Πλαστικά Passive Optical Network 10 / 100M GPON ΕΠΟΝ ONU FiberHome 4 θύρες Ethernet 2 FXS θύρες εξωτερικής τροφοδοσίας

Πλαστικά Passive Optical Network 10 / 100M GPON ΕΠΟΝ ONU FiberHome 4 θύρες Ethernet 2 FXS θύρες εξωτερικής τροφοδοσίας

Optfocus τεχνολογία σας την καλύτερη ποιότητα πλαστικών παθητικό οπτικό δίκτυο 10/100 GPON ΕΠΟΝ ONU FiberHome 4 θύρες Ethernet 2 FXS θύρες εξωτερική τροφοδοσία από το επαγγελματικό εργοστάσιο του φέρνει τώρα. Γνωστά ως ένας από τους κορυφαίους κατασκευαστές και προμηθευτές των διαφόρων οπτικών ινών προϊόντων στην Κίνα, ...

Λεπτομέρειες προϊόντος

Optfocus τεχνολογία σας την καλύτερη ποιότητα πλαστικών παθητικό οπτικό δίκτυο 10/100 GPON ΕΠΟΝ ONU FiberHome 4 θύρες Ethernet 2 FXS θύρες εξωτερική τροφοδοσία από το επαγγελματικό εργοστάσιο του φέρνει τώρα. Γνωστά ως ένας από τους κορυφαίους κατασκευαστές και προμηθευτές των διαφόρων οπτικών ινών προϊόντων στην Κίνα, μπορούμε να σας διαβεβαιώσω για την καλή ποιότητα και άριστη απόδοση.

OFS-EP8204H είναι μια τερματική συσκευή ΕΠΟΝ ευρυζωνικών σχεδιαστεί για την εκπλήρωση των FTTH αίτημα / FTTO των φορέων εκμετάλλευσης τηλεπικοινωνιών, και πρόσβαση στο internet του SOHO ανθρώπων. Το προϊόν βασίζεται σε σταθερή και ώριμη τεχνολογία Gigabit ΕΠΟΝ, το οποίο έχει υψηλή απόδοση / τιμής, και την τεχνολογία των Layer 2 διακόπτης Ethernet και υψηλής ποιότητας VoIP, καθώς και. Είναι πολύ αξιόπιστο και εύκολο στη συντήρηση, με εγγυημένο QoS. Και είναι πλήρως συμβατή με τους τεχνικούς κανόνες, όπως IEEE802.3ah και τεχνικές απαιτήσεις της ΕΠΟΝ εξοπλισμού (V2.1 και πάνω απ 'έκδοση) από την China Telecom.


Χαρακτηριστικά Προϊόντος:

  • Plug and play, ολοκληρωμένη αυτόματη ανίχνευση, αυτόματη ρύθμιση και αυτόματη αναβάθμιση του firmware, κ.λπ.

  • Λειτουργία Ολοκληρωμένη ΟΑΜ απομακρυσμένη διαμόρφωση και συντήρηση

  • Υποστήριξη πλούσια λειτουργία QinQ VLAN και IGMP s nooping πολλαπλής λειτουργία

  • Ολοκληρωμένη γραμμή δοκιμή συμβατό με GR-909

  • Υποστήριξη πομποδέκτη διαγνωστική παρακολούθηση, πομπός απενεργοποίηση, κλπ

  • Πλήρως συμβατό με το OLT με βάση την Broadcom / PMC / Cortina chipset

  • Για τις μικρές και μεσαίες επιχειρήσεις, οι υπηρεσίες VoIP είναι προσαρμόσιμη


Patameters:

Τεχνικά στοιχεία

περιγραφές

Upstream διεπαφή PON

1 διεπαφή ΕΠΟΝ, SC single-mode / single-ινών, συμμετρική 1.25Gbps

ΜΗΚΟΣ ΚΥΜΑΤΟΣ

Tx 1310nm, Rx 1490nm

Οπτική διεπαφή

SC υποδοχή / Υ

Οι μεταγενέστεροι διασύνδεση LAN

4 10 / 100Mbps auto προσαρμοστικές διεπαφές Ethernet, Full Duplex / Half Duplex, υποδοχές RJ45

Διεπαφή κατάντη POTS

2 FXS, υποδοχές RJ11

δείκτες

8 δείκτες, για την κατάσταση της παροχής ηλεκτρικού ρεύματος, PON, LAN και POTS

Τροφοδοτικό DC

+ 12V, εξωτερικό τροφοδοτικό AC-DC

Διακόπτης ρεύματος

1

Κουμπί επαναφοράς

1, για την επαναφορά και την αποκατάσταση της στη διαμόρφωση του εργοστασίου

Κατανάλωση ενέργειας

5 W

κατάσταση λειτουργίας

Θερμοκρασία λειτουργίας: -5 - +55 ℃, υγρασία λειτουργίας: 10-90% (μη-συμπυκνωμένη)

αποθήκευση κατάσταση

Αποθήκευση temp: -30 - +60 ℃, αποθήκευση υγρασία: 10-90% (μη-συμπυκνωμένη)

Διάσταση

160 χιλιοστά * 115 χιλιοστά * 32 χιλιοστά   (μήκος πλάτος ύψος)

Καθαρό βάρος

0,5 Κ


Λειτουργίες Υπηρεσία Ethernet

  • Πλήρης ταχύτητα μεταγωγής μη αποκλεισμού

  • Πίνακας διεύθυνση 1K MAC

  • 64 πλήρες φάσμα VLAN ID

  • Υποστήριξη QinQ VLAN, 1: 1 VLAN, VLAN επαναχρησιμοποίηση, VLAN κορμό, κ.λπ.

  • Ολοκληρωμένη παρακολούθηση λιμάνι, το λιμάνι mirroring, περιορίζοντας το λιμάνι ποσοστό, το λιμάνι SLA, κ.λπ.

  • Υποστήριξη αυτόματη ανίχνευση της πολικότητας των θύρες Ethernet (AUTO MDIX)

  • Ολοκληρωμένη IEEE802.1p QoS με ουρές προτεραιότητας τεσσάρων επιπέδων

  • Υποστήριξη IPv4 IGMP snooping και IPv6 MLD snooping


Λειτουργίες POTS Υπηρεσία

  • Πρωτόκολλο Call: SIP (IMS συμβατό) /H.248 (Megaco) / MGCP προαιρετικό, χωρίς ραφή συμβατό με όλα τα δημοφιλή πράκτορα κλήση

  • Ενσωμάτωση λειτουργία κτύπο της καρδιάς και να υποστηρίξει ενεργά / αναμονής παράγοντα κλήσης

  • Κωδικοποίησης φωνής: ITU-T G.711 / G.723.1 (5.3K / 6.3Kbit / s) /G.729, auto-διαπραγμάτευση με τον πράκτορα κλήση

  • Ακύρωση ηχούς υπερβαίνει ITU-Τ G.165 / G.168-2002, έως 128ms το μήκος της ουράς

  • Υποστήριξη υψηλής / χαμηλής ταχύτητας φαξ / μόντεμ, φαξ παράκαμψη, και φαξ T38

  • RFC2833 Υποστήριξη και περιττή RFC2833, διαφορά δαχτυλίδια, ταυτότητας MD5, προώθηση κλήσης, αναμονή κλήσης, κλήση hot-line, ξυπνητήρι, και όλα τα είδη των υπηρεσιών φωνής προστιθέμενης αξίας

  • Πολυκομματική conferencing

  • Τη δοκιμή σειράς σύμφωνα με την GR-909

  • Εκχώρηση διεύθυνσης IP: δυναμική PPPoE / DHCP πελάτη και στατική IP

  • WEB υποστήριξη, CLI

  • Ολοκληρωμένη CTC OAM και TR069

  • Call απώλεια λιγότερο από 0,01%


Hot Tags: πλαστικό παθητικό οπτικό δίκτυο 10 / 100m GPON ΕΡΟΝ ONU FiberHome 4 θύρες Ethernet 2 θύρες FXS εξωτερική τροφοδοσία, την Κίνα, εργοστάσιο, προμηθευτές, κατασκευαστές
Ένα ζευγάρι:4 Ethernet 100M Gpon Epon ONU 1 θύρα CATV 2 θύρες FXS Πλαστικό μαύρο ενσωματωμένο στο WIFI Επόμενη:F620 GPON ONT Εσωτερική Optical Network Terminal Αγγλικά Firmware 4 LAN Θύρες 2 POTS SIP DHCP για πολλούς χρήστες

Εξεταστική

You Might Also Like