Fiberhome GPON ONU

Fiberhome GPON ONU

Το F660 είναι μια πύλη home high-end στην λύση ZTE FTTH. Χρησιμοποιώντας την τεχνολογία GPON, παρέχεται υπέρ-ευρυζωνική πρόσβαση για οικιακούς χρήστες και χρήστες SOHO. Το F660 παρέχει δύο θύρες POTS, τέσσερις θύρες Ethernet GE / FE αυτόματης προσαρμογής, μία θύρα USB και μία θύρα Wi-Fi. Το F660 διαθέτει δυνατότητες προώθησης υψηλών επιδόσεων για την εξασφάλιση εξαιρετικής εμπειρίας με υπηρεσίες VoIP, Internet και HD video.

Λεπτομέρειες προϊόντος

Ισχυρή πύλη GPON για υπηρεσίες Triple-Play


Το F660 είναι μια πύλη home high-end στην λύση ZTE FTTH.

Χρησιμοποιώντας την τεχνολογία GPON, παρέχεται υπέρ-ευρυζωνική πρόσβαση για οικιακούς χρήστες και χρήστες SOHO. Το F660 παρέχει δύο θύρες POTS, τέσσερις θύρες Ethernet GE / FE αυτόματης προσαρμογής, μία θύρα USB και μία θύρα Wi-Fi. Το F660 διαθέτει δυνατότητες προώθησης υψηλών επιδόσεων για την εξασφάλιση εξαιρετικής εμπειρίας με υπηρεσίες VoIP, Internet και HD video.

k_komputer_aksesoris_modem_b_zte_t_Modem-ZTE-F660.jpg

zte-onu-zxhn-f660-gpon-v_6928.jpg


Συμμόρφωση GPON

• Πρότυπα ITU-T G.984.x GPON

• Λειτουργία έκρηξης 1.244Gbps ανάντη, 2.488Gbps κατάντη

• Ανάντι 1310nm, κατάντη 1490nm

• Έξοδος οπτικής ισχύος: Min 0.5dBm, Max + 5dBm

• Ευαισθησία δέκτη: Καλύτερη από - 28dBm


Ασύρματος

• Συχνότητα: 2,4 GHz

• IEEE 802.11b / g / n

• Κρυπτογράφηση δεδομένων WEP 128 bits

• Ασφάλεια WPA / WPA2 (Wi-Fi Protected Access)

• WPS (Wireless Protected Setup)

• WMM (Πολυμέσα Wi-Fi)

• Μέγιστο 4 διαδοχικά / αποκρύπτοντα SSID

• Μέγιστο 128 χρήστες ένα SSID


VoIP  

• SIP / H.248 / MGCP

• Αριθμοί κλήσης DTMF / DTMF

• 5-REN, ισορροπημένο δακτύλιο, 55V RMS

• Codec: G.711 (μ-νόμος και νόμος Α), G.726, G.729, G.723.1

• Ακύρωση ηχούς 32 ms

• VAD / CNG

• Μέθοδος IN-BAND

• Κωδικοποίηση DTMF από το RFC 2833

• FAX T.38 / T.30

• Αναγνώριση καλούντος / Αναμονή κλήσης / Προώθηση κλήσης / Μεταφορά κλήσης / Εναλλαγή κλήσης / Τριμερής κλήση / Διακριτικός ήχος κλήσης

 

USB

• Κοινή χρήση αρχείων

• Γρήγορη ανάκτηση USB

• Προφίλ γρήγορης δημιουργίας αντιγράφων ασφαλείας

• DLNA DMS

• USB 2.0, πλήρης ταχύτητα, υψηλή ταχύτητα


Router

• Διπλή στοίβα IPv6 / IPv4

• NAT / SNTP

• ALG

• Στατική δρομολόγηση και δυναμική δρομολόγηση σε RIPV1 / V2

• Πελάτης PPPoE / Pass Through

• Πελάτης / διακομιστής DNS

• IGMP v1 / v2 / v3

• Διαμεσολαβητής IGMP / snooping

 

Τείχος προστασίας / Ασφάλεια

• Φιλτράρισμα κίνησης με βάση τη θύρα UNI, VLAN ID, 802.1p, UNI + 802.1p ή VLAN + 802.1p

• Προστασία από το DOS

• Φιλτράρισμα διεύθυνσης MAC

• Προστασία επίθεσης BUM (Broadcast, Unicast, Multicast)

• Περιορίστε τη διεύθυνση MAC ανά θύρα UNI ή ανά ONT

• Όριο ποσοστού πακέτων εκπομπής

• AES-128

• Καταστολή καταιγίδας εκπομπής

 

QoS

• Περιορισμός της ταχύτητας

• Ταξινόμηση της ανάντη κυκλοφορίας σε VLAN με διάφορες προτεραιότητες Ethernet

• Σημείωση προτεραιότητας Ethernet με βάση την τιμή DSCP

• Όριο ποσοστού εισροής / Διαμόρφωση προόδου

• SP / WRR / SP + WRR

 

Διαχείριση

• Απομακρυσμένη διαχείριση TR-069

• Τοπική διαχείριση WEB και telnet

• Τοπική ενσωματωμένη λειτουργία διάγνωσης

• Μητρώα και στατιστικά στοιχεία

• Λειτουργία back loop  

• διαχείριση OMCI  


Προδιαγραφές υλικού

• WAN: Μια θύρα SC / APC για GPON  

• LAN: Τέσσερις θύρες RJ-45 για διεπαφές Gigabit Ethernet  

• FXS: Δύο θύρες RJ-11 για VoIP  

• USB: Δύο διεπαφές υποδοχής USB 2.0  

• Wi-Fi: 802.11b / g / n (2X2)  

• ΜΠΑΤΑΡΙΑ: Μία θύρα RJ-45 (αντίστροφη) για οθόνη UPS  

• Κουμπί:

- Ενεργοποίηση / απενεργοποίηση WLAN  

- WPS

- Επαναφορά

- Ενεργοποίηση / Απενεργοποίηση της ενέργειας  

• Ενδείξεις κατάστασης LED: Ισχύς, PON, LOS, ALARM, LAN1, LAN2, LAN3, LAN4, POTS1, POTS2, WLAN, WPS, USB, ΜΠΑΤΑΡΙΑ

 

Ηλεκτρικά Χαρακτηριστικά

• Ισχύς εισόδου: 12 VDC 1,5 A  

• Κατανάλωση ισχύος: Λιγότερο από 11W


Φυσικά χαρακτηριστικά

• Καθαρό βάρος: 380g  

• Μέγεθος: 199 (W) x 150 (D) x 35 (H) mm

 

Περιβαλλοντικά Χαρακτηριστικά

• Θερμοκρασία λειτουργίας: -5 ° C ~ 45 ° C (23 ° F ~ 113 ° F)  

• Υγρασία: 5% ~ 95% (χωρίς συμπύκνωση)

 

Πιστοποίηση  

• Πιστοποίηση CE

• Πιστοποίηση Wi-Fi  

• Πιστοποίηση FCC  

• πιστοποίηση MEF


ΣΤΟΙΧΕΙΑ ΤΗΣ ΕΤΑΙΡΕΙΑΣ

SHENZHEN OPTFOCUS ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑ, Ltd είναι μια υψηλής τεχνολογίας επιχείρηση, την επαγγελματική Ε & Α, την παραγωγή και τις πωλήσεις των ινών στο σπίτι (FTTH), Fiber στο κτίριο (FTTB), εξοπλισμός οπτικών ινών πρόσβασης και τερματικού εξοπλισμού. Έχει δεσμευτεί να παρέχει εξατομικευμένες υπηρεσίες OEM & ODM σε παγκόσμιους διανομείς οπτικών ινών, φορείς τηλεπικοινωνιών, ολοκληρωτές συστημάτων και επιχειρήσεις.

company.jpg

workshop.jpg



ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΗΣΤΕ ΜΑΖΙ ΜΑΣ

Αν ενδιαφέρεστε για τα προϊόντα μας, παρακαλούμε συμπληρώστε τις παρακάτω λεπτομερείς απαιτήσεις. Η ομάδα του OPTFOCUS θα σας προσφέρει διαφορετικές λύσεις μέσα σε 12 ώρες. Δωρεάν δείγματα είναι επίσης διαθέσιμα.

Hot Tags: Fiberhome GPON ONU, Κίνα, εργοστάσιο, προμηθευτές, κατασκευαστές
Ένα ζευγάρι:FTTH Gpon Τεχνολογία 1GE Θύρα 1 *10/100/1000Mbps GPON ONU Επόμενη:Δίκτυο PON

Εξεταστική

You Might Also Like