FTTH Gpon Τεχνολογία 1GE Θύρα 1 *10/100/1000Mbps GPON ONU

FTTH Gpon Τεχνολογία 1GE Θύρα 1 *10/100/1000Mbps GPON ONU

1GE Θύρες Ethernet GPON ONU για λύση FTTH.

Λεπτομέρειες προϊόντος

FTTH gpon τεχνολογία 1GE θύρα 1 *10/100/1000Mbps GPON ONU

OFSX611 (2)


OFSG611

1GE θύρες Ethernet GPON ONU για λύση FTTH


Ofse611 είναι GPON ONU τερματικές συσκευές που έχουν σχεδιαστεί για την εκπλήρωση FTTx και τριπλή ζήτηση υπηρεσία παιχνιδιού του σταθερού φορέα εκμετάλλευσης δικτύου ή καλωδιακών φορέων εκμετάλλευσης. Αυτό το κουτί βασίζεται στη σταθερή και ώριμη τεχνολογία Gigabit GPON, η οποία έχει υψηλή αναλογία απόδοσης προς τιμή, και την τεχνολογία του διακόπτη Ethernet Επιπέδου 2. Είναι ιδιαίτερα αξιόπιστο και εύκολο να διατηρηθεί, με εγγυημένο QoS για τη διαφορετική υπηρεσία.


Βασικές προδιαγραφές

Παράμετροι τεχνολογίαςΠεριγραφή
Διασύνδεση ανοδευφών

1 διεπαφή GPON, ενιαία ενιαία ίνα Τρόπου SC RX 2.488 Gbits/s ποσοστό και TX 1.244 Gbits/s ποσοστό Τύπος ινών: SC/UPC

Οπτική δύναμη: 0~4 ευαισθησία dBm:-28 dBm

ασφάλεια: Μηχανισμός ελέγχου ταυτότητας ONU

Μήκος κύματος(nm)TX 1310nm, RX 1490nm
Συνδετήρας ινώνΥποδοχή Σύνδεσης SC/UPC (SC / APC προαιρετικό)
Διασύνδεση δεδομένων κάτω από τη σύνδεση1*10/100/1000M διεπαφή ethernet αυτόματος-διαπραγμάτευσης, διεπαφή RJ45
Ενδεικτική λυχνία LED4 τεμ
Διασύνδεση συνεχούς ρεύματος τροφοδοσίαςείσοδος+12V 0.5A
Δύναμη≤5W
Θερμοκρασία λειτουργίας-5~+55°C
Υγρασία10~85%(μη-συμπύκνωση)
Θερμοκρασία αποθήκευσης-30~+70°C
Διάσταση(ΜΜ)85*85*28mm (κεντρικός υπολογιστής)
Βάρος0.24Kg (κεντρικός υπολογιστής)


Ορισμός των ενδεικτικών λυχνιών LED

ΣύμβολοΧρώμαΈννοια
PWRΠράσινο

ON:σύνδεση με επιτυχία με ισχύ

OFF:αποτυχία σύνδεσης με την παροχή ενέργειας

PonΠράσινο

ON:Θύρα ONU Σύνδεση σύνδεσης σωστά Τρεμοπαίζει: PON εγγραφή

OFF:ΣΎΝΔΕΣΗ θυρών ONU ελαττωματική

LanΠράσινο

ON: Σύνδεση σωστά Τρεμοπαίζει: τα δεδομένα είναι η μετάδοση

OFF: σύνδεση κάτω ελαττωματικό

ΛοςΚόκκινο

Τρεμοπαίζει: αποτυχία σύνδεσης με τη θύρα PON

OFF: ανιχνεύθηκε ίνα στην εισαγωγή


Φυσική αναφορά pic

image

image


Τι τύπους σύνδεσης έχει το τροφοδοτικό;

GPON EPON onu

ΕΕ/ ΗΠΑ/CN/ΗΠΑ/UK/IN κ.λπ.


Πληροφορίες παραγγελίας

Αρ.Περιγραφή προϊόντος
OFSG6111*GPON (1490nm Rx, 1310nm Tx, 20Km, SC), 1*10/100/1000Base-Τ, παροχή ηλεκτρικού ρεύματος 12V


certificates.jpg


Σχόλια πελατών


ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ ΕΤΑΙΡΕΙΑΣ

  ShenzhenOPTFOCUS Technology Co, LTD, είναι ειδικευμένη στην οπτικών ινών των επιχειρήσεων εξοπλισμού δικτύου πάνω από 10 χρόνια. Optfocus κέντρο παραγωγής που καλύπτει περιοχή περίπου 2.500 M², και κατέχουν τρία εργαστήρια παραγωγής, 9 γραμμές παραγωγής.


company


Το πλεονέκτημά μας:

1. Μακρινός ή ακόμα και πρόσωπο με πρόσωπο τεχνική υποστήριξη

2. Υπηρεσία cOem/ODM υποστήριξης και συνεργάστηκε ως πράκτορας εμπορικών σημάτων

3. Ιδιαίτερα οικονομικώς αποδοτικός, ποιοτικός σταθερός και αξιόπιστος

4. 10 έτη εμπειρίας της κατασκευής του οπτικού εξοπλισμού ινών. επίσης περιεχόμενο υψηλής ποιότητας ελεγχόμενο σύστημα παραγωγής και δοκιμών·

5. Αποκλειστικό έξοχο σχέδιο προϊόντων

6. Άφθονος κατάλογος παραγωγής

7. Είχε γίνει διάσημο εμπορικό σήμα στο Μπαγκλαντές, αμερική, Ρουμανία, Hungury και κάποια νότια Αμερική για χρόνια.

8. Τεχνική ομάδα πωλήσεων για το χρόνο πριν και μετά από την υπηρεσία πώλησης.

production workshop.jpg


Έκθεση

展会


Επικοινωνήστε μαζί μας

Shenzhen OPTFOCUS Τεχνολογία ς Co, Ε.Π.Ε.

Προσθήκη.: Κτίριο 7, 3οτης Βιομηχανικής Περιοχής TangTou, Οδός ShiYan, BaoAn, Shenzhen, Κίνα.

Τηλέφωνο: +86-18126089476 (whatsApp)

Skype: fttb_5

Ηλεκτρονικό ταχυδρομείο: fttb@optfocus.com

Ιστοσελίδα:www.optfocus.com


FTTH gpon τεχνολογία 1GE θύρα 1 *10/100/1000Mbps GPON ONU

Hot Tags: ftth gpon τεχνολογία 1ge θύρα 1 * 10/100/1000mbps gpon onu, Κίνα, εργοστάσιο, προμηθευτές, κατασκευαστές
Ένα ζευγάρι:Όχι υπαίθριο Onu Gpon 1GE GPON ONU με το chipset ZTE Επόμενη:Fiberhome GPON ONU

Εξεταστική

You Might Also Like