Ινών οπτικών Coulper κοτσιδάκια ST UPC/APC ενιαίο τρόπο και πολύτροπη 0.9 mm, 2,0 Mm, 3,0 Mm καλώδιο

Ινών οπτικών Coulper κοτσιδάκια ST UPC/APC ενιαίο τρόπο και πολύτροπη 0.9 mm, 2,0 Mm, 3,0 Mm καλώδιο

Εκτός από την Στάνταρ ενιαίος τρόπος και πολλαπλού τρόπου ινών, OM2 και OM3 ίνες είναι επίσης διαθέσιμες κατόπιν αιτήματος.

Λεπτομέρειες προϊόντος

Περιγραφή

Τα βύσματα ST * χρησιμοποιείται στα σκοινιά μπαλωμάτων μας απασχολούν μισό-συστροφή ξιφολόγχη κλείδωμα μηχανισμός και ferrules ζιρκονία 2.5mm υψηλής ποιότητας. Είναι πλήρως συμβατό με το υπάρχον υλικό τύπου ST.


Εκτός από βασική δοκιμή, μερικές μηχανικές και περιβαλλοντικές δοκιμές ανά IEC ή σ εκτελούνται επίσης περιοδικά να εγγυάται την καλύτερη ποιότητα. Για τυπική σκοινιά μπαλωμάτων, δειγματοληψία ελέγχου εκτελείται στο ferrule γεωμετρία να διασφαλίσει υψηλό ποσοστό γυαλισμένο βύσματα απαιτήσεων GR-326. Για βαθμού ασφαλίστρου, ferrule γεωμετρία είναι δοκιμαστεί σε όλα τα σκοινιά μπαλωμάτων να πληρούν αυτές τις απαιτήσεις GR-326.


Εκτός από την Στάνταρ ενιαίος τρόπος και πολλαπλού τρόπου ινών, OM2 και OM3 ίνες είναι επίσης διαθέσιμες κατόπιν αιτήματος. Προσφέρονται επιλογές τυλίγματος καλωδίου επιβραδυντικά φλόγας κατηγορίας. Μετώπη Βαθμολογήθηκε με καλώδιο θα πρέπει να παρέχονται ως πρότυπο. LSZH και ολομέλεια μπορεί να παρέχεται κατόπιν αιτήματος.


ΧαρακτηριστικάΕφαρμογές

ST συμβατό ξιφολόγχη ζεύξης

Μεταλλικό σώμα και zirconia ferrule

Χαμηλή απώλεια εισαγωγής και υψηλή επιστροφής απώλεια

Υλικά πληρούν απαιτήσεις RoHS

Μετώπη, Ολομέλεια και LSZH καλώδια

διαθέσιμο

■ Τοπικά δίκτυα

■ Γρήγορο Ethernet

■ Καναλιού οπτικών ινών

■ Δίκτυα ATM

■ Οργάνων


Οπτική απόδοση διανομής

Απώλεια εισαγωγής, 62,5/125um MMΑπώλεια εισαγωγής, SM 9/125um PC


* Τυπική απόδοση διαγράμματα και πραγματικά δεδομένα ενδέχεται να διαφέρει από παρτίδα σε παρτίδα.



Κατασκευαστικά σχέδια


Πληροφορίες παραγγελίας

Αριθμός μερών: OFSPC-L U L U S R P2.0-3

1 υποδοχή # 1 L = LC, S = SC, T = ST, F = FC, Ε2 = E2000, DN = DIN, M = MU, κ = MTRJ, κλπ.

2 φινίρισμα 1 ή φύλου 1S = ΣΠΠ, U = UPC, A = APC, P = PC? για MTRJ, F = θήλυ, Μ = άρρεν

3 υποδοχή #2 P = Κοτσίδα (υπάρχει σύνδεσμος στο τέλος αυτής), L = LC, S = SC, T = ST, F = FC, Ε2 = E2000,

DN = DIN, M = MU, κ = MTRJ, κλπ.

4 φινίρισμα 2 ή φύλο 2 S = ΣΠΠ, U = UPC, A = APC, P = PC? για MTRJ, F = θήλυ, Μ = άρρεν, T = Κοτσίδα

5 καλώδιο τύπου S = Simplex, D = Duplex κατ ' ευθείαν, X = αντίστροφη διπλής όψης

C 6 FiberR=SM(G652), K = 62.5um, = 50um, Β = OM2, A = OM3, W=SM(G655)

7 καλώδιο σακάκι R = μετώπη, P = Ολομέλεια, L = LSZH

8 διάμετρος καλωδίου 2.0 = Ø2.0 mm, 3,0 = Ø3.0 mm, 0,9 = Ø0.9 mm, κλπ.

9 μήκος καλωδίου μήκους στο μετρητή, δηλαδή 3 = 3 m


Optfocus τεχνολογία τώρα σας φέρνει τα καλύτερα ποιότητα ινών οπτικών coulper κοτσιδάκια st upc/apc ενιαίο τρόπο και πολύτροπη 0,9 χιλιοστών, 2,0 mm, 3,0 mm καλώδιο από την επαγγελματική εργοστάσιο. Οι γνωστοί ως ένας από τους κορυφαίους κατασκευαστές και προμηθευτές των διαφόρων ινών οπτικών προϊόντων στην Κίνα, εμείς να σας διαβεβαιώσω την καλή ποιότητα και εξαιρετική απόδοση.

Hot Tags: ινών οπτικών coulper κοτσιδάκια st upc/apc ενιαίο τρόπο και πολύτροπη 0.9 mm, 2.0, 3.0 Mm καλώδιο Mm, Κίνα, εργοστάσιο, προμηθευτές, κατασκευαστές
Ένα ζευγάρι:Καλώδιο οπτικών ινών Jumper Κοτσίδα FC UPC/APC υποδοχή SM MM 0.9 mm, 2,0 Mm, 3,0 Mm Επόμενη:Ινών οπτικών συνδετήρα LC UPC/APC ενιαία λειτουργία /multi λειτουργία κοτσιδάκια χαμηλή απώλεια εισαγωγής

Εξεταστική

You Might Also Like