Μετατροπέας Media ενιαία λειτουργία

Μετατροπέας Media ενιαία λειτουργία

Η μετάδοση του καναλιού σήματα μπορούν να ολοκληρωθούν με ενιαία ίνα. Θα έχει διπλασιαστεί σε ποσότητα ινών μετάδοσης δεδομένων σε σύγκριση με φυτικές ίνες με δύο μονά κρεβάτια.

Λεπτομέρειες προϊόντος

gigabit media converter.3.jpg

1. Περιγραφή

Μετατροπέας Media είναι 10 / 100M μετατροπέας Media ινών μπορεί να μετατρέψει τα οπτικός-ηλεκτρικά σήματα Ethernet μεταξύ 10 / 100M UTP interface (TX) και διασύνδεση οπτικής ίνας 100M (FX). Οποία μπορεί να χρησιμοποιηθεί οπουδήποτε στο δίκτυο για να ενσωματώσει την νεότερη τεχνολογία με τον υπάρχοντα εξοπλισμό να υποστηρίζει νέες εφαρμογές, τεχνολογίες και μελλοντική ανάπτυξη. Αντί για δαπανηρά, γραμμικές αναβαθμίσεις, μετατροπείς media μπορεί να επεκτείνει την παραγωγική ζωή του την υπάρχουσα καλωδίωση καθώς και του ενεργού εξοπλισμού.


2. κύριο χαρακτηριστικό

(1) σύμφωνα με το πρότυπο IEEE Ethernet 802.3

(2) παρέχει εξαιρετικά χαμηλού λανθάνοντος χρόνου μετάδοσης δεδομένων

(3) εντελώς διαφανή για το πρωτόκολλο δικτύου

(4) ποσοστό στοιχείων επιλογή από 10 M, 100 M

(5) 1 οπτική θύρα με 1/2/4/8 ηλεκτρική θύρες, σύμφωνα με το αίτημα πελατών

6) θύρα υποστηρίζει αυτόματο MDI/MDIX και μπορεί να μετατραπεί αυτόματα

7) η ηλεκτρική θύρα υποστηρίζει αυτόματη διαπραγμάτευση, ρυθμίζει αυτόματα τη λειτουργία μετάδοσης και ταχύτητα

8) LED φώτα, τα οποία μπορούν να παρακολουθούν την κατάσταση της εργασίας

9) επιλογή από ίνα μονό/διπλό, ενιαίο/mulit λειτουργική μονάδα

10) Max μετάδοσης απόσταση - 120 χλμ

11) εσωτερική ή εξωτερική τροφοδοσία ρεύματος, εργασίας τάσης-5V

12) το λογότυπο, σήμα μπορεί να προσαρμοστεί σύμφωνα με τις απαιτήσεις του πελάτη


3. οι τεχνικές προδιαγραφές

Το στοιχείο

Προδιαγραφές

Ρυθμός δεδομένων

Χαλκός: 10/100Mbps? Φυτικές ίνες: 100Mbps

Πρότυπο

IEEE802.3 10Base-T, IEEE802.3u 100Base-TX, IEEE 802.3ab 1000Base-T, IEEE 802.3z 1000Base-SX/LX

Μήκος κύματος

850nm/1310nm/1550nm

Απόσταση μετάδοσης

Αρσενικό αρσενικό θηλυκό: 550m (50/125μm), 220m (62,5/125μm)? SMF: 20 ~ 100 χλμ? CAT5: 100m

Μετατροπή μέσα

Λειτουργία καταστήματος και προς τα εμπρός

Ηλεκτρική σύνδεση

RJ45

Συνδετήρας ινών

SC (ST ή FC προαιρετικά)

Ενδεικτική λυχνία LED

PWR (τροφοδοτικό), TX σύνδεση/ΝΌΜΟΣ (TP καλωδιακή σύνδεση/νόμος), FX σύνδεση/ΝΌΜΟΣ (ινών σύνδεση/νόμος),

FDX (πλήρως αμφίδρομη), TX 1000M (TP 100Mbps), FX 1000M (ίνα 100Mbps)

Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος

DC 5V

Κατανάλωση ρεύματος

<>

Θερμοκρασία λειτουργίας

-40 ~ + 85 ℃

Υγρασία λειτουργίας

max, 90% χωρίς συμπύκνωση

Θερμοκρασία αποθήκευσης

-40 ~ + 85 ℃

Διαστάσεις

71 (W) x 26 (H) x 94 (L) (mm)


ΠΛΗΡΩΜΉ & ΑΠΟΣΤΟΛΉΣ

Συσκευασία

Κάθε προϊόν είναι συσκευασμένα σε μια υψηλής ποιότητας τσάντα PE, τότε τεθεί σε ένα κουτί ή κουτί και εξασφαλισμένα με 2 ένθετα.

Τελευταία βάζουμε κάθε κουτί σε παλέτες και αναδιπλώνεται σωστά για θαλάσσια ή αεροπορική.


Payment and Shipment

Πληρωμή

Πρότυπο πληρωμής όρους: T/T 30% ΠΡΟΚΑΤΑΒΟΛΉ, 70% BANLANCE πριν από τη ναυτιλία.

Παραγγείλετε online εμπόριο διασφάλισης, όλα είναι στο χέρι σας.

Παρασχεθούν περισσότερες όροι πληρωμής (PAYPAL, WESTERN UNION, MONEYGRAM).

Ναυτιλία

Χρόνος παράδοσης: συνήθως είναι 1-2 μέρες αν τα εμπορεύματα είναι στο απόθεμα, ή είναι 2-4 ημέρες, αν τα αγαθά δεν είναι σε απόθεμα, κατά ποσότητα.


Γιατί να επιλέξετε εμάς;

 

Τα πλεονεκτήματά μας:

1. ελάχιστη παραγγελία: 1-10 τμχ.

2. χρόνος παράδοσης: σε απόθεμα 1-2days, έξω απόθεμα 3-7days

3. περισσότερες από 50 διαφορετικές θύρες απόθεμα

4. τα προϊόντα χωρίζονται σε δύο κατηγορίες

Ένα ποιότητες: Χρησιμοποιήστε το κορυφαίο υλικό καλύτερη ποιότητα στον κόσμο, να ανταποκριθεί ή να υπερβεί την ίδια ποιότητα σε Ευρώπη και Αμερική, μόνο το 40% της τιμής των ομοειδών προϊόντων στην Ευρώπη και την Αμερική να ανταποκριθεί ζήτηση των πελατών για υψηλή ποιότητα.

B οι βαθμοί: Χρησιμοποιήστε το κορυφαίο υλικό της Κίνας, καλύτερη ποιότητα στην Κίνα, πληρούν το πρότυπο για την ποιότητα και την τιμή απαιτήσεις των πελατών

5. να παρέχουν υπηρεσία ΚΑΕ

6. διασφάλιση ποιότητας: υπό κανονικές συνθήκες, συνεπής με τη σειρά του σχεδίου,

Σε 365 ημέρες βαθμούς

Β οι βαθμοί 180 ηµέρες


ΠΙΣΤΟΠΟΊΗΣΗ

                       

      Πιστοποιητικό CEΠιστοποιητικό CE Πιστοποιητικό της FCC


                              


Προμηθευτής Αξιολόγηση Πιστοποιητικό                       Πιστοποιητικό ISO

Εκτιμάται από:                         



ΣΤΟΙΧΕΊΑ ΕΤΑΙΡΕΊΑΣ

Shenzhen Optfocus Technology Ltd είναι μια κορυφαία εταιρεία οπτικών προϊόντων βίντεο και ινών στην Κίνα. Τα κύρια προϊόντα μας περιλαμβάνουν ενεργά συστατικά από ΤΟΣΑ/ROSA/ΜΠΌΖΑ για πομποδέκτες σε διάφορες συσκευασίες, 1 * 9/ΚΕΠΠΑ/SFF/SFP/SFP +/ XFP/X2/λειτουργική μονάδα XENPAK/Customizable..., καθώς και μία και δύο εφαρμογές ίνες από 155Mbps έως 10Gbps. Τι είναι περισσότερο, με αυτά τα ενεργά στοιχεία από τον εαυτό μας, παρέχουμε αποτελεσματικές λύσεις στην ίνα οπτική υποσύστημα μετατροπείς media και ψηφιακό μετατροπείς για τις ανάγκες των πελατών και μπορούμε να παρέχουμε 100% OEM service.of μαθήματος μπορούμε να παρέχουμε μετατροπέας media & ψηφιακή Μετατροπέας

επίσης.

Με περισσότερα από 10-χρόνια βιωματική ομάδα στην παροχή υψηλής ποιότητας προϊόντων στην telecom και CCTV επιχειρήσεων, OPTFOCUS έχει μια μεγάλη κατασκευή βάσης στη Νότια Κίνα, σε θέση να παραδώσει κόστος-effictive λύσεις για την εξυπηρέτηση των πελατών μας με επιτυχία.


Τμήμα πωλήσεων

Εργαστήρι

ΈΚΘΕΣΗ


ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΉΣΤΕ ΜΑΖΊ ΜΑΣ

Εάν μπορείτε να βρείτε τα προϊόντα μας ενδιαφέρει, παρακαλούμε συμπληρώστε την παρακάτω κενό χώρο για λεπτομερείς απαιτήσεις σας. Η ομάδα του OPTFOCUS θα προσφέρουν διαφορετικές λύσεις σας εντός 12 ωρών. Διατίθενται επίσης δωρεάν δείγματα.



Hot Tags: Μετατροπέας media ενιαία λειτουργία, Κίνα, εργοστάσιο, προμηθευτές, κατασκευαστές
Ένα ζευγάρι:Μετατροπέας πολυμέσων Fiber Ethernet 10 / 100Mbps Επόμενη:OEM / ODM FTTH Μετατροπέας οπτικών μέσων οπτικών ινών μίνι κόμβου για καλωδιακή τηλεόραση

Εξεταστική

You Might Also Like