Μεταβλητής Fiber οπτικού εξασθενητή FC/SC/ST/LC βύσμα τύπου μπορεί να ρυθμιστεί με μη αυτόματο τρόπο από 0 - 28dB

Μεταβλητής Fiber οπτικού εξασθενητή FC/SC/ST/LC βύσμα τύπου μπορεί να ρυθμιστεί με μη αυτόματο τρόπο από 0 - 28dB

Σταθερής εξασθενητές (σταθερό τύπου FC, SC, ST, LC)

Λεπτομέρειες προϊόντος

Προδιαγραφές

Υβριδική οπτικών ινών παραμόρφωσης χρονισμού

1. υψηλής ακρίβειας

Τύπος 2.female-αρσενικό

3. καιρό όρος αξιοπιστία

4. RoHS υποχωρητικό


Χαρακτηριστικά

1. σταθερής εξασθενητές (σταθερού τύπου FC, SC, ST, LC)

2. θηλυκό σε αρσενικό τύπο (FC, SC, ST, LC)

3.in-γραμμή εξασθενητής (λιωμένο και άλτες ινών τύπου)

4. υψηλή επιστροφής απώλεια (In-Line και υψηλή RL τύπος)

5. ακριβή και σταθερή εξασθένηση (Τύπος μεταβλητής


Παράμετροι

FC, SC, ST, MU, LC, E2000

Σειρά εξασθένηση

0dB ~ 30dB

Μήκος κύματος λειτουργία

SM: 1260-600nm, ή 1310nm/1550nm

MM:850nm, 1310nm

Επιστροφής απώλεια

≤50dB (PC)

≤55dB (UPC)

≤65dB (APC)

Εξασθένηση ακρίβειας

±0.5dB (1 ~ 10 dB)

±10% της αξίας της εξασθένησης (11 ~ 30 dB)

Πόλωση εξαρτώνται από απώλεια (PDL)

≤0.2dB

Ανταλλαξιμότητα

≤0.2dB

Επαναληψιμότητα

≤0.2dB

Ανθεκτικότητα

≤0.2dB τυπικό 1000 matings

Μέγιστη οπτική ισχύς εισόδου

200MW

Θερμοκρασία λειτουργίας

-20 ~ + 75 ° C

Θερμοκρασία αποθήκευσης

-40 ~ + 85 ° C

Optfocus τεχνολογία τώρα σας φέρνει την καλύτερη ποιότητας ίνα μεταβλητού οπτικού εξασθενητή fc/sc/st/lc βύσμα τύπου μπορεί να ρυθμιστεί με μη αυτόματο τρόπο από 0 - 28db από την επαγγελματική εργοστάσιο. Οι γνωστοί ως ένας από τους κορυφαίους κατασκευαστές και προμηθευτές των διαφόρων ινών οπτικών προϊόντων στην Κίνα, εμείς να σας διαβεβαιώσω την καλή ποιότητα και εξαιρετική απόδοση.

Hot Tags: μεταβλητής fiber οπτικού εξασθενητή fc/sc/st/lc βύσμα τύπου μπορεί να ρυθμιστεί με μη αυτόματο τρόπο από 0 - 28db, Κίνα, εργοστάσιο, προμηθευτές, κατασκευαστές
Ένα ζευγάρι:Οπτικών ινών παραμόρφωσης χρονισμού SC/ST/FC/LC UPC/APC 1-20dB προαιρετικό βύσμα αρσενικό σε θηλυκό τύπο παραμόρφωσης χρονισμού Επόμενη:Όχι

Εξεταστική

You Might Also Like