TX 1310 nm RX 1490 nm SC / PC 1 GE BOSA GPON ONU ONT

TX  1310 nm RX  1490 nm SC / PC  1 GE BOSA GPON ONU ONT

1 Θύρες GE Ethernet GPON ONU για λύση FTTH.TX 1 3 1 0nm RX 1 490nm SC / PC SC / APC 1 GE BOSA GPON ONU ONT , έχουμε τύπους BOSA και SFF, μπορείτε να επιλέξετε αυτόν ανάλογα με τις ανάγκες σας. Και οι δύο είναι υψηλής ποιότητας με chipset ZTE.

Λεπτομέρειες προϊόντος

TX 1310 nm RX 1490 nm SC / PC 1 GE BOSA GPON ONU ONT

Το OFSG 611 είναι συσκευές τερματικού GPON ONU που έχουν σχεδιαστεί για την ικανοποίηση της ζήτησης υπηρεσιών FTTx και τριπλής αναπαραγωγής σταθερού δικτύου ή τελεστών. Αυτό το κιβώτιο βασίζεται στη σταθερή και ώριμη τεχνολογία Gigabit GPON, η οποία έχει υψηλό λόγο απόδοσης προς τιμή, και την τεχνολογία του διακόπτη Ethernet Layer 2 . Είναι εξαιρετικά αξιόπιστο και εύκολο στη συντήρηση, με εγγυημένο QoS για διαφορετικές υπηρεσίες.


Βασική προδιαγραφή

Τεχνικές παράμετροιΠεριγραφή
Διεπαφή Up-Link

1 Διεπαφή GPON , SC single mode single fiber RX 2. 488 Gbits / s rate and TX 1. 244 Gbits / s rate Fiber type : SC / UPC

Οπτική ισχύς: 0 ~ 4 dBm Ευαισθησία : -28 dBm

ασφάλεια: μηχανισμός ελέγχου ταυτότητας ONU

Μήκος κύματος (nm)TX 1310 nm , RX 1490 nm
Συνδετήρας ινώνΥποδοχή SC / UPC (προαιρετικό SC / APC)
Διεπαφή δεδομένων κάτω σύνδεσης{0}} * 1 0 / 1 00 / 1 διεπαφή αυτόματης διαπραγμάτευσης 000M, διεπαφή RJ 45
Ένδειξη LED4 τεμ
Διεπαφή τροφοδοσίας DCείσοδος + 12 V 0. 5 Α
Εξουσία≤5W
Θερμοκρασία λειτουργίας-5~+55℃
Υγρασία10 ~ 85% (χωρίς συμπύκνωση)
Θερμοκρασία αποθήκευσης-30~+70℃
Διάσταση (MM)85 * 85 * 28 mm (mainframe)
Βάρος0. 24 Kg (mainframe)


Φυσική αναφορά Pic

image

image


certificates.jpg


Πελάτες' ανατροφοδότηση

ΣΤΟΙΧΕΙΑ ΤΗΣ ΕΤΑΙΡΕΙΑΣ

ΣενζένΗ OPTFOCUS Technology Co., LTD, εξειδικεύεται σε επιχειρήσεις εξοπλισμού δικτύου οπτικών ινών για πάνω από 10 χρόνια. Κέντρο παραγωγής OPTFOCUS που καλύπτει έκταση περίπου 2, 500 M², και διαθέτει τρία εργαστήρια παραγωγής, 9 γραμμές παραγωγής.


company

Το πλεονέκτημά μας:

1. Απομακρυσμένη ή ακόμη και πρόσωπο με πρόσωπο τεχνική υποστήριξη.

2. Υποστηρίξτε την υπηρεσία OEM / ODM και συνεργάστηκε ως πράκτορας μάρκας

3. Εξαιρετικά οικονομικά αποδοτικό, σταθερό και αξιόπιστο.

4. 10 χρόνια εμπειρίας στην κατασκευή εξοπλισμού οπτικών ινών. Περιέχει επίσης υψηλής ποιότητας ελεγχόμενο σύστημα παραγωγής και δοκιμών.

5. Αποκλειστικός εξαίσιος σχεδιασμός προϊόντων.

6. Άφθονος κατάλογος παραγωγής

7. Είχα γίνει διάσημο εμπορικό σήμα στο Μπαγκλαντές, την Αμερική, τη Ρουμανία, την Ουγγαρία και κάποια νότια Αμερική για χρόνια.

8. Τεχνική ομάδα πωλήσεων για έγκαιρη υπηρεσία πριν και μετά την πώληση.

production workshop.jpg


Εκθεση

展会


Συχνές ερωτήσεις

Ε: Δοκιμάζετε όλο σας το αγαθό πριν από την παράδοση;

Α: Ναι, έχουμε επαγγελματίες μηχανικούς για να δοκιμάσουμε όλες τις συσκευές πριν από την αποστολή. Η επιθεώρηση προϊόντων μας συμμορφώνεται επίσης με ISO 9001 / CE / FCC / SGS.


Ε: Ενισχυτής OEM GG; Η υπηρεσία ODM είναι διαθέσιμη;

Α: Ναι, το OPTFOCUS έχει πολύ ισχυρή ικανότητα να προσφέρει ενισχυτή OEM GG. Προϊόντα ODM. Εάν υπάρχει μια συγκεκριμένη ποσότητα παραγγελίας, μπορούμε να κάνουμε όπως εκτύπωση, λογότυπο και προσαρμοσμένο μοντέλο για εσάς.


Ε: Ποιοι είναι οι όροι πληρωμής σας;

Α: Δεχόμαστε T / T, L / C, Western Union, MoneyGram, PayPal ή μετρητά. Μπορείτε να επιλέξετε τους όρους πληρωμής που είναι πιο βολικοί για εσάς. Όροι τιμών: EXW Shenzhen, FOB Shenzhen κ.λπ.


TX 1310 nm RX 1490 nm SC / PC 1 GE BOSA GPON ONU ONT

Hot Tags: tx 1310 nm rx 1490 nm sc / pc 1 ge bosa gpon onu ont, Κίνα, εργοστάσιο, προμηθευτές, κατασκευαστές
Ένα ζευγάρι:Υψηλή απόδοση Gigabit GPON Technology GPON ONU 1 GE ONT Επόμενη:1GE θύρα 1*10/100/1000Mbps GPON ONT με το chipset ZTE

Εξεταστική

You Might Also Like