Μονή θύρα συσκευής οπτικών ινών ONU 1 GE GPON ONU ONT

Μονή θύρα συσκευής οπτικών ινών ONU  1 GE GPON ONU ONT

Αυτό το κουτί βασίζεται στη σταθερή και ώριμη τεχνολογία Gigabit GPON, η οποία έχει υψηλό λόγο απόδοσης προς τιμή και την τεχνολογία του διακόπτη Ethernet Layer 2 . Είναι εξαιρετικά αξιόπιστο και εύκολο στη συντήρηση, με εγγυημένο QoS για διαφορετικές υπηρεσίες.

Λεπτομέρειες προϊόντος

Μονή θύρα συσκευής οπτικών ινών ONU 1 GE GPON ONU ONT

Το OFSG 611 είναι συσκευές τερματικού GPON ONU που έχουν σχεδιαστεί για την ικανοποίηση της ζήτησης υπηρεσιών FTTx και τριπλής αναπαραγωγής σταθερού δικτύου ή τελεστών. Αυτό το κιβώτιο βασίζεται στη σταθερή και ώριμη τεχνολογία Gigabit GPON, η οποία έχει υψηλό λόγο απόδοσης προς τιμή, και την τεχνολογία του διακόπτη Ethernet Layer 2 . Είναι εξαιρετικά αξιόπιστο και εύκολο στη συντήρηση, με εγγυημένο QoS για διαφορετικές υπηρεσίες.

Βασική προδιαγραφή

Τεχνικές παράμετροιΠεριγραφή
Διεπαφή Up-Link

1 Διεπαφή GPON , SC single mode single fiber RX 2. 488 Gbits / s rate and TX 1. 244 Gbits / s rate Fiber type: SC / UPC

Οπτική ισχύς: 0 ~ 4 dBm Ευαισθησία : -28 dBm

ασφάλεια: μηχανισμός ελέγχου ταυτότητας ONU

Μήκος κύματος (nm)TX 1310 nm , RX 1490 nm
Συνδετήρας ινώνΥποδοχή SC / UPC (προαιρετικό SC / APC)
Διεπαφή δεδομένων κάτω σύνδεσης{0}} * 1 0 / 1 00 / 1 Διεπαφή αυτόματης διαπραγμάτευσης 000M, διεπαφή RJ 45
Ένδειξη LED4 τεμ
Διεπαφή τροφοδοσίας DCείσοδος + 12 V 0. 5 Α
Εξουσία≤5W
Θερμοκρασία λειτουργίας-5~+55℃
Υγρασία10 ~ 85% (χωρίς συμπύκνωση)
Θερμοκρασία αποθήκευσης-30~+70℃
Διάσταση (MM)85 * 85 * 28 mm (mainframe)
Βάρος0. 24 Kg (mainframe)

Πληροφορίες Παραγγελίας

Αρ. Μοντέλου προϊόντοςπεριγραφή προϊόντος
OFSG 6111 * GPON (1 490nm Rx, 1 3 1 0nm Tx, 20 Km, SC), 1 * {{0} } 0 / 1 00 / 1 000Base-T, 1 Τροφοδοσία 2V


certificates.jpg

ΣΤΟΙΧΕΙΑ ΤΗΣ ΕΤΑΙΡΕΙΑΣ

Η Shenzhen OPTFOCUS Technology Co., Ltd ιδρύθηκε στις 2009, η οποία είναι μια εταιρεία κατασκευαστών υψηλής τεχνολογίας με 10 χρόνια εμπειρίας σε παγκόσμιες πωλήσεις και υπηρεσίες.

Η εταιρεία μας επικεντρώνεται στον επαγγελματικό ενισχυτή R GG; Δ, παραγωγή και πώληση εξοπλισμού πρόσβασης XPON, λύση FTTH / FTTx και προϊόντα παθητικής καλωδίωσης. Δεσμευτήκαμε επίσης να παρέχουμε προσαρμοσμένο ενισχυτή OEM GG. Υπηρεσίες ODM σε διανομείς παγκόσμιων επικοινωνιών, χειριστές τηλεπικοινωνιών και ολοκληρωτής συστήματος.

Κέντρο παραγωγής OPTFOCUS που καλύπτει έκταση περίπου 2, 500 M², και διαθέτει τρία εργαστήρια παραγωγής, 9 γραμμές παραγωγής.

Τα προϊόντα υψηλής ποιότητας και η εξαιρετική εξυπηρέτηση θα σας βοηθήσουν να κερδίσετε περισσότερη αγορά και πελάτες.

company

Το πλεονέκτημά μας:

1. Απομακρυσμένη ή ακόμη και πρόσωπο με πρόσωπο τεχνική υποστήριξη.

2. Υποστηρίξτε την υπηρεσία OEM / ODM και συνεργάστηκε ως πράκτορας μάρκας.

3. Εξαιρετικά οικονομικά αποδοτικό, σταθερό και αξιόπιστο.

4. 10 χρόνια εμπειρίας στην κατασκευή εξοπλισμού οπτικών ινών. Περιέχει επίσης υψηλής ποιότητας ελεγχόμενο σύστημα παραγωγής και δοκιμών.

5. Αποκλειστικός εξαίσιος σχεδιασμός προϊόντων.

6. Άφθονος κατάλογος παραγωγής

7. Είχα γίνει διάσημο εμπορικό σήμα στο Μπαγκλαντές, την Αμερική, τη Ρουμανία, την Ουγγαρία και κάποια νότια Αμερική για χρόνια.

8. Τεχνική ομάδα πωλήσεων για έγκαιρη υπηρεσία πριν και μετά την πώληση.

Εκθεση

展会

Συχνές ερωτήσεις

Ε: Ποια είναι τα κύρια προϊόντα σας;

A: G / EPON ONU, Διακόπτης οπτικών ινών / POE / Βιομηχανικός, Μετατροπέας πολυμέσων, Οπτικός πομποδέκτης, Σειρά FTTH / FTTx, Καλώδια / Καλώδια οπτικών ινών, Κέντρο δεδομένων MPO / MTP, Κλείσιμο συναρμογών.

Ε: Δοκιμάζετε όλο σας το αγαθό πριν από την παράδοση;

Α: Ναι, έχουμε επαγγελματίες μηχανικούς για να δοκιμάσουμε όλες τις συσκευές πριν από την αποστολή. Η επιθεώρηση προϊόντων μας συμμορφώνεται επίσης με ISO 9001 / CE / FCC / SGS.

Ε: Ποιοι είναι οι όροι πληρωμής σας;

Α: Δεχόμαστε L / C, T / T, Western Union, MoneyGram, Paypal ή μετρητά. Μπορείτε να επιλέξετε τον πιο βολικό τρόπο για εσάς.

Μονή θύρα συσκευής οπτικών ινών ONU 1 GE GPON ONU ONT

Hot Tags: μονή θύρα συσκευής οπτικών ινών on 1 ge gpon onu ont, Κίνα, εργοστάσιο, προμηθευτές, κατασκευαστές
Ένα ζευγάρι:Όχι Επόμενη:Υψηλή απόδοση Gigabit GPON Technology GPON ONU 1 GE ONT

Εξεταστική

You Might Also Like