Κάρτα ή συρτάρι τύπος Media Converter 100M SFP για Ethernet με μια αυλάκωση SFP GE

Κάρτα ή συρτάρι τύπος Media Converter 100M SFP για Ethernet με μια αυλάκωση SFP GE

Με υψηλή απόδοση της διαβίβασης δεδομένων και εύκολη εγκατάσταση, το OFS-GM/GS μπορεί να χτίσει τη λύση στο δίκτυο FTTH (οπτικές ίνες έως το σπίτι) ή FTTC

Λεπτομέρειες προϊόντος

OPTFOCUS σειρά Gigabit ινών Media Converter προσφέρει την ευελιξία με όλα τα είδη των10/100/1000Mbps Ethernet μέσα στην θύρα RJ-45 και στην εκτέλεση εξαιρετικά σταθερή ικανότητα ινών Gigabit, σειράς μετατροπέας media OPTFOCUS Gigabit OFS-GM/GS υποστηρίζει τη μετατροπή μεταξύ δικτύου 10/100/1000Base-T και 1000Base-LX/SX. Η σειρά OFS-GM/GS προσφέρει τρεις τύπους σύνδεσης, SC / SFP / συνδετήρας WDM, με ενιαία-λειτουργία ή στη λειτουργία πολλαπλών μέσων μαζικής ενημέρωσης ως απαιτούνται έτσι ώστε ένα Gigabit δίκτυο ινών μπορεί να οικοδομηθεί αποτελεσματικά μέσω Ethernet.


Σχεδιασμένο σε μικρό μέγεθος, το OFS-GM/GS μπορεί να χρησιμοποιηθεί ως αυτόνομη μονάδα ή να εγκατασταθεί στο σασί μετατροπέας media όπως το OFS-RACK-16 (16-slot Media Converter σασί να οικοδομήσουμε ένα κεντρικό δίκτυο οπτικών ινών. Το σασί media δυνατότητα τροφοδοσίας OFS-GM/GS να διατηρήσουν το δίκτυο οπτικών ινών σε μία θέση.


Ως το OFS-GM/GS σειρά συμμορφώνεται πλήρως με IEEE 802.3 10Base-T, IEEE 802.3u 100Base-TX, IEEE 802.3ab 1000Base-T και IEEE 802.3z 1000Base-LX/SX, η εγκατάσταση της μετατροπής πολυμέσων Gigabit είναι αρκετά γρήγορη και εύκολη από απλή συσκευή Τοποθέτησης και άμεσης λειτουργίας. OFS-GM/GS υποστηρίζει επίσης τον έλεγχο ροής και πίσω πίεσης σε ημι-αμφίδρομη να εξαλείψει απώλεια πακέτων. Ακόμη και όταν το περιβάλλον χρήστη web δεν είναι διαθέσιμη.


Κύρια χαρακτηριστικά

◆Complies με IEEE 802.3 10Base-T, IEEE 802.3u 100Base-TX, IEEE 802.3ab 1000Base-T, IEEE 802.3z 1000Base-SX/LX

◆ TP θύρα υποστηρίζει αυτόματη διαπραγμάτευση 10/100/1000Base-T και auto-MDI/MDI-X

◆ Multimode Fiber: η μέγιστη απόσταση έως 224m / 550m

Μονότροπες ίνες: η μέγιστη απόσταση έως 100 χλμ

◆ 1000Base-SX: 50/125μm ή 62.5/125μm πολλαπλού τρόπου ινών καλώδιο, έως 220/550 m (OFS-GM)

◆ 1000Base-LX: καλώδιο ενιαία-λειτουργία της 9/125μm προβλέπει μεγάλης απόστασης 10 χλμ (OFS-GS)

◆ 1000Base-T: 2-ζευγάρι Cat. καλώδιο UTP 5/5e/6, έως και 100 μέτρα

◆ Αυτόματος-διαπραγμάτευση για 10/100/1000Base-T? Ημι-αμφίδρομη πλήρους ή διπλής όψης για 10Mbps και 100Mbps

◆ Layer 2 κλειδί χαρακτηριστικό

– Το IEEE 802.3 x πλήρους αμφίδρομης ροής ελέγχου και Back-Pressure στο Half-Duplex εξαλείψει την απώλεια πακέτων

-Υποστηρίζει αυτόματη λειτουργία MDI/MDI-X

-Κατάστημα- και -εμπρός μηχανισμό

– Μη-αποκλεισμού ρυθμός προώθησης μέγιστης ταχύτητας

◆ Media μετατροπή μεταξύ 10/100/1000Base-T και 1000Base-SX/LX

◆ Ινών media επιτρέπει:

– Πολλαπλού τρόπου ίνα χρησιμοποιώντας σύνδεση SC/LC

– Ενιαία-mode ίνα χρησιμοποιώντας σύνδεση SC/LC

◆ Συμπιέζει μέγεθος για εύκολη εγκατάσταση και την εργασία με την οικογένεια OPTFOCUS MC Media σασί (OFS-RACK-14)

◆ Τοίχος-Mountable σχέδιο

◆ δείκτες LED για εύκολη δικτύου διάγνωση

◆ Επιλογή των ινών-συνδετήρας από SC, διασύνδεση οπτικών ινών LC


Με υψηλή απόδοση της διαβίβασης δεδομένων και εύκολη εγκατάσταση, το OFS-GM/GS να οικοδομήσουμε τη λύση στο δίκτυο FTTH (οπτικές ίνες έως το σπίτι) ή FTTC (ίνα στο πεζοδρόμιο) ISPs και FTTB (Fiber στο κτίριο) για το περιβάλλον δικτύου μικρού γραφείου επιχειρήσεων.


Τεχνικές προδιαγραφές

◆Operating πρότυπα:

Ethernet 10Base-T IEEE802.3,

IEEE802.3u 100Base-TX/FX Fast Ethernet,

IEEE802.3ab 1000Base-T,

IEEE802.3z 1000Base-SX/LX Gigabit

◆Wavelength:850nm/1310nm/1550nm

Πίνακας διευθύνσεων ◆MAC: 4K

◆Data Buffer: 256K

◆Connector: UTP: RJ-45,10/100/1000Mbps? Ινών: SC, 1000Mbps

◆Cable:

Καλώδιο UTP: Cat 5e και Cat 6 (η μέγιστη απόσταση έως 100m)

Ίνα: Πολύτροπη: 50/125, 62,5/125μm (η μέγιστη απόσταση έως 550 / 224m)

Singlemode: 8,3/125, 8,7/125, 9/125μm (η μέγιστη απόσταση έως 120 χλμ)

◆Connector: SC ή SFP θύρα ή FC/PC

◆Flow ελέγχου

Πλήρης ντούμπλεξ: IEEE802.3x

Ημιαμφίδρομος: πίσω πίεσης.

◆Conversion λειτουργία: μέτρια μετατροπής

◆Delay: andlt, 10μs

Ποσοστό σφάλματος ◆bit: andlt; 1/1000000000

◆MTBF: 80.000 ώρες

◆LED:

ΔΎΝΑΜΗ (δύναμη),

FX σύνδεσμο (ινών σύνδεση δράση),

TP LINK1000 (συνεστραμμένο ζεύγος σύνδεση 1000M)

TP LINK100 (συνεστραμμένο ζεύγος σύνδεση 100M),

ΠΡΆΞΗ TP (καλώδιο συνεστραμμένου ζεύγους πακέτο προώθησης δράση)

FDX (Ethernet interface ένδειξη λειτουργίας, πλήρη αμφίδρομη / απενεργοποίηση, αμφίδρομη)

Απαίτηση ◆Power:

Είσοδος: AC 170 ~ 240V ή DC-36V-72V

◆Power κατανάλωση: 5W

◆Ambient θερμοκρασία: 0 ~ + 50℃

◆ θερμοκρασία: -20 ~ + 70℃

◆Humidity:5% ~ 90%

◆Dimensions: εσωτερική δύναμη: 30 × 110 × 140 mm

◆External ισχύς: 157 x 128 × 33 mm


Ίνα πληροφορίες

Τύπος

Υποδοχή

Ίνα είδος

Μήκος κύματος

Max.Distance

Ισχύς TX

Ευαισθησία

Σύνδεση προϋπολογισμού

OFS-GMC

SC

Πολλαπλού τρόπου

850nm

224 / 550m

-11 ~-3dBm

-18dBm

7dBm

-ΓΓΣ OFS-20

SC

Singlemode

1310nm

20 χλμ.

-10 ~-3dBm

-21dBm

11dBm

-ΓΓΣ OFS-40

SC

Singlemode

1310nm

40km

-4 ~ 0dBm

-25dBm

21dBm

-ΓΓΣ OFS-60

SC

Singlemode

1310nm

60 χλμ

0 ~ 3dBm

-26dBm

26dBm

-ΓΓΣ OFS-80

SC

Singlemode

1550nm

80 χλμ.

-2 ~ 2dBm

-26dBm

24dBm

-ΓΓΣ OFS-100

SC

Singlemode

1550nm

100 χλμ

1 ~ 3dBm

-27dBm

28dBm


Πληροφορίες παραγγελίας

Μοντέλο

Περιγραφή προϊόντος

OFS - GMC

10/100/1000 M Ethernet Multimode μετατροπέας: οπτικό μήκος κύματος 850nm, μέγιστη οπτική ίνα απόσταση έως 224m για 62.5μm, 550 m για τον τύπο της κάρτας 50μm.

– ΓΓΣ OFS-xx

10/100/1000 M Ethernet μονότροπες ίνες μετατροπέας: οπτικό μήκος κύματος 1310 ή 1550nm, οπτικών ινών μέγιστη απόσταση έως 20, 40, 60, 80 ή 100 χλμ, xx για το ποσό της απόστασης. Τύπος κάρτας.

Optfocus τεχνολογία τώρα σας φέρνει τα καλύτερα ποιότητας κάρτα ή συρτάρι τύπος media μετατροπέας 100m sfp ethernet με μια αυλάκωση sfp ge από την επαγγελματική εργοστάσιο. Οι γνωστοί ως ένας από τους κορυφαίους κατασκευαστές και προμηθευτές των διαφόρων ινών οπτικών προϊόντων στην Κίνα, εμείς να σας διαβεβαιώσω την καλή ποιότητα και εξαιρετική απόδοση.

Hot Tags: υποδοχή κάρτας ή συρτάρι μετατροπέας μέσων ενημέρωσης τύπου 100M SFP για ethernet με μία SFP GE, Κίνα, εργοστάσιο, προμηθευτές, κατασκευαστές
Ένα ζευγάρι:16 slots 19' ιντσών σασί μετατροπέας Media Mount Rack 2U με διπλή AC Power εφοδιασμού AC220V ή DC-48V 19'' 2U, τύπος μονάδα κάρτας Επόμενη:Όχι

Εξεταστική

You Might Also Like