Γρήγορος μετασχηματιστής οπτικών ινών Singlemode σε πολυ-μονόπλευρο stand-alone τύπος

Γρήγορος μετασχηματιστής οπτικών ινών Singlemode σε πολυ-μονόπλευρο stand-alone τύπος

Με την ανάπτυξη και επέκταση του υπάρχοντος δικτύου, το OFS-DM / DS παρέχει προηγμένη τεχνολογία μετατροπής μέσων για να καλύψει αυτό το είδος ζήτησης.

Λεπτομέρειες προϊόντος

OFS-DM / GM σειρά

100 / 1000M μετατροπείς οπτικών ινών και επαναλήπτες

Οι μετατροπείς και οι επαναλήπτες μπορούν να χρησιμοποιηθούν για τη μετατροπή διαφόρων ψηφιακών σημάτων οπτικών ινών, όπως σήματα Ethernet, ATM, SDH και σήματα ελέγχου κλπ. Χρησιμοποιώντας κυκλώματα μετατροπής υψηλής απόδοσης, υψηλής ποιότητας IC chips και ενσωματωμένη μονάδα οπτικών πομποδεκτών υψηλής ποιότητας, Σταθερή απόδοση, καλή ποιότητα και εφαρμόσιμη σε διάφορα περιβάλλοντα ψηφιακής μετάδοσης οπτικών ινών.

Δύο διασυνδέσεις οπτικών ινών του μετατροπέα μπορούν να επιτύχουν τη μετατροπή των οπτικών σημάτων μεταξύ οπτικών ινών πολλαπλών / πολλαπλών σημάτων, μεταξύ μονών / πολλαπλών ινών ή μεταξύ ινών μονής / μονής μορφής. Μετατροπείς σειράς DM: η μέγιστη απόσταση των πολλαπλών οπτικών ινών είναι έως 2χλμ., Οι μονής διαδρομής είναι διαθέσιμες από 20 έως 120χλμ. Οι μετατροπείς σειράς DG: η μέγιστη απόσταση των 50μm ίνας multimode είναι έως 550 μ., Ενώ οι ίνες multimode των 62,5 μm είναι έως 224 μ. Και οι μονόδρομες ίνες είναι διαθέσιμες από 10 έως 100 χιλιόμετρα.

Το DMXX μπορεί να χρησιμοποιηθεί για τη μετατροπή οπτικών ψηφιακών σημάτων 2 ~ 155Mbps, στα οποία το XX εκφράζει τον τύπο ινών. Μ εκφράζει multimode. Το S εκφράζει έναν απλό τρόπο λειτουργίας.

Το DGXX μπορεί να χρησιμοποιηθεί για τη μετατροπή οπτικών ψηφιακών σημάτων 100 ~ 1250Mbps, στα οποία το XX εκφράζει τον τύπο ινών. Μ εκφράζει multimode. Το S εκφράζει έναν απλό τρόπο λειτουργίας.

 

Κύρια χαρακτηριστικά

◆ Η μετατροπή των οπτικών σημάτων μπορεί να πραγματοποιηθεί μεταξύ οπτικών ινών πολλαπλών / πολλαπλών σημάτων, μεταξύ μονής / πολλαπλής οπτικής ίνας ή μεταξύ ινών μονής / μονής μορφής.

◆ Υποστήριξη μετατροπής οπτικών ψηφιακών σημάτων 2 ~ 155Mbps ή 100 ~ 1250Mbps.

◆ γρήγορη ταχύτητα μετατροπής, μικρότερη καθυστέρηση, υψηλή απόδοση

 

Τεχνικές προδιαγραφές

◆ Σύνδεσμος ίνας: Multimode ST / SC, Singlemode SC / ST / FC

◆ Ρυθμός μετάδοσης: DMXX: 2 ~ 155Mbps; DGXX: 100 ~ 1250Mbps

◆ Οπτική ίνα: Πολλαπλή λειτουργία: 50 / 125,62,5 / 125μm; Singlemode: 8 / 125,8,7 / 125,9 / 125, 10 / 125μm

◆ Ισχύς: Εξωτερική ή Εσωτερική ισχύς μεταγωγής: AC100 ~ 240V / DC5V

◆ Θερμοκρασία περιβάλλοντος: 0 ~ + 50 ℃

◆ Θερμοκρασία αποθήκευσης: -20 ~ +70 ℃

◆ Υγρασία: 5% ~ 90%


Οπτικές πληροφορίες ινών

Μοντέλο

Τύπος ίνας

Συνδετήρας

ΜΗΚΟΣ ΚΥΜΑΤΟΣ

TX power

Ευαισθησία

Μέγιστη απόσταση

Προϋπολογισμός σύνδεσης

OFS-DMMM

Multimode

SC / ST

850 / 1310nm

-20 ~ -10dBm

-30dBm

2χλμ

10dBm

OFS-DMSM

Multimode

SC / ST

850 / 1310nm

-20 ~ -10dBm

-30dBm

2χλμ

10dBm

Singlemode

SC

1310nm

-15 ~ -8dBm

-32dBm

20χλμ

17dBm

OFS-DMSS

Singlemode

SC

1310nm

-15 ~ -8dBm

-32dBm

20χλμ

17dBm

OFS-DGMM

Multimode

SC

850 nm

-11 ~ -3dBm

-18dBm

550μ / 224μ

7dBm

OFS-DGSM

Multimode

SC

850 nm

-11 ~ -3dBm

-18dBm

550μ / 224μ

7dBm

Singlemode

SC

1310nm

-9 ~ -3dBm

-21dBm

20χλμ

12dBm

OFS-DGSS

Μονή λειτουργία

SC

1310nm

-9 ~ -3dBm

-21dBm

20χλμ

12dBm

Πληροφορίες Παραγγελίας

Μοντέλο

Περιγραφή προϊόντος

OFS-DFMM

Επαγωγικός αναμεταδότης οπτικών ινών 2 ~ 155M: δύο διεπαφές multimode, οπτικό μήκος κύματος 850nm ή 1310nm.

OFS-DFSM

Μετατροπέας οπτικών ινών 2 ~ 155Μ μονής / πολυτροπικής οπτικής ίνας: ένας πολυτροπικός και ένας μοναδικός τρόπος οπτικών διεπαφών, οπτικό μήκος κύματος 850 ή 1310nm, μέγιστη απόσταση πολλαπλών οπτικών ινών έως 2χλμ. Singlemode οπτικό μήκος κύματος 1310 ή 1550nm, η μέγιστη απόσταση singlemode ινών μέχρι 20 ~ 120km.

OFS-DFSS

Επαναλήπτης οπτικών ινών μονής φάσης 2 ~ 155M: δύο διεπαφές singlemode, 1310nm ή 1550nm οπτικό μήκος κύματος.

OFS-DG-MM

100 ~ 1250M πολυτροπικός αναμεταδότης οπτικών ινών: δύο διεπαφές multimode, οπτικό μήκος κύματος 850nm.

OFS-DG-SM

Μετατροπέας οπτικών ινών 100 / 1250M μονής / πολυτροπικής οπτικής ίνας: μία διεπαφή multimode και μία μονοδιάστατη, πολυπύρηνο οπτικό μήκος κύματος 850 nm, μέγιστη απόσταση 50 μm πολλαπλών οπτικών ινών έως 550 m, για πολύτροπες οπτικές ίνες μήκους 62,5 μm έως 224 m. Singlemode οπτικό μήκος κύματος 1310 ή 1550nm, η μέγιστη απόσταση singlemode fiber έως 10 ~ 100km.

OFS-DG-SS

Αναμεταδότης οπτικών ινών μονής φάσης 100 ~ 1250M: δύο οπτικές διεπαφές singlemode, 1310 ή 1550nm οπτικό μήκος κύματος, η μέγιστη απόσταση singlemode fiber μέχρι 10 ~ 100km.

singlemode to multimode converter.jpg

singlemode to multimode converter.4.jpg

ΠΛΗΡΩΜΗ & ΑΠΟΣΤΟΛΗ

Συσκευασία

Κάθε προϊόν συσκευάζεται σε σακούλα PE υψηλής ποιότητας, στη συνέχεια τοποθετείται σε κουτί ή χαρτοκιβώτιο και ασφαλίζεται με 2 ένθετα.

Τελευταία τοποθετήστε κάθε κιβώτιο σε παλέτες και τυλίξτε κατάλληλα για θαλάσσια ή αεροπορικά ταξίδια.


Πληρωμή και αποστολή

Πληρωμή

Τυποποιημένοι όροι πληρωμής: T / T 30% ΚΑΤΑΘΕΣΗ, 70% BANLANCE πριν από τη ναυτιλία.

Ηλεκτρονική εντολή διασφάλισης συναλλαγών, όλα εξαρτώνται από εσάς.

Θα μπορούσαν να παρασχεθούν περισσότεροι όροι πληρωμής (PAYPAL, WESTERN UNION, MONEYGRAM).

Αποστολή

Χρόνος παράδοσης: Γενικά, είναι 1-2 ημέρες αν τα εμπορεύματα είναι σε απόθεμα, ή είναι 2-4 ημέρες αν τα εμπορεύματα δεν είναι σε απόθεμα, είναι ανάλογα με την ποσότητα.


ΠΙΣΤΟΠΟΙΗΣΗ

       Πιστοποιητικό CE Πιστοποιητικό CE   Πιστοποιητικό FCC



Προμηθευτής   Εκτίμηση   Πιστοποιητικό Πιστοποιητικό ISO

Αξιολογείται   με:



ΟΙ ΥΠΗΡΕΣΙΕΣ ΜΑΣ

OPTFOCUS ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑ Υπηρεσία Online / Offline

Α. Όροι πληρωμής

1) PAYPAL, Western Union, T / T για δείγματα

2) ESCROW, Ali-Secure, L / C, OA είναι διαπραγματεύσιμα

3) Διαθέσιμη αποστολή με χρέωση. Αντιπρόσωπος / πληρεξούσιο είναι ευπρόσδεκτοι

Β. Κάθε ερωτηθέν θα απαντηθεί εντός 24 ωρών

Γ. Επαγγελματικός κατασκευαστής. Καλώς ήλθατε να επισκεφθείτε την ιστοσελίδα μας Http://www.optfocus.com

Δ. Διαθέσιμη υπηρεσία OEM / ODM

1) Προσαρμοσμένη προβολή / σχεδίαση πάνελ διαθέσιμη

2) Σχεδιασμός συσκευασίας που προσφέρεται

3) Το νομίζεις, το κάνουμε!

Ε. Υψηλής ποιότητας, λογικές / ανταγωνιστικές τιμές, γρήγορο χρόνο παράδοσης

ΣΤ. Υπηρεσία εξυπηρέτησης μετά την πώληση

1) Όλα τα οπτικά προϊόντα με ίνες ελέγχθηκαν πλήρως, μία προς μία, πριν από τη συσκευασία

2) Όλα τα προϊόντα είναι απαλλαγμένα από συντήρηση εντός περιόδου εγγύησης / εγγύησης


ΣΤΟΙΧΕΙΑ ΤΗΣ ΕΤΑΙΡΕΙΑΣ


Τμήμα πωλήσεων

ΕΡΓΑΣΤΗΡΙ

ΕΚΘΕΣΗ


ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΗΣΤΕ ΜΑΖΙ ΜΑΣ

Αν ενδιαφέρεστε για τα προϊόντα μας, παρακαλούμε συμπληρώστε τους παρακάτω λεπτομερείς όρους. Η ομάδα του OPTFOCUS θα σας προσφέρει διαφορετικές λύσεις μέσα σε 12 ώρες. Δωρεάν δείγματα είναι επίσης διαθέσιμα.

Hot Tags: Γρήγορο μετατροπέα μέσων ινών singlemode να multimode αυτόνομο τύπου, Κίνα, εργοστάσιο, προμηθευτές, κατασκευαστές
Ένα ζευγάρι:OEM / ODM FTTH Μετατροπέας οπτικών μέσων οπτικών ινών μίνι κόμβου για καλωδιακή τηλεόραση Επόμενη:100M Fast Ethernet Media Converter 1310nm διπλή ίνα MM 2KM SC σύνδεσης

Εξεταστική

You Might Also Like