100M μίνι μέγεθος δίκτυο ινών Media Converter 1310nm ή 1550nm ενιαία ινών SM 20KM SC

100M μίνι μέγεθος δίκτυο ινών Media Converter 1310nm ή 1550nm ενιαία ινών SM 20KM SC

10 / 100M πολλαπλού τρόπου μίνι μετατροπέα, η απόσταση max οπτικών ινών μέχρι 2 ή 5 χλμ.

Λεπτομέρειες προϊόντος

OPTFOCUS μίνι σειρά ινών μετατροπέας μέσων ενημέρωσης είναι ο εξοπλισμός μετατροπής της Ethernet οπτικών-ηλεκτρονικά σήματα μεταξύ 10 / 100M UTP διεπαφή (Τέξας) και 100 M ίνα διεπαφή (FX). Το παραδοσιακό 10 / 100M Fast Ethernet μπορεί να επεκταθεί σε απόσταση 120 χιλιομέτρων μέσω οπτικής ίνας σύνδεσης. Η απόδοση και η ποιότητα των προϊόντων είναι άριστη λόγω υιοθετώντας τα τελευταίες IC. 3 LED ομάδα έδειξε τα φώτα θα μπορούσε να παρακολουθεί πλήρως τις συνθήκες εργασίας των μετατροπέων. Είναι εύκολο για τους χρήστες να παρατηρήσουν τις εργασίες δικτύου. Η σειρά προϊόντων με λογική τιμή είναι ειδικά σχεδιασμένα για τους χρήστες του δικτύου. OPTFOCUS σειρά μετατροπείς μπορεί να χρησιμοποιηθεί μόνη της? αλλά μετατροπέας κάρτα πρέπει να εισαχθεί στο 16 slots RACK που παρέχονται από OPTFOCUS. Καλλιέργεια., το οποίο είναι κατάλληλο για τη χρήση του Κέντρου δικτύου.


Κύρια χαρακτηριστικά

◆The η μετάδοση ενός καναλιού οπτικών σημάτων μπορεί να ολοκληρωθεί από ενιαία ίνα. Θα έχει διπλασιαστεί σε ποσότητα ινών μετάδοσης δεδομένων σε σύγκριση με τον τύπο ινών με δύο μονά κρεβάτια.

◆Auto διαπραγμάτευση λειτουργία επιτρέπει την θύρα UTP σε αυτόματη επιλογή 10M ή 100M και Full Duplex ή ημι-αμφίδρομη λειτουργία

◆UTP θύρα υποστηρίζει MDI / MDI-X crossover αυτοκινήτων.

Έλεγχος ροής ◆Supporting

◆Supporting πακέτο 1552 bytes

◆Extend ίνα απόσταση έως 2 χλμ για multi-λειτουργία οπτικών και 20-120 χλμ για single-mode ίνα

◆Internal κύκλωμα εμπόδισε βροντή θα μπορούσε να μειώσει σημαντικά βλάβη του μετατροπέα που προκαλείται από κεραυνό επαγωγή.

◆Design της εξωτερικής δύναμης προμήθεια από τους τελικούς χρήστες.


Τεχνικές προδιαγραφές

Πρότυπο ◆Operating:

Ethernet 10BASE-T IEEE802.3

IEEE802.3U 100BASE-TX/FX γρήγορα-Ethernet

IEEE802.3x

Πίνακας διευθύνσεων ◆MAC: 1K

◆Data Buffer: 128Kb RAM

◆Connector: UTP: RJ-45,10/100Mbps? Ινών: SC, 100Mbps

◆Cable:

UTP: γάτα. 5 UTP (η μέγιστη απόσταση μέχρι to100m)

Φυτικές ίνες (Singlemode): 8.3/125, 8,7/125, 9/125, 10/125μm(the max distance up to 90km)

◆Flow ελέγχου

Πλήρης αμφίδρομη: IEEE802.3 x

Μισή μονάδα εκτύπωσης διπλής όψης: πίσω πίεσης

◆LED: δύναμη, FX, TP.

◆Power: εισόδου: AC 110 ~ 265V ή DC:-36V ~-72V

Εξόδου: DC 12-24V 1α

◆Conversion λειτουργία: μέτρια μετατροπής

◆MTBF: 80.000 ώρες

◆Ambient θερμοκρασία: 0 ~ + 50℃

◆ θερμοκρασία: -20 ~ + 70℃

◆Humidity:5% ~ 95%

◆Dimensions:

Εξωτερική ισχύς: 54 (υψηλό) x 50 (πλάτος) x 23 mm (μήκος)


Ινών οπτικών πληροφοριών

Τύπος

Υποδοχή

Ίνα είδος

Μήκος κύματος

Μέγ. απόσταση

Ισχύς TX

Ευαισθησία

Σύνδεση προϋπολογισμού

OFS-DMS

ST/SC

πολλαπλού τρόπου

850/1310nm

2 χλμ

-20 ~-12dBm

-30dBm

10dBm

OFS-DSS25

SC

Singlemode

1310nm

25 χλμ

-14 ~-8dBm

-32dBm

18dBm

OFS-DSS40

SC

Singlemode

1310nm

40km

-8 ~-3dBm

-33dBm

25dBm

OFS-DSS60

SC

Singlemode

1310nm

60 χλμ

-3 ~ 0dBm

-36dBm

33dBm

OFS-DSS80

SC

Singlemode

1550nm

80 χλμ.

-10 ~-5dBm

-35dBm

25dBm

OFS-DSS100

SC

Singlemode

1550nm

100 χλμ

-5 ~ 0dBm

-36dBm

31dBm

OFS-DSS120

SC

Singlemode

1550nm

100 χλμ

-1 ~ 3dBm

-36dBm

35dBm

OFS-W01S/02S-20

SC

20 χλμ.

1310/1550nm

20 χλμ.

-14 ~-6dBm

-32dBm

18dBm

OFS-W01S/02S-40

SC

40km

1310/1550nm

40km

-8 /-10 ~-3dBm

-35dBm

27/25dBm

OFS-W01S/02S-60

SC

60 χλμ

1490/1550nm

60 χλμ

-5 /-7 ~ 0dBm

-37dBm

32/30dBm

OFS-W01S/02S-80

SC

80 χλμ.

1490/1550nm

80 χλμ.

-3 /-5 ~ 2dBm

-37dBm

34/32dBm


Πληροφορίες παραγγελίας

Μοντέλο

Περιγραφή προϊόντος

OFS-DMS

10 / 100M πολλαπλού τρόπου μίνι μετατροπέα, η απόσταση max οπτικών ινών μέχρι 2 ή 5 χλμ.

OFS-DSS-ΧΧ

10 / 100M singlemode MINIConverter, max οπτικών ινών απόσταση από 20 μέχρι 120 χλμ, xx για το ποσό της απόστασης.

OFS-W01S/02S - xx

10 / 100M Singlemode ΜΟΝΟΦΥΛΛΗ μινι ίνα μετατροπείς πρέπει να χρησιμοποιείται και στα ζευγάρια που παραγγείλατε. Ένα σύνολο των WS01S πρέπει να συνδεθεί με ένα άλλο σύνολο των WS02 για τη χρήση του. WS01S transmittedoptical μήκος κύματος 1310nm, λάβετε οπτικό μήκος κύματος 1550nm? WS02S transmittedoptical μήκος κύματος 1550nm, λάβετε 1310nm οπτικό μήκος κύματος. Η μέγιστη απόσταση των ινών είναι μέχρι και 20, 40, 60, 80 km. XX είναι το ποσό της απόστασης.

Optfocus τεχνολογία τώρα σας φέρνει τα καλύτερα ποιότητας 100m μίνι μέγεθος δίκτυο ινών media μετατροπέας 1310nm ή 1550nm ενιαία ίνα sm 20 χλμ sc από την επαγγελματική εργοστάσιο. Οι γνωστοί ως ένας από τους κορυφαίους κατασκευαστές και προμηθευτές των διαφόρων ινών οπτικών προϊόντων στην Κίνα, εμείς να σας διαβεβαιώσω την καλή ποιότητα και εξαιρετική απόδοση.

Hot Tags: 100M μίνι μέγεθος δίκτυο ινών media converter 1310nm ή 1550nm ενιαία ίνα SM 20KM SC, Κίνα, εργοστάσιο, προμηθευτές, κατασκευαστές
Ένα ζευγάρι:Μετατροπέας μέσων οπτικών ινών Ethernet Τιμή / οπτικών ινών σε μετατροπέα μέσων RJ45 Επόμενη:Οπτικών ινών μετατροπέας Ethernet 100M 1310 ή ενιαία ίνα 1550nm SM 20-80KM SC

Εξεταστική

You Might Also Like