1GE GPON ONU ZTE Chipset συμβατό με huawei/zte/fiberhome OLT

1GE GPON ONU ZTE Chipset συμβατό με huawei/zte/fiberhome OLT

1GE Θύρες Ethernet GPON ONU για λύση FTTH. Ofsg611 είναι GPON ONU τερματικές συσκευές που έχουν σχεδιαστεί για την εκπλήρωση FTTx και τριπλή ζήτηση υπηρεσία παιχνιδιού του σταθερού φορέα εκμετάλλευσης δικτύου ή καλωδιακών φορέων εκμετάλλευσης.

Λεπτομέρειες προϊόντος

1GE GPON ONU ZTE chipset συμβατό με huawei/zte/fiberhome OLT

OFSX611 (2)

Βασικές προδιαγραφές

Παράμετροι τεχνολογίαςΠεριγραφή
Διασύνδεση ανοδευφών

1 διεπαφή GPON, ενιαία ενιαία ίνα Τρόπου SC RX 2.488 Gbits/s ποσοστό και TX 1.244 Gbits/s ποσοστό Τύπος ινών: SC/UPC

Οπτική δύναμη: 0~4 ευαισθησία dBm:-28 dBm

ασφάλεια: Μηχανισμός ελέγχου ταυτότητας ONU

Μήκος κύματος(nm)TX 1310nm, RX 1490nm
Συνδετήρας ινώνΥποδοχή Σύνδεσης SC/UPC (SC / APC προαιρετικό)
Διασύνδεση δεδομένων κάτω από τη σύνδεση1*10/100/1000M διεπαφή ethernet αυτόματος-διαπραγμάτευσης, διεπαφή RJ45
Ενδεικτική λυχνία LED4 τεμ
Διασύνδεση συνεχούς ρεύματος τροφοδοσίαςείσοδος+12V 0.5A
Δύναμη≤5W
Θερμοκρασία λειτουργίας-5~+55°C
Υγρασία10~85%(μη-συμπύκνωση)
Θερμοκρασία αποθήκευσης-30~+70°C
Διάσταση(ΜΜ)85*85*28mm (κεντρικός υπολογιστής)
Βάρος0.24Kg (κεντρικός υπολογιστής)


Φυσική αναφορά pic

image

image


Τι τύπους σύνδεσης έχει το τροφοδοτικό;

GPON EPON onu

ΕΕ/ ΗΠΑ/CN/ΗΠΑ/UK/IN κ.λπ.


Πληροφορίες παραγγελίας

Αρ.Περιγραφή προϊόντος
OFSG6111*GPON (1490nm Rx, 1310nm Tx, 20Km, SC), 1*10/100/1000Base-Τ, παροχή ηλεκτρικού ρεύματος 12V


certificates.jpg


Σχόλια πελατών


ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ ΕΤΑΙΡΕΙΑΣ

  ShenzhenOPTFOCUS Technology Co, LTD, είναι ειδικευμένη στην οπτικών ινών των επιχειρήσεων εξοπλισμού δικτύου πάνω από 10 χρόνια. Optfocus κέντρο παραγωγής που καλύπτει περιοχή περίπου 2.500 M², και κατέχουν τρία εργαστήρια παραγωγής, 9 γραμμές παραγωγής.


company


Έκθεση

展会


Συχνές ερωτήσεις

  1. Ε: Ποια είναι τα κύρια προϊόντα σας;

    Α: G/EPON ONU, οπτική ίνα/POE/βιομηχανικός διακόπτης, μετατροπέας μέσων, οπτικός πομποδέκτης, σειρά FTTH/FTTx, καλώδια ινών οπτικών ινών/καλώδια, κέντρο στοιχείων MPO/MTP, κλείσιμο ένωσης.

  2. Ε: Είναι ασφαλές για την πληρωμή για μένα, καθώς είμαστε η πρώτη συνεργασία;

    Α: Ναι, αγαπητή μου.

  3. Ε: Ποιοι είναι οι όροι πληρωμής σας;

    Α: Δεχόμαστε L/C, T/T, Western Union, MoneyGram, Paypal ή μετρητά. Μπορείτε να επιλέξετε τον τρόπο που είναι πιο βολικό για εσάς.


Επικοινωνήστε μαζί μας

Shenzhen OPTFOCUS Τεχνολογία ς Co, Ε.Π.Ε.

Προσθήκη.: Κτίριο 7, 3οτης Βιομηχανικής Περιοχής TangTou, Οδός ShiYan, BaoAn, Shenzhen, Κίνα.

Τηλέφωνο: +86-18126089476 (whatsApp)

Skype: fttb_5

Ηλεκτρονικό ταχυδρομείο: fttb@optfocus.com

Ιστοσελίδα:www.optfocus.com


1GE GPON ONU ZTE chipset συμβατό με huawei/zte/fiberhome OLT

Hot Tags: 1ge gpon onu zte chipset συμβατό με huawei/zte/fiberhome olt, Κίνα, εργοστάσιο, προμηθευτές, κατασκευαστές
Ένα ζευγάρι:Ίνα στο σπίτι μονάδα οπτικού δικτύου 1ge Gpon Onu για χονδρική Επόμενη:Όχι υπαίθριο Onu Gpon 1GE GPON ONU με το chipset ZTE

Εξεταστική

You Might Also Like