Μόντεμ δρομολογητή οπτικών ινών 1GE

Μόντεμ δρομολογητή οπτικών ινών 1GE

Θύρες 1GE Ethernet PON ONU για λύση FTTH Έχει σχεδιαστεί για την κάλυψη των αναγκών υπηρεσιών triple-play σταθερών δικτύων ή καλωδιακών φορέων και χρησιμοποιείται ευρέως σε FTTx, παρακολούθηση βίντεο και άλλες απαιτήσεις. Βασίζεται σε ώριμη τεχνολογία GPON και EPON, και έχει υψηλή αναλογία απόδοσης προς τιμή, σταθερή, οικονομική, υψηλή αξιοπιστία, εύκολη διαχείριση, ευελιξία διαμόρφωσης και εγγυήσεις καλής ποιότητας υπηρεσίας (QoS). Συμμορφώνεται πλήρως με τους τεχνικούς κανονισμούς GPON και EPON, όπως οι απαιτήσεις ITU-T G.984.x, IEEE802.3ah. μπορεί να χρησιμοποιηθεί ως GPON ή EPON.

Λεπτομέρειες προϊόντος

Βασικά χαρακτηριστικά

Τεχνικές παράμετροιπεριγραφή
Διεπαφή Up-Link1 PON interface , SC single mode single fiber RX 2.488 Gbits / s rate and TX 1.244 Gbits / s (GPON), RX 1.244 Gbits / s rate and TX 1.244
Ρυθμός Gbits / s (EPON) Τύπος ίνας: SC / UPC
Μήκος κύματος (nm)TX 1310nm , RX 1490nm
Συνδετήρας ινώνΥποδοχή SC / UPC
Διεπαφή δεδομένων κάτω σύνδεσης1 * 10 / 100Mbps και 1 * 10/100 / 1000M διεπαφή Ethernet αυτόματης διαπραγμάτευσης, διεπαφή RJ45
Ένδειξη LED4 τεμ
Διεπαφή τροφοδοσίας DCείσοδος + 12V 0.5A2
Εξουσία≤5W
Θερμοκρασία λειτουργίας0~+55℃
Υγρασία10 ~ 85% (χωρίς συμπύκνωση)
Θερμοκρασία αποθήκευσης-30~+70℃
Διάσταση85 * 85 * 28 χιλιοστά (mainframe)
Βάρος0,24Kg (mainframe)
Λεπτομέρειες Εικόνες
Χαρακτηριστικά

* Plug and play, δυνατότητες αυτόματης ανίχνευσης, αυτόματης διαμόρφωσης και αυτόματης αναβάθμισης υλικολογισμικού κ.λπ.
* Πλήρως συμβατό με το διεθνές πρότυπο GPON IEEE802.3ah / 802.3-2005
* Υποστηρίξτε το πρότυπο China Telecom GPON1 και επεκτείνετε το OAM
* Υποστήριξη αιτήματος μηχανισμού αναφοράς DBA
* Υποστήριξη λειτουργίας συντήρησης OAM (Link, Test, Loop back) που ορίζεται IEEE802.3ah
* Υποστήριξη για αποθήκευση διαμορφωμένων παραμέτρων εάν απενεργοποιηθεί
* Υποστήριξη για τη διαμόρφωση της λειτουργίας εργασίας στη θύρα χρήστη
* Υποστήριξη αυτόματου εντοπισμού MDI-MDIX στη θύρα χρήστη.
* Υποστήριξη ελέγχου ταυτότητας βάσει σειριακού αριθμού
* Υποστήριξη ελέγχου ταυτότητας με βάση τη διεύθυνση MAC
* Υποστήριξη 802.1Q VLAN
* Υποστήριξη κανόνα κυκλοφορίας για τροποποίηση της σχετικής προτεραιότητας.
* Υποστήριξη για επαναφορά των εργοστασιακών ρυθμίσεων
* Υποστηρίξτε την απομακρυσμένη επαναφορά και επανεκκινήστε
* Υποστήριξη συναγερμού διακοπής αερίου
* Πλήρης συμβατότητα με OLT με βάση
* Broadcom / PMC / Cortina chipset.


Συσκευασία προϊόντος
Πιστοποιήσεις
Εταιρικό Προφίλ
Η Shenzhen OPTFOCUS Technology Co., Ltd ιδρύθηκε το 2009, η οποία είναι μια εταιρεία κατασκευής υψηλής τεχνολογίας με 10 χρόνιαεμπειρία σε παγκόσμιες πωλήσεις και υπηρεσίες.

Η εταιρεία μας επικεντρώνεται στον επαγγελματικό ενισχυτή R GG; Δ, παραγωγή και πώληση εξοπλισμού πρόσβασης XPON, FTTH / FTTx και προϊόντων παθητικής καλωδίωσης. Δεσμευτήκαμε επίσης να παρέχουμε προσαρμοσμένο ενισχυτή OEM GG. Υπηρεσίες ODM σε παγκόσμιους διανομείς επικοινωνιών, χειριστές τηλεπικοινωνιών και System Integrator.

Κέντρο παραγωγής OPTFOCUS που καλύπτει έκταση περίπου 2.500 M², και διαθέτει τρία εργαστήρια παραγωγής, 9 γραμμές παραγωγής.

Τα προϊόντα υψηλής ποιότητας και η εξαιρετική εξυπηρέτηση θα σας βοηθήσουν να κερδίσετε περισσότερη αγορά και πελάτες.
Γιατί να μας επιλέξετε
Πλεονέκτημα της εταιρείας μας
* Εθνική πιστοποίηση επιχειρήσεων υψηλής τεχνολογίας ;
* Fiber Optical Innovative& ομάδα παραγωγής Πάνω από 10 χρόνια.
* Εργαστήριο παραγωγής ενεργών και παθητικών οπτικών ινών.
* Αυστηρό σύστημα διαχείρισης ποιότητας.
* Professional One Stop Supply& υπηρεσία;
* OEM& ODM διαθέσιμο.
* Αξιόπιστες και έγκαιρες υπηρεσίες πελατών
Εκθεση


Hot Tags: 1GE Fiber Optical Network Router Modem, Κίνα, εργοστάσιο, προμηθευτές, κατασκευαστές
Ένα ζευγάρι:Όχι Επόμενη:Fiber να το σπίτι 1gigabit Ethernet λιμάνι Epon / gpon Onu

Εξεταστική

You Might Also Like