Fiber To The Home 2 Lan Ports 1 RF Output Wifi ONU ONT EPON GPON

Fiber To The Home  2  Lan Ports  1  RF Output Wifi ONU ONT EPON GPON

OFSX622-CW XPON (διπλή λειτουργία GPON και EPON) ONU. Έχει σχεδιαστεί για την κάλυψη των αναγκών παροχής υπηρεσιών triple-play σταθερών δικτύων ή καλωδιακών φορέων και χρησιμοποιείται ευρέως σε FTTx, παρακολούθηση βίντεο και άλλες απαιτήσεις. Βασίζεται σε ώριμη τεχνολογία GPON και EPON και έχει υψηλή αναλογία απόδοσης προς τιμή, σταθερή, οικονομική, υψηλή αξιοπιστία, εύκολη διαχείριση, ευελιξία διαμόρφωσης και εγγυήσεις καλής ποιότητας υπηρεσίας (QoS). Συμμορφώνεται πλήρως με τους τεχνικούς κανονισμούς GPON και EPON όπως ITU-T G. 984. X, IEEE 802. 3 Απαίτηση. μπορεί να χρησιμοποιηθεί ως GPON ή EPON.

Λεπτομέρειες προϊόντος

Fiber to the home 2 lan ports 1 RF έξοδος wifi ONU ONT EPON GPON

10

OFSX622-CW XPON (διπλή λειτουργία GPON και EPON) ONU. Έχει σχεδιαστεί για την κάλυψη των αναγκών παροχής υπηρεσιών triple-play σταθερών δικτύων ή καλωδιακών φορέων και χρησιμοποιείται ευρέως σε FTTx, παρακολούθηση βίντεο και άλλες απαιτήσεις. Βασίζεται σε ώριμη τεχνολογία GPON και EPON και έχει υψηλή αναλογία απόδοσης προς τιμή, σταθερή, οικονομική, υψηλή αξιοπιστία, εύκολη διαχείριση, ευελιξία διαμόρφωσης και εγγυήσεις καλής ποιότητας υπηρεσίας (QoS). Συμμορφώνεται πλήρως με τους τεχνικούς κανονισμούς GPON και EPON όπως ITU-T G. 984. X, IEEE 802. 3 Απαίτηση. μπορεί να χρησιμοποιηθεί ως GPON ή EPON.

Βασική προδιαγραφή

Τεχνικές παράμετροι

Περιγραφή

Διεπαφή Up-Link

1 Διεπαφή XPON , SC single mode single fiber RX 2. 488 Gbits / s rate και TX 1. 244 Gbits / s (GPON), RX 1. 244 Ρυθμός Gbits / s και TX 1. 244 Ρυθμός Gbits / s (EPON) Τύπος ίνας: SC / UPC

Οπτική ισχύς: 0 ~ 4 dBm Ευαισθησία : -28 dBm ασφάλεια: μηχανισμός ελέγχου ταυτότητας ONU

Μήκος κύματος (nm)

TX 1310 nm, RX 1490 nm

Συνδετήρας ινών

Υποδοχή SC / UPC(SC / APC προαιρετικό)

Διεπαφή δεδομένων κάτω σύνδεσης

1 * 1 0 / 1 00Mbps και 1 * 1 0 / 1 00 / 1 000M Ethernet αυτόματης διαπραγμάτευσης διεπαφή, διεπαφή RJ 45

Ένδειξη LED

8 τεμ

Διεπαφή τροφοδοσίας DC

εισαγωγή+12V 1A

Εξουσία

≤7W

Θερμοκρασία λειτουργίας

-5~+55℃

Υγρασία

10~ 85% (χωρίς συμπύκνωση)

Θερμοκρασία αποθήκευσης

-30~+70℃

ΔιάστασηΜΜ

167 * 119 * 32 mm (mainframe)

Βάρος

0. 6 χιλ(μεγάλο σύστημα υπολογιστή)

Χαρακτηριστικά WIFI

Τεχνολογικά χαρακτηριστικά

Περιγραφή

Κεραία

2 T 2 Λειτουργία R

5 Κέρδος DBI, Συχνότητα: 2. 4 Ζ

Τιμή

Ρυθμός PHY 300 Mbps

μέθοδοι κρυπτογράφησης

WFA、 WPA 、 WPA 2 、 WAPI

Τεχνικά χαρακτηριστικά CATV

Τεχνολογικά χαρακτηριστικά

Περιγραφή

Οπτικό μήκος κύματος

1540 ~ 1560 nm

Οπτικό εύρος εισόδου

0 ~ -15 DBm

Οπτική απώλεια επιστροφής

≥ 45 DB

εύρος ζώνης

45 ~ 1000 MHz

Ομαλότητα

1 DB

Επίπεδο εξόδου RF

≥ 72 dBuv

Εύρος ελέγχου AGC

0 ~ -14 DBm

Απώλεια επιστροφής εξόδου RF

≥ 14 DB

Αντίσταση εξόδου

75Ω

CNR

≥ 50 DB

CTB

≥ 60 DB

CSO

≥ 60 DB

Ορισμός του ενδεικτικού LED

Σύμβολο

Χρώμα

Εννοια

PWR

πράσινος

ON: επιτυχής σύνδεση με τροφοδοσία OFF: αποτυχία σύνδεσης με τροφοδοσία

ΠΟΝ

πράσινος

ΟΝ: Θύρα ONU Ο σύνδεσμος συνδέσμου σωστά Αναβοσβήνει: Εγγραφή PON

ΑΝΕΝΕΡΓΗ: Ο σύνδεσμος των θυρών ONU είναι ελαττωματικός

LAN

πράσινος

ON: Σύνδεση σωστά Flicker: τα δεδομένα μεταδίδουν OFF: ελαττωματικός σύνδεσμος

WIFI

πράσινος

ΕΝΕΡΓΟ: Το WIFI απενεργοποιείται: Η εκκίνηση του WIFI απέτυχε

ΛΟΣ

το κόκκινο

Flicker: αποτυχία σύνδεσης με θύρα PON

OFF: ανιχνευμένη ίνα για εισαγωγή

certificates.jpg

ΣΤΟΙΧΕΙΑ ΤΗΣ ΕΤΑΙΡΕΙΑΣ

Η Shenzhen OPTFOCUS Technology Co., Ltd ιδρύθηκε στις 2009, η οποία είναι μια εταιρεία κατασκευαστών υψηλής τεχνολογίας με 10 χρόνια εμπειρίας σε παγκόσμιες πωλήσεις και υπηρεσίες.

Η εταιρεία μας επικεντρώνεται στον επαγγελματικό ενισχυτή R GG; Δ, παραγωγή και πώληση εξοπλισμού πρόσβασης XPON, λύση FTTH / FTTx και προϊόντα παθητικής καλωδίωσης. Δεσμευτήκαμε επίσης να παρέχουμε προσαρμοσμένο ενισχυτή OEM GG. Υπηρεσίες ODM σε διανομείς παγκόσμιων επικοινωνιών, χειριστές τηλεπικοινωνιών και ολοκληρωτής συστήματος.

Κέντρο παραγωγής OPTFOCUS που καλύπτει έκταση περίπου 2, 500 M², και διαθέτει τρία εργαστήρια παραγωγής, 9 γραμμές παραγωγής.

Τα προϊόντα υψηλής ποιότητας και η εξαιρετική εξυπηρέτηση θα σας βοηθήσουν να κερδίσετε περισσότερη αγορά και πελάτες.

company

Το πλεονέκτημά μας:

1. Απομακρυσμένη ή ακόμη και πρόσωπο με πρόσωπο τεχνική υποστήριξη.

2. Υποστηρίξτε την υπηρεσία OEM / ODM και συνεργάστηκε ως πράκτορας μάρκας.

3. Εξαιρετικά οικονομικά αποδοτικό, σταθερό και αξιόπιστο.

4. 10 χρόνια εμπειρίας στην κατασκευή εξοπλισμού οπτικών ινών. Περιέχει επίσης υψηλής ποιότητας ελεγχόμενο σύστημα παραγωγής και δοκιμών.

5. Αποκλειστικός εξαίσιος σχεδιασμός προϊόντων.

6. Άφθονος κατάλογος παραγωγής

7. Είχα γίνει διάσημο εμπορικό σήμα στο Μπαγκλαντές, την Αμερική, τη Ρουμανία, την Ουγγαρία και κάποια νότια Αμερική για χρόνια.

8. Τεχνική ομάδα πωλήσεων για έγκαιρη υπηρεσία πριν και μετά την πώληση.


Εκθεση

展会


Fiber to the home 2 lan ports 1 RF έξοδος wifi ONU ONT EPON GPON

Hot Tags: ίνες προς τις οικιακές 2 θύρες lan 1 έξοδος wifi onu ont epon gpon, Κίνα, εργοστάσιο, προμηθευτές, κατασκευαστές
Ένα ζευγάρι:Όχι Επόμενη:Realtek Chipset 1GE 1FE CATV EPON GPON XPON ONU με Wifi

Εξεταστική

You Might Also Like