 10/100Base-TRJ45, ports(SCsingle fiber), 100Mfiber

OFS-PE-IFAS-1

100Mfiber θύρες (SFP), 10/100Base-TRJ45, POEpower παροχής

Optfocus τεχνολογία τώρα σας φέρνει τα καλύτερα ποιότητας unmanged βιομηχανική διακόπτη 10 / 100m 2 διπλή ίνα sm 10 χλμ - 120 χλμ οδηγός σιδηροδρομικών τύπος θύρας από την επαγγελματική εργοστάσιο. Οι γνωστοί ως ένας από τους κορυφαίους κατασκευαστές και προμηθευτές των διαφόρων ινών οπτικών προϊόντων στην Κίνα, εμείς να σας διαβεβαιώσω την καλή ποιότητα και εξαιρετική απόδοση.

Hot Tags: unmanged βιομηχανική διακόπτη 2 θύρα 10 / 100M διπλή ίνα SM 10KM - 120 Χιλιόμετρα ράγα οδηγό τύπου, Κίνα, εργοστάσιο, προμηθευτές, κατασκευαστές
Ένα ζευγάρι:Ένα θύρα οπτικών ινών SFP Gigabit και δύο θύρες RJ45 Industrial Switch Επόμενη:Din Rail ή Wall Wall Fiber Optic 10 / 100M 2 ETH Port-1 Port FX Industrial Switch with SFP Slot

Εξεταστική

You Might Also Like