Αποθηκεύστε το Forward Mode 10 / 100M Media Converter

Αποθηκεύστε το Forward Mode 10 / 100M Media Converter

Αυτός ο μετατροπέας πολυμέσων ινών έχει προσαρμοστεί αυτόματα 10 / 100Mbps, με θύρα RJ45 1 * 10 / 100Mbps και υποδοχή SFP 1 * 100Mbps, χωρίς μονάδες SFP. Έχει λειτουργία έξυπνου διακόπτη DIP. Μπορεί να χρησιμοποιηθεί ως απλή λειτουργία ή πολλαπλή λειτουργία, εξαρτάται από το Μονάδα SFP. Μπορεί να χρησιμοποιηθεί ως αυτόνομη μονάδα ή να εγκατασταθεί στο πλαίσιο μετατροπέα πολυμέσων. Υψηλή ποιότητα με ευνοϊκή τιμή. Θα είναι η καλή σας επιλογή.

Λεπτομέρειες προϊόντος

Αποθηκεύστε το Forward Mode 10 / 100M Media Converter

Τεχνικές προδιαγραφές

Ονομασία προϊόντοςΜετατροπέας πολυμέσων 10 / 100M
Μοντέλο προϊόντοςOFS-FAS-1
ΣυνδετήραςFiber: 1 * 100Mbps , SFP
RJ45: 1 * 10 / 100Mbps, Αυτόματο MDI / MDI-X
Μέσα δικτύου10BASE-T: Cat3,4,5 UTP (≤100 μέτρα)
100BASE-TX: Cat5 ή νεότερο UTP (≤100 μέτρο)
Fiber MediaFiber (Multimode): 50/125, 62,5 / 125μm (η μέγιστη απόσταση έως 2km ή 5km)
Fiber (Singlemode): 8,3 / 125, 8,7 / 125, 9/125, 10 / 125μm (η μέγιστη απόσταση έως 100km)
Λειτουργία προώθησηςΑποθήκευση και προώθηση
Ποσοστό προώθησης:148800pps / θύρα
Πρότυπο λειτουργίαςEEE802.3, IEEE802.3u, IEEE802.3z, IEEE802.3ab, IEEE802.3x
ΕξουσίαεξωτερικόςΕίσοδος: AC 100 ~ 250V Έξοδος: DC 5V 1A (προεπιλογή)
ή Είσοδος: DC: -36V ~ -72V; Έξοδος: DC 5V 1A (προαιρετικό)

Τροφοδοσία USB (προαιρετικό)
Κατανάλωση ενέργειας2.5W
LEDPower, FX 100 、 Link / Act, TX 100 、 FDX 、 Link / Act.
Περιβάλλον εργασίαςΘερμοκρασία λειτουργίας: -10 ~ 55 ℃;
Θερμοκρασία αποθήκευσης: -20 ~ 75 ℃
Σχετική υγρασία: 5% ~ 95% (χωρίς συμπύκνωση)

Λεπτομέρειες Εικόνες

OFS-FAS-1 Media Converter(4)

OFS-FAS-1 Media Converter(5)

Χαρακτηριστικά

1. 1 θύρα 10 / 100Mbps με Auto Uplink ™, 1 θύρα 100Mbps SFP

2. 10 / 100Mbps Αυτόματη διαπραγμάτευση, αυτόματη MDI-MDI-X

3. Συμμορφωθείτε με τα πρότυπα IEEE 802.3, IEEE 802.3u 10 / 100Base-TX, 100Base-FX

4. Η λειτουργία αυτόματης διαπραγμάτευσης επιτρέπει στη θύρα UTP να επιλέγει αυτόματα 10M ή 100M και Full Duplex ή Half Duplex

5. Υποστήριξη πακέτου 1552 bytes

6. Επεκτείνετε την απόσταση των ινών έως 2km για τις ίνες πολλαπλών τρόπων και 20-120km για τις ίνες μιας λειτουργίας

7. Ποσοστό μεταφοράς δεδομένων:

- TP: 10 / 100Mbps

- FX: 100Mbps

8. Υποστήριξη διπλής λειτουργίας:

- Λειτουργία πλήρους ή μισής διπλής όψης με αυτόματη διαπραγμάτευση (TP)

9. Ένδειξη LED: Ισχύς, FX 100, FX Link / Act, TX 100, TX FDX, TX Link / Act

10. Υποστηρίζει τη λειτουργία διέλευσης σφάλματος σύνδεσης.

11. Σχεδιασμός εσωτερικής ή εξωτερικής τροφοδοσίας για επιλογή από τελικούς χρήστες

12. Το εσωτερικό κύκλωμα αποτροπής βροντής θα μπορούσε να μειώσει σημαντικά τη ζημιά του μετατροπέα που προκλήθηκε από επαγωγή κεραυνών.

Άλλες προδιαγραφές

ΕγκατάστασηDIN-Rail ή Wall mounts, Προαιρετική, Προεπιλεγμένη συσκευή δεν είναι
Λίστα συσκευασίας1 × Μετατροπέας πολυμέσων
1 × Εγχειρίδιο χρήστη / Πιστοποιητικό ποιότητας / Κάρτα εγγύησης
1 × τροφοδοτικό
MTBF100.000 ώρες
Βάρος& ΜέγεθοςΒάρος προϊόντος: 0,5 KG
Βάρος συσκευασίας: 1,1 KG
Μέγεθος προϊόντος (Π × Υ × Υ): 94,5 * 71 * 26 mm
Μέγεθος συσκευασίας (L × W × H): 215 * 138 * 56mm
Εγγύηση1-χρόνια

Τα άλλα προϊόντα μας

PON series

Τα πιστοποιητικά μας

Έχουμε πιστοποιητικά CE, SGS, ISO 9001, κ.λπ.

certifications


Γιατί να μας επιλέξετε?

1. 11 χρόνια εμπειρίας στην κατασκευή οπτικών ινών εξοπλισμού, έχει άφθονη γραμμή παραγωγής.

2. Παρέχετε την υπηρεσία OEM / ODM, ακόμη και συνεργάστηκε ως πράκτορας μάρκας.

3. Υψηλής ποιότητας ελεγχόμενο σύστημα παραγωγής και δοκιμών.

4. Πολύ οικονομικά αποδοτικό, ποιοτικό σταθερό και αξιόπιστο.

5. Αποκλειστικός εξαίσιος σχεδιασμός προϊόντων.

6. Είχα γίνει διάσημο εμπορικό σήμα στο Μπαγκλαντές, την Ινδία, τη Βραζιλία, τη Ρουμανία, την Ουγγαρία και κάποια νότια Αμερική για χρόνια.

7. Απομακρυσμένη ή ακόμη και πρόσωπο με πρόσωπο τεχνική υποστήριξη.

8. Τεχνική ομάδα πωλήσεων για την έγκαιρη υπηρεσία πριν και μετά την πώληση.

factory

Hot Tags: αποθήκευση προς τα εμπρός μετατροπέας μέσων 10 / 100m, Κίνα, εργοστάσιο, προμηθευτές, κατασκευαστές
Ένα ζευγάρι:Όχι Επόμενη:100M RJ45 Port SFP Slot Fiber Media Converter

Εξεταστική

You Might Also Like