100M Fast Ethernet Media Converter 1310nm διπλή ίνα MM 2KM SC σύνδεσης

100M Fast Ethernet Media Converter 1310nm διπλή ίνα MM 2KM SC σύνδεσης

Βοηθήματος με το σημερινό δίκτυο μεγαλώνει και επεκτείνεται, το OFS-DM/DS παρέχει προηγμένη τεχνολογία μετατροπής πολυμέσων να συμπληρώσετε αυτό το είδος της ζήτησης.

Λεπτομέρειες προϊόντος

OPTFOCUS σειρά ινών μετατροπέας μέσων ενημέρωσης είναι ο εξοπλισμός μετατροπής της Ethernet οπτικό-ηλεκτρονικήςσήματα μεταξύ 10 / 100M UTP διεπαφή (Τέξας) και 100 M ίνα διεπαφή (FX). Το παραδοσιακό 10 / 100M Fast Ethernet μπορεί να επεκταθεί σε απόσταση 120 χιλιομέτρων μέσω οπτικής ίνας σύνδεσης. Η απόδοση και η ποιότητα των προϊόντων είναι άριστη λόγω υιοθετώντας τα τελευταίες IC. 6 LED ομάδα έδειξε τα φώτα θα μπορούσε να παρακολουθεί πλήρως τις συνθήκες εργασίας των μετατροπέων. Είναι εύκολο για τους χρήστες να παρατηρήσουν τις εργασίες δικτύου. Η σειρά προϊόντων με λογική τιμή είναι ειδικά σχεδιασμένα για τους χρήστες του δικτύου. OPTFOCUS σειρά μετατροπείς μπορεί να χρησιμοποιηθεί μόνη της?


Οι μετατροπείς μπορεί να χρησιμοποιηθεί ως αυτόνομη μονάδα ή ως μια ενότητα διαφάνεια-μέσα στο OPTFODUS Media Converter σασί, OFS-RACK-14. Όπως τα άλλα OPTOFUS OFS-Series μετατροπείς media, theyand #39; re αντιμετάθεσης σε MC-Chassis.


Κύρια χαρακτηριστικά

◆comply με IEEE 802.3, IEEE 802.3u 10/100Base-TX, πρότυπο 100Base-FX

◆Auto διαπραγμάτευση λειτουργία επιτρέπει την θύρα UTP σε αυτόματη επιλογή 10M ή 100M και Full Duplex ή ημι-αμφίδρομη λειτουργία

◆UTP θύρα υποστηρίζει MDI / MDI-X crossover αυτοκινήτων.

Έλεγχος ροής ◆Supporting

◆Supporting πακέτο 1552 bytes

◆Extend ίνα απόσταση έως 2 χλμ για multi-λειτουργία οπτικών και 20-120 χλμ για single-mode ίνα

◆Data ρυθμός μεταφοράς:

-TP: 10/100Mbps

-FX: 100Mbps

Υποστήριξη λειτουργίας ◆Duplex:

-Πλήρη ή ημι-αμφίδρομη λειτουργία με αυτόματη διαπραγμάτευση (TP)

-Πλήρη ή ημι-αμφίδρομη λειτουργία από DIP-switch (FX)

◆LED δείκτες: δύναμη, FX 100, FX σύνδεση/νόμος, TX 100, TX FDX, TX σύνδεση/νόμος

◆Supports σύνδεση λάθος περάσει λειτουργία.

◆Design της εσωτερικής ή εξωτερικής ισχύος προσφοράς για την επιλογή από τους τελικούς χρήστες

◆Internal κύκλωμα εμπόδισε βροντή θα μπορούσε να μειώσει σημαντικά βλάβη του μετατροπέα που προκαλείται από κεραυνό επαγωγή.


Εφαρμογή

Το αυτόνομο και κεντρική διαχείριση Media Converter εγκατάστασης

Βοηθήματος με το σημερινό δίκτυο μεγαλώνει και επεκτείνεται, το OFS-DM/DS παρέχει προηγμένη τεχνολογία μετατροπής πολυμέσων να συμπληρώσετε αυτό το είδος της ζήτησης. Ο μετατροπέας Media σειράς OFS-DM/DS παρέχουν ποικίλες ίνας σύνδεση τύποι επιλογών για την κάλυψη δικτύου διαφορετικές εφαρμογές. Είναι πολύ ευέλικτο για OFS-DM/DS να λειτουργεί ως αυτόνομη συσκευή ή να εγκαταστήσετε σε κεντρικό πρότυπο μέσων ενημέρωσης μετατροπέα σασί για παρέχουν συγκεντρωτικής εξουσίας. Το OFS-DM/DS είναι ιδανική λύση για την οικοδόμηση μια λύση στο δίκτυο FTTH (οπτικές ίνες έως το σπίτι) ή FTTC (ίνα στο πεζοδρόμιο) και FTTB (Fiber στο κτίριο) για ISPs, πανεπιστημιουπόλεις και επιχειρήσεις.


Τεχνικές προδιαγραφές

Πρότυπο ◆Operating:

Ethernet 10BASE-T IEEE802.3

IEEE802.3U 100BASE-TX/FX γρήγορα-Ethernet

IEEE802.3x

Πίνακας διευθύνσεων ◆MAC: 1K

◆Data Buffer: 128Kb RAM

◆Connector: UTP: RJ-45,10/100Mbps? Ινών: SC, 100Mbps

◆Cable:

UTP: γάτα. 5 UTP (η μέγιστη απόσταση μέχρι to100m)

Φυτικές ίνες (Singlemode): 8.3/125, 8,7/125, 9/125, 10/125μm(the max distance up to 90km)

◆Flow ελέγχου

Πλήρης αμφίδρομη: IEEE802.3 x

Μισή μονάδα εκτύπωσης διπλής όψης: πίσω πίεσης

◆LED: ισχύς, FX FX σύνδεση/νόμος, 100, 100, TX TX FDX, TX σύνδεση/νόμος.

◆Power: εισόδου: AC 110 ~ 265V ή DC:-36V ~-72V

Παραγωγή: συνεχές ρεύμα 5V 1A

◆Conversion λειτουργία: μέτρια μετατροπής

◆MTBF: 80.000 ώρες

◆Ambient θερμοκρασία: 0 ~ + 50℃

◆ θερμοκρασία: -20 ~ + 70℃

◆Humidity:5% ~ 95%

◆Dimensions:

Εξωτερική ισχύς: 26 (υψηλό) x 70 (πλάτος) x 94 mm (μήκος)

Εσωτερική δύναμη: 30 (υψηλό) x 110 (πλάτος) x 140 mm (μήκος)

◆Weight

Εξωτερική ισχύς: 0.3kg

Εσωτερική δύναμη: 0.6kg


Ινών οπτικών πληροφοριών

Τύπος

Υποδοχή

Ίνα είδος

Μήκος κύματος

Μέγ. απόσταση

Ισχύς TX

Ευαισθησία

Σύνδεση προϋπολογισμού

OFS-DM-2

ST/SC

πολλαπλού τρόπου

850/1310nm

2 χλμ

-20 ~-12dBm

-30dBm

10dBm

OFS-DS-25

SC

Singlemode

1310nm

25 χλμ

-14 ~-8dBm

-32dBm

18dBm

OFS-DS-40

SC

Singlemode

1310nm

40km

-8 ~-3dBm

-33dBm

25dBm

OFS-DS-60

SC

Singlemode

1310nm

60 χλμ

-3 ~ 0dBm

-36dBm

33dBm

OFS-DS-80

SC

Singlemode

1550nm

80 χλμ.

-10 ~-5dBm

-35dBm

25dBm

OFS-DS-100

SC

Singlemode

1550nm

100 χλμ

-5 ~ 0dBm

-36dBm

31dBm

OFS-DS-120

SC

Singlemode

1550nm

100 χλμ

-1 ~ 3dBm

-36dBm

35dBm


Πληροφορίες παραγγελίας

Μοντέλο

Περιγραφή προϊόντος

OFS-DM-2

10 / 100M πολλαπλού τρόπου μετατροπέα, η απόσταση max οπτικών ινών μέχρι 2 ή 5 χλμ.

OFS-DS-ΧΧ

10 / 100M singlemode μετατροπέα, max οπτικών ινών απόσταση από 20 μέχρι 120 χλμ, xx για το ποσό της απόστασης.

OFS-W01/02 - xx

10 / 100M Singlemode ενιαία ίνα μετατροπείς πρέπει να χρησιμοποιείται και στα ζευγάρια που παραγγείλατε. Ένα σύνολο των WS01 πρέπει να συνδεθεί με ένα άλλο σύνολο των WS02 για τη χρήση του. WS01 μεταδίδονται 1310nm οπτικό μήκος κύματος, να λάβετε οπτική μήκος κύματος 1550nm? WS02 μεταδίδονται οπτικό μήκος κύματος 1550nm, λάβετε 1310nm οπτικό μήκος κύματος. Η μέγιστη απόσταση των ινών είναι μέχρι και 20, 40, 60, 80 km. XX είναι το ποσό της απόστασης.

Optfocus τεχνολογία τώρα σας φέρνει τα καλύτερα ποιότητας 100m γρήγορα media μετατροπέας 1310nm διπλή ίνα mm 2 χλμ sc συνδετήρα ethernet το επαγγελματικό εργοστάσιο. Οι γνωστοί ως ένας από τους κορυφαίους κατασκευαστές και προμηθευτές των διαφόρων ινών οπτικών προϊόντων στην Κίνα, εμείς να σας διαβεβαιώσω την καλή ποιότητα και εξαιρετική απόδοση.

Hot Tags: 100 M fast ethernet media converter 1310nm διπλή ίνα MM 2KM SC συνδετήρας, Κίνα, εργοστάσιο, προμηθευτές, κατασκευαστές
Ένα ζευγάρι:Γρήγορος μετασχηματιστής οπτικών ινών Singlemode σε πολυ-μονόπλευρο stand-alone τύπος Επόμενη:100M Fiber οπτικών μέσων μετατροπέας 1310nm διπλή ίνα SM 25-60KM SC

Εξεταστική

You Might Also Like