4 Ethernet 100M Gpon Epon ONU 1 θύρα CATV 2 θύρες FXS Πλαστικό μαύρο ενσωματωμένο στο WIFI

4 Ethernet 100M Gpon Epon ONU 1 θύρα CATV 2 θύρες FXS Πλαστικό μαύρο ενσωματωμένο στο WIFI

4 θύρες Ethernet 10 / 100M Gpon Epon1 Θύρα CATV 2 Θύρες FXS Πλαστική μαύρη ενσωματωμένη στο WIFI Το OFS-EP8304 είναι μια ευρυζωνική συσκευή τερματικού EPON που έχει σχεδιαστεί για την ικανοποίηση του αιτήματος των τηλεπικοινωνιακών φορέων FTTH / FTTO και της πρόσβασης στο διαδίκτυο των ατόμων SOHO. Αυτό το προϊόν βασίζεται στο σταθερό και ώριμο EPON Gigabit ...

Λεπτομέρειες προϊόντος

4 θύρα CATV Ethernet 10 / 100M Gpon Epon1 2 θύρες FXS πλαστικό μαύρο ενσωματωμένο στο WIFI


Το OFS-EP8304 είναι μια ευρυζωνική τερματική συσκευή EPON σχεδιασμένη για την εκπλήρωση των αιτημάτων των τηλεπικοινωνιακών φορέων FTTH / FTTO και την πρόσβαση στο διαδίκτυο των ατόμων SOHO. Αυτό το προϊόν βασίζεται στην σταθερή και ώριμη τεχνολογία Gigabit EPON, η οποία έχει υψηλή σχέση απόδοσης / τιμής και την τεχνολογία του Switch Layer 2 Ethernet, συμπεριλαμβανομένης της ενσωματωμένης CATV και της τεχνολογίας VoIP υψηλής ποιότητας. Είναι εξαιρετικά αξιόπιστο και εύκολο στη συντήρηση, με εγγυημένο QoS. Και είναι πλήρως συμβατό με τεχνικούς κανονισμούς όπως το IEEE802.3ah και τις τεχνικές απαιτήσεις του εξοπλισμού EPON (V2.1) της China Telecom.


Χαρακτηριστικά:

  • Πλήρης ταχύτητα μη μπλοκαρίσματος

  • 1K MAC πίνακα διευθύνσεων

  • 64 πλήρους εμβέλειας αναγνωριστικό VLAN

  • Υποστήριξη QinQ VLAN, 1: 1 VLAN, VLAN επαναχρησιμοποίηση, VLAN κορμό, κλπ

  • Ολοκληρωμένη παρακολούθηση θύρας, κατοπτρική θύρα, περιορισμός ταχύτητας θύρας, port SLA, κλπ

  • Υποστήριξη ανίχνευσης αυτόματης πολικότητας θυρών Ethernet (AUTO MDIX)

  • Ενσωματωμένο QoS IEEE802.1p με ουρές προτεραιότητας τεσσάρων επιπέδων

  • Υποστήριξη IPv4 IGMP snooping και IPv6 MLD snoop


Παράμετροι

Τεχνικά στοιχεία

Περιγραφές

Διεπαφή PON προς τα πάνω

1 διασύνδεση EPON, μονόπλευρη / μονής ίνας SC, συμμετρική 1,25Gbps

ΜΗΚΟΣ ΚΥΜΑΤΟΣ

Tx 1310nm, Rx 1490nm, CATV 1550nm

Οπτική διεπαφή

SC / APC

Διασύνδεση καλωδιακής τηλεόρασης

Τύπος SCTE F

Διεπαφή τοπικού δικτύου LAN

4 διασυνδέσεις Ethernet 10 / 100Mbps, πλήρως διπλής όψης / ημίσεως διπλής όψης, υποδοχές RJ45

Διεπαφή POTS κατάντη

2 υποδοχές FXS, RJ11

Δείκτες

11 δείκτες, για την κατάσταση παροχής ρεύματος, PON,

LAN και POTS

Τροφοδοσία DC

+ 12V, εξωτερικός προσαρμογέας AC-DC

Κουμπί επαναφοράς

1, επαναφέρετε τη συσκευή

Κουμπί ενεργοποίησης - απενεργοποίησης

1, ενεργοποιήστε / απενεργοποιήστε τη συσκευή

Κατανάλωση ενέργειας

≤ 8W

Κατάσταση λειτουργίας

Θερμοκρασία λειτουργίας: -5 - + 55 ℃

Υγρασία λειτουργίας: 10-90% (χωρίς συμπύκνωση)

Κατάσταση αποθήκευσης

Αποθήκευση θερμοκρασίας: -30 - + 60 ℃

Αποθήκευση υγρασίας: 10-90% (χωρίς συμπύκνωση)

Διάσταση

240mm * 150mm * 37mm (μήκος * πλάτος * ύψος)

Καθαρό βάρος

0,50 Kg


Περιγραφή διάταξης

Εκτύπωση

Περιγραφές

EPON

Διεπαφή EPON, μονόπλευρη / μονής ίνας SC

Τηλέφωνο1

FXS 1, υποδοχή RJ11

Phone2

FXS 2, υποδοχή RJ11

LAN1

Τοπικό δίκτυο Γρήγορη θύρα Ethernet 1 - RJ45 -

10/100 Mbps

LAN2

Τοπικό δίκτυο Γρήγορη θύρα Ethernet 2 - RJ45 -

10/100 Mbps

LAN3

Τοπικό δίκτυο δικτύου Θύρα Fast Ethernet 3 - RJ45 -

10/100 Mbps

LAN4

Τοπικό δίκτυο Γρήγορη θύρα Ethernet 4 - RJ45 -

10/100 Mbps

Επαναφορά

Κουμπί επαναφοράς. Χρησιμοποιείται για την επαναφορά εργοστασιακών ρυθμίσεων

Εξουσία

+ 12Vdc, 2Α, εξωτερικός προσαρμογέας AC-DC

Κουμπί ενεργοποίησης - απενεργοποίησης

ONU κουμπί λειτουργίας

CATV

Τύπος SCTE F για κεραία τηλεόρασης


Λειτουργίες υπηρεσίας POTS

  • Πρωτόκολλο κλήσεων: SIP (συμβατό με IMS), συμβατό με όλους τους δημοφιλείς πράκτορες κλήσεων, συμπεριλαμβανομένων των HUAWEI, ZTE, Alcatel-Lucent κ.λπ.

  • Ενσωματώστε τη λειτουργία του καρδιακού παλμού και υποστηρίξτε τον ενεργό / εφεδρικό παράγοντα κλήσης.

  • Φωνητική κωδικοποίηση: ITU-T G.711 / G.723.1 (5.3K / 6.3Kbit / s) /G.729, αυτόματη διαπραγμάτευση με το τηλεφωνικό κέντρο.

  • Ακύρωση ηχητικής υπεράσπισης πέραν της ITU-T G.165 / G.168-2002, μήκους ουράς έως 128ms.

  • Υποστήριξη φαξ υψηλής / χαμηλής ταχύτητας, παράκαμψη φαξ και φαξ T38.

  • Υποστήριξη πρόσβασης υψηλής ταχύτητας MODEM (56Kbps).

  • Υποστήριξη RFC2833 και περιττό RFC2833, δαχτυλίδια διαφοράς, έλεγχος ταυτότητας MD5, προώθηση κλήσεων, αναμονή κλήσης, κλήση hot-line, ξυπνητήρι και όλα τα είδη φωνητικής υπηρεσίας προστιθέμενης αξίας.

  • Πολυμερείς διασκέψεις.

  • Δοκιμή γραμμής σύμφωνα με το GR-909.

  • Αντιστοίχιση διεύθυνσης IP: Δυναμικό PPPoE / DHCP Client και στατική IP.

  • Υποστήριξη WEB, CLI, IVR.

  • Ολοκληρωμένο CTC OAM.

  • Απώλεια κλήσεων μικρότερη από 0,01% .

Hot Tags: 4 ethernet 100m gpon epon onu 1 catv θύρα 2 fxs λιμένες πλαστικό μαύρο ενσωματωμένο wifi, Κίνα, εργοστάσιο, προμηθευτές, κατασκευαστές
Ένα ζευγάρι:ΕΠΟΝ Wifi ONU Επόμενη:Πλαστικά Passive Optical Network 10 / 100M GPON ΕΠΟΝ ONU FiberHome 4 θύρες Ethernet 2 FXS θύρες εξωτερικής τροφοδοσίας

Εξεταστική

You Might Also Like