1GE 1FE 1POTS Wifi EPON GPON ONU Διπλή λειτουργία ONU

1GE 1FE 1POTS Wifi EPON GPON ONU Διπλή λειτουργία ONU

OFSX622-VW XPON (διπλή λειτουργία GPON και EPON) ONU. Είναι σχεδιασμένο για την κάλυψη των αναγκών σε υπηρεσίες τριπλού παιχνιδιού των φορέων εκμετάλλευσης σταθερών δικτύων ή καλωδιακών φορέων και χρησιμοποιείται ευρέως σε συστήματα FTTx, παρακολούθησης βίντεο και άλλες απαιτήσεις.

Λεπτομέρειες προϊόντος

1GE 1FE 1POTS wifi EPON GPON ONU διπλή λειτουργία ONU

OFSX622-VW


Περιγραφή

OFSX622-VW XPON (διπλή λειτουργία GPON και EPON) ONU. Είναι σχεδιασμένο για την κάλυψη των αναγκών σε υπηρεσίες τριπλού παιχνιδιού των φορέων εκμετάλλευσης σταθερών δικτύων ή καλωδιακών φορέων και χρησιμοποιείται ευρέως σε συστήματα FTTx, παρακολούθησης βίντεο και άλλες απαιτήσεις. Βασίζεται στην ώριμη τεχνολογία GPON και EPON και έχει υψηλή αναλογία απόδοσης σε τιμή, σταθερότητα, οικονομικά αποδοτική, υψηλή αξιοπιστία, εύκολη διαχείριση, ευελιξία διαμόρφωσης και εγγυήσεις καλής ποιότητας υπηρεσιών (QoS). Είναι πλήρως συμβατό με τους τεχνικούς κανονισμούς GPON και EPON όπως η απαίτηση ITU-T G.984.x, IEEE802.3ah. μπορεί να χρησιμοποιηθεί ως GPON ή EPON.


Προσδιορισμός

Τεχνικές παραμέτρους

Περιγραφή

 

Διασύνδεση up-link

1 διασύνδεση XPON , μονή ίνα RX 2.488 Gbits / s και TX 1.244 Gbits / s (GPON), RX 1.244 Gbits / s ρυθμό και TX 1.244 Gbits / s (EPON) ρυθμός Τύπος ινών: SC / UPC

Οπτική ισχύς : 0 ~ 4 dBm Ευαισθησία: -28 dBm ασφάλεια: ONU μηχανισμός ελέγχου ταυτότητας

Μήκος κύματος (nm)

TX 1310nm , RX 1490nm

Σύνδεσμος ινών

SC / UPC

Διεπαφή δεδομένων κάτω συνδέσμου

1 * 10 / 100Mbps και 1 * 10/100 / 1000M διεπαφή Ethernet με αυτόματη διαπραγμάτευση, διασύνδεση RJ45

Ένδειξη LED

7 τεμ

Διεπαφή παροχής DC

είσοδος + 12V 1Α

Εξουσία

≤8W

Θερμοκρασία λειτουργίας

-5 ~ +55 ℃

Υγρασία

10 ~ 85% ( μη συμπύκνωση )

Θερμοκρασία αποθήκευσης

-30 ~ +70 ℃

Διάσταση (MM)

167 * 119 * 32 χιλιοστά ( mainframe )

Βάρος

0,35 Kg (mainframe)


ΣΤΟΙΧΕΙΑ ΤΗΣ ΕΤΑΙΡΕΙΑΣ

Shenzhen Optfocus Technology Co, Ltd ιδρύθηκε το 2009, η οποία είναι μια επιχείρηση υψηλής τεχνολογίας κατασκευαστής με 10 χρόνια εμπειρίας στις παγκόσμιες πωλήσεις και τις υπηρεσίες. Η εταιρεία μας επικεντρώνεται στην επαγγελματική Ε & Α, την παραγωγή και τις πωλήσεις εξοπλισμού πρόσβασης xPON, λύσεων FTTH / FTTx και προϊόντων παθητικής καλωδίωσης. Επίσης, δεσμευόμαστε να παρέχουμε προσαρμοσμένες υπηρεσίες OEM & ODM σε διανομείς επικοινωνίας παγκοσμίως, φορείς τηλεπικοινωνιών και σύστημα ολοκλήρωσης.

Εταιρία


Εκθεση

Συμμετείχαμε κάθε χρόνο στην έκθεση, συμπεριλαμβανομένης της Ινδίας, της Βραζιλίας, της Μόσχας, της έκθεσης Egype και ούτω καθεξής.

展会


Ομαδική Πολιτισμός

ομάδα


Πιστοποίηση

πιστοποίηση-1


Επικοινωνήστε μαζί μας


Shenzhen OPTFOCUS Technology Co, Ltd σας καλωσορίζουν θερμά να μας τηλεφωνήσετε από τηλ: + 86-18126089476 ή email: fttb@optfocus.com

Είναι χαρά μας να έχουμε την επαφή σας και να σας εξυπηρετήσουμε. Οποιαδήποτε ερώτηση παρακαλούμε να επικοινωνήσετε μαζί μας.


1GE 1FE 1POTS wifi EPON GPON ONU διπλή λειτουργία ONU

Hot Tags: 1ge 1fe 1pots wifi epon gpon onu dual mode onu, Κίνα, εργοστάσιο, προμηθευτές, κατασκευαστές
Ένα ζευγάρι:Διπλή λειτουργία Epon Gpon Wifi Onu για δίκτυα οπτικών ινών Router 1ge 1fe 1POTS Επόμενη:Θύρες Ethernet 4GE με διπλή λειτουργία WI-VOIP διπλής λειτουργίας ONU

Εξεταστική

You Might Also Like