MA5683 εξοπλισμός τεχνολογία GPON OLT ως IP DSLAM με πλακέτα διεπαφής 8 θύρα

MA5683 εξοπλισμός τεχνολογία GPON OLT ως IP DSLAM με πλακέτα διεπαφής 8 θύρα

Huawei MA5683T είναι ένα ελαφρύ χαλκού ολοκλήρωσης εξοπλισμός πρόσβασης, μπορεί να παρέχει υψηλής ταχύτητας, υψηλού εύρους ζώνης, υψηλής ποιότητας

Λεπτομέρειες προϊόντος

Περιγραφή προϊόντος

Huawei MA5683T είναι ένα ελαφρύ χαλκού ολοκλήρωσης εξοπλισμός πρόσβασης, μπορεί να παρέχει υψηλής ταχύτητας, υψηλού εύρους ζώνης, υψηλής ποιότητας και φως χαλκού υπηρεσία. Μπορεί να χρησιμοποιηθεί για OLT, MASN και IP DSLAM. Συνήθως, είναι γνωστό ως ένα μεγάλο εξοπλισμό που θα χρησιμοποιηθεί. Αυτό υποστηρίζω 10 g GPON και GPON πρόσβαση επιχειρήσεων, όλα μπορεί να χρησιμοποιηθεί ως ένα σύστημα GPON για τον εξοπλισμό OLT (οπτικό τερματικό γραμμών) και τερματικό ONT (τερματικό οπτικό δίκτυο) ή άλλα equipment(ONU). Είναι, επίσης, υποστήριξη P2P FE/GE φως πρόσβαση επιχειρήσεων. Πλακέτα διεπαφής P2P που χρησιμοποιούνται σε Καταρράκτης, με το φως μπορεί επίσης να συνδεθεί με το τερματικό να παρέχει στους χρήστες με πρόσβαση FTTH point-to-point. Βάση SIP (πρωτόκολλο έναρξης συνόδου), H.248 φωνή επιχειρηματικές λύσεις, υποστηρίζει διασύνδεση ΓΛΆΣΤΡΕΣ, συνειδητοποιούν πλούσια συμπληρωματικές υπηρεσίες φωνής, FAX, στενής ζώνης μόντεμ επαγγελματίες και. TDM SHDSL Διοικητικό Συμβούλιο μπορεί να παρέχει Ε1/N x 64 k ειδικές επιχειρήσεις, υποστήριξη καπλαμά H802EDTB TDM SHDSL χαρακτηριστικά. L υποστήριξη και VDSL2 και SHDSL ADSL2 + ευρυζωνική πρόσβαση των επιχειρήσεων, τη βελτίωση της λειτουργίας γραμμή xDSL κυρίως.


Εικόνες προϊόντος



Προδιαγραφή

Η παράμετρος

Προδιαγραφή

Ύψος

6U

Διαστάσεις (Υ x Π x Β)

263 x 442 x 283.2 mm

Περιβάλλον λειτουργίας

-45° C - 65° C

Τάση λειτουργίας

-38.4v-72v

Ικανότητα - μεταγωγής Backplane λεωφορείο

1.5 Tbit/s

Ικανότητα μεταγωγής - πίνακας ελέγχου

960 Gbit/s

Ανάντη θύρες

10 GE οπτική και οπτικά ή ηλεκτρική θύρες GE

Λιμένες υπηρεσίες

GPON, Φε P2P, P2P GE, οπτική θύρα Ethernet

Κύρια επιτροπή ελέγχου

2

Διοικητικό Συμβούλιο εταιρείας

6

Δυνατοτήτων πρόσβασης

  • 48 × 10 G EPON

  • 24 × 10 G GPON

  • 96 × ΕΠΟΝ

  • 96 × GPON


Χαρακτηριστικά

πρόσβαση •Optical

MA5680T υποστήριξης GPON πρόσβαση, πρόσβαση GPON, 10 g EPON πρόσβαση, P2P οπτική πρόσβαση, πληρούν όλα τα είδη των FTTx εφαρμογή της access:

•Η 1:128 υψηλή αναλογία.

•Υποστήριξη το SFP (μικρός παράγοντας μορφής - Pluggable), XFP πολλούς τύπους φωτός μονάδας

•Υποστήριξη η υψηλή πυκνότητα των 48 ενιαία ίνα διπλής κατεύθυνσης και 24 road διπλά αμφίδρομη GE/FE P2P ίνα οπτική πρόσβαση.

•Υποστήριξη υψηλής απόδοσης, μεγάλης χωρητικότητας SCUH κύριο πιάτο.


• πλήρης πρόσβαση στην υπηρεσία

•Υποστήριξη πολλαπλής διανομής επιχειρηματικές επιδόσεις. Εξοπλισμό με την τεχνολογία multicast να παρέχει επαγγελματικά βίντεο IP για τις επιχειρήσεις, επαγγελματικές φόρμες όπως τηλεοπτική εκπομπή, βίντεο κατόπιν παραγγελίας, κλπ. Μέσα από την εισαγωγή της τεχνολογίας πολλαπλής διανομής, εξοπλισμό στο δίκτυο να ολοκληρώσουμε IP βίντεο επιχειρηματικής διαχείρισης, ελέγχου και προς τα εμπρός και να ανταποκρίνονται στις ανάγκες των επιχειρηματιών διανομή IP βίντεο επιχειρήσεων

•Υποστήριξη μέσω MA5680T/MA5683T (OLT) + MDU τρόπος να εφαρμόζουν ειδικές επιχειρηματικές (συμπεριλαμβανομένης της πρόσβασης σταθμού βάσης και εταιρικής πρόσβασης), την ίδια στιγμή, με την υποστήριξη των ειδικών επιχειρήσεων η τεχνολογία συγχρονισμός ρολογιού.

•MPLS PWE3 παρέχει end-to-end επιχειρησιακή διασφάλιση αξιοπιστίας και ποιότητας.


•Ένα cascade στοιχεία δικτύου

•MA5680T υποστήριξη στην πτωτική κατεύθυνση GE διασύνδεση επικάλυψη άλλες συσκευές πρόσβασης? Ανοδική κατεύθυνση υποστήριξη GE ή 10 GE interface για να συνδεθείτε με το δίκτυο IP/MPLS, και επίσης διπλή υποστήριξη εξοπλισμού που ανήκουν σε σουτιέν και άμεσος τρόπος.


•Η μοναδική λειτουργία του ATM DSLAM καταρράκτη

MA5680 υποστήριξη επικαλυπτόμενα εξοπλισμού ATM DSLAM, από ΑΤΜ συνέκλιναν δικτύου Ethernet δίκτυο μετανάστευσης συγκέντρωση σκοπούς.

•MA5680T/MA5683T μπορεί να επιτύχει ATM επαγγελματίες όλα κληρονομικότητα: συμπεριλαμβανομένης της διεπαφής ATM, PPPOA STM - 1 / IPoA πρόσβαση, HSI (ψηλός ταχύτητα Διαδίκτυο) επιχειρήσεων όπως η κληρονομικότητα.

•Υποστήριξη πλευρά του χρήστη IPoA και PPPoA πρόσβαση, εξοπλισμό εσωτερικής μετατρέπει IPoE PPPoE και την πρόσβαση στο δίκτυο IP.

•Υποστήριξη τρόπο Ethernet, ATM PWE3 ή ETH PWE3 τρόπο


•ΚΛΕΙΔΙ τεχνολογία

•Υποστήριξη MSTP συμφωνία με τη λειτουργία προστασίας του κυκλώματος.

•Υποστήριξη RRPP πρωτόκολλο (ταχεία δαχτυλίδι προστασίας του δικτύου), για να επιτευχθεί γρήγορη αναδιάταξη του δικτύου δαχτυλίδι.

•Υποστήριξη LACP και πολυμερισμού χαρακτηριστικά πέρα από το Διοικητικό Συμβούλιο, μπορεί να αυξήσει το εύρος ζώνης των διαβιβαζόμενων πληροφοριών, και μπορούν να παίζουν ένα προστατευτικό ρόλο.

•upport BFD (αμφίδρομη προώθηση ανίχνευση) ταχεία ανίχνευση, μπορεί να προωθούν την αξιοπιστία εφαρμογής (ειλικρινά λόγια ήχου κυκλοφορίας) IP, παρέχουν υποστήριξη για την υπηρεσία παροχής δικτύου σταθερότητα.

•Υποστήριξη την εφαρμογή του Smart σύνδεσμο, συνειδητοποιούν το αντίγραφο ασφαλείας του πλεονασμού κύριος σύνδεσμος και μεταναστεύουν γρήγορα, μπορεί να επιτευχθεί υψηλή αξιοπιστία και εξασφαλίζουν την υψηλή ταχύτητα σύγκλισης.

•Υποστήριξη GPON τύπου Β προστασία απόλυσης, εγγυάται τη συνέχιση της επιχείρησης στην αποτυχία ινών κορμού.

•Η προστασία απόλυσης GPON τύπου C, παρέχει μεγαλύτερη αξιοπιστία του εξοπλισμού.

Παράσχει πλήρη συνάρτησης QoS, εξασφαλίζουν ότι στη διαδικασία της επικοινωνίας δικτύου, υπηρεσίες χρήστη σε εύρος ζώνης, καθυστέρηση, jitter και πακέτων ποσοστού απώλειας, κλπ, μπορεί να είναι αναμενόμενο υπηρεσία επίπεδο.

•IPv6 τεχνολογία λύσει ριζικά το πρόβλημα της έλλειψης IP διεύθυνση? Και εύκολο να αναπτύξετε, συμβατή με την τρέχουσα διάφορες εφαρμογές, το βολικό userand #39; s ομαλή μετάβαση.

•MA5680T προϊόντα συμμορφώνονται με ΕΕ CoC (κώδικας δεοντολογίας) των προτύπων ενεργειακής απόδοσης της ενεργειακής, δίνουν πλήρη εξέταση του σχεδιασμού πράσινο, εξοικονόμηση ενέργειας, εγγυάται τα προϊόντα τελικής ενεργειακής κατανάλωσης, ο θόρυβος, θερμική βελτιστοποίησης, μείωση της κατανάλωσης ενέργειας, μείωση της περιβαλλοντικής ρύπανσης, μείωση των λειτουργικών δαπανών.


Περισσότερες λεπτομέρειες


MA5683T Διοικητικό Συμβούλιο ρύθμισης παραμέτρων λίστα

απλό όνομα

Αντίστοιχη σχέση με τον κύριο έλεγχο του σκάφους


πλήρες όνομα

SCUL

SCUK /
SCUN

SCUH

κύρια επιτροπή ελέγχου

SCUL

-

-

-

Το Διοικητικό Συμβούλιο της μονάδας ελέγχου

SCUK /
SCUN

-

-

-

SCUH

-

-

-

Επιχειρηματικό Συμβούλιο

ETHB

Πάνελ πρόσβαση επιχειρήσεων Ethernet

EPBD

8 θύρα πλακέτα διεπαφής EPON OLT

EPSD

8 θύρα πλακέτα διεπαφής EPON OLT

H802GPBD /
H805GPBD /
H806GPBD

8 θύρα πλακέτα διεπαφής GPON OLT

GPBH

8 θύρα πλακέτα διεπαφής GPON OLT

GPFD

16 θύρα πλακέτα διεπαφής GPON OLT

OPFA

Διοικητικό Συμβούλιο οπτική διεπαφή MB P2P

OPGD

48 θυρών GE/FE οπτικό περιβάλλον εργασίας του σκάφους

OPGE

48 θυρών GE/FE οπτικό περιβάλλον εργασίας του σκάφους

SPUA

Ολοκληρωμένη επιχείρηση επεξεργασίας πίνακα

SPUB

MPLS XPU

TOPA

Πακέτων δικτύων διαίρεσης χρόνου πολυπλεξία μετάδοσης επιχειρηματικό Συμβούλιο

XGBC

×

4 θύρα 10 g πλακέτα διεπαφής GPON OLT

CSPA

CESoP επιχειρήσεων μεταποίησης καπλαμά

γενικό περιβάλλον εργασίας του σκάφους GPIO (γενικής χρήσης εισόδου/εξόδου)

CITD

Μία διασύνδεση πλάκα προσαρμογέα

Πλακέτα διεπαφής uplink GIU (γενική μονάδα διεπαφής)

GICF

2 τρόπο GE οπτικό περιβάλλον εργασίας του σκάφους

GICG

2 τρόπο GE ηλεκτρικό περιβάλλον εργασίας του σκάφους

GICK

2 τρόπο GE οπτικό περιβάλλον εργασίας του σκάφους

X2CS

2 θύρα 10 ge uplink περιβάλλον εργασίας του σκάφους

Το Διοικητικό Συμβούλιο διεπαφή δύναμης

PRTE

Το power plate προσαρμογέα


Qandamp? Α

Ερ.: Ποια είναι η διαφορά μεταξύ MA5680T και MA5683T;

Α: Η μόνη διαφορά είναι η ικανότητα, MA5683T max υποστηρίζει 6 υποδοχές για υπηρεσία, MA5680T max υποστηρίζει 16 slots υπηρεσία. MA5683T είναι με μικρότερες σασί.

Ερ.: Ποια είναι η διαφορά μεταξύ MA5680T και MA5600T;

A:MA5600T είναι πολυ υπηρεσία βάση εξοπλισμός, ενώ MA5680T είναι απλά OLT, MA5600T μπορεί να υποστηρίξει την υπηρεσία όπως ADSL, VDSL, GPON κλπ, ενώ MA5680T υποστηρίζει μόνο GPON, P2P κλπ, αλλά τους υλικού και τη ρύθμιση παραμέτρων εντολή είναι το ίδιο.

Ερ: έχετε OLT στο εργαστήριο σας για απομακρυσμένη σύνδεση δοκιμή;

Κάντε μια καινούρια έχουμε OLT έτοιμο για απομακρυσμένη σύνδεση δοκιμής.

Q: μπορώ να λάβω τεχνική υποστήριξη από VTEK αν έχουμε αγοράσει MA5680T από εσάς;

Κάντε μια καινούρια VTEK έχει βιώσει τεχνική ομάδα για Huawei FTTx λύση.

Ερ: παρέχετε εγχειρίδιο διαμόρφωσης για μένα αν έχουμε αγοράσει MA5680T από εσάς;

Κάντε μια καινούρια, εμείς θα το παρέχει σε σας μετά την παραγγελία.

Ε: MA5680T υποστηρίζει το εναλλασσόμενο ρεύμα;

A:No, αλλά μπορείτε να αγοράσετε τροφοδοτικό στο Υπουργικό Συμβούλιο για MA5680T OLT.

Ερ.: είναι η GPON SFP ενότητα περιλαμβάνεται στο πακέτο;

Κάντε μια καινούρια με το Διοικητικό Συμβούλιο του GPBD, 8 Β + SFP ενότητες περιλαμβάνονται δωρεάν.

Ε: μπορώ να πάρω Διοικητικό Συμβούλιο σύνδεσης ανερχόμενης ζεύξης 10G αντί GE;

Κάντε μια καινούρια, μπορείτε να αγοράσετε X2CS Διοικητικό Συμβούλιο το οποίο παρέχει 2pcs μονάδων uplink 10 G

Q: είναι Huawei SmartAX MA5600T/MA5603T/MA5680T/MA5683T τέλος της ζωής του;

A:No, όλα αυτά δεν είναι το τέλος της ζωής του, μπορείτε να πάρετε τις πληροφορίες από την τοποθεσία Web του κατασκευαστή, είναι ακριβώς το λογισμικό εκδοχή V800R006 τέλος της ζωής, δεν τον εξοπλισμό, V800R006 αντικαθίσταται από νέα έκδοση λογισμικού όπως V800R008, V800R011, V800R013 κλπ.

Ερ.: η MA5680T υποστηρίζει 10G GPON;

Κάντε μια καινούρια, αλλά το σημείο συμφόρησης είναι το εύρος ζώνης της σύνδεσης ανερχόμενης ζεύξης.

Q: μπορώ να χρησιμοποιήσω ένα 3ο κόμμα ONT με το MA5680T;

Α: εμείς δεν προτείνουμε να το πράξουν, όπως η συμβατότητα του πρωτοκόλλου TR069/OMCI μπορεί να είναι διαφορετική από διαφορετικούς προμηθευτές.

Ερ.: Ποια είναι η διαφορά μεταξύ GPON Β + και c + GPON πομποδέκτη;

A:


Ενότητα Β +

Μονάδα γ +

Τύπος

Αμφίδρομη οπτική ενότητα ένα-ινών, κλάση Β +

Αμφίδρομη οπτική ενότητα ένα-ινών, κατηγορία C +

Λειτουργικό μήκος κύματος

TX: 1490 nm
RX: 1310 nm

TX: 1490 nm
RX: 1310 nm

Τύπος ενθυλάκωσης

SFP

SFP

Ταχύτητα θύρας

TX: 2.49 Gbit/s
RX: 1.24 Gbit/s

TX: 2.49 Gbit/s
RX: 1.24 Gbit/s

Ελάχιστη οπτική ισχύς εξόδου

1.50 dBm

3.00 dBm

Μέγιστο οπτικό ισχύ εξόδου

5.00 dBm

7.00 dBm

Ευαισθησία δέκτη μέγιστη

-28.00 dBm

-32.00 dBm

Οπτικός κoνέκτορας τύπου

SC/PC

SC/PC

Τύπος οπτικών ινών

Single-mode

Single-mode

REACH

20.00 χλμ

20.00 χλμ

Υπερφόρτωση οπτική δύναμη

-8.0 dBm

-12.0 dBm

Αναλογία εξάλειψης

8,2 dB

8,2 dB

Q: Ποια είναι η απόσταση μέγιστη μετάδοση μεταξύ GPON OLT και ONT;

A:Max 20 χλμ.

Q: μπορώ να χρησιμοποιήσω 1:128 λόγος διαίρεσης με Β + SFP λειτουργική μονάδα;

Κάντε μια καινούρια, εμείς donand #39; t δείχνουν να το πράξει, οι περισσότεροι από τους πελάτες μας που ακόμη χρησιμοποιούν SFP λειτουργική μονάδα c + χρησιμοποιούν μόνο max 1: 64 split αναλογία.

Ερ: έχετε επίσης προσφορά FTTH εργαλείο και αξεσουάρ;

Κάντε μια καινούρια ως πάροχος λύσεων FTTx, παρέχουμε επίσης FTTx αξεσουάρ, όπως καλώδιο οπτικών ινών, FTTH εργαλειοθήκη, οπτικός Διαχωριστής, τερματικό κουτί, σκοινί μπαλωμάτων, σύστημα ισχύος κλπ.


Optfocus τεχνολογία τώρα σας φέρνει την καλύτερη ποιότητα gpon olt τεχνολογίας εξοπλισμό ma5683 ως ip dslam με 8 θύρα περιβάλλον εργασίας του σκάφους από την επαγγελματική εργοστάσιο. Οι γνωστοί ως ένας από τους κορυφαίους κατασκευαστές και προμηθευτές των διαφόρων ινών οπτικών προϊόντων στην Κίνα, εμείς να σας διαβεβαιώσω την καλή ποιότητα και εξαιρετική απόδοση.

Hot Tags: GPON OLT τεχνολογίας εξοπλισμό MA5683 όπως IP DSLAM με 8 θύρα διεπαφής του σκάφους, Κίνα, εργοστάσιο, προμηθευτές, κατασκευαστές
Ένα ζευγάρι:GPON ή EPON OLT παθητικό οπτικό δίκτυο τερματικό γραμμών πρωτότυπο 19' inch Mini MA5608T Επόμενη:Όχι

Εξεταστική

[[TD-You Might Also Like]]

[[ProListRandom]]