Home ONU WiFi Router CATV XPON

Home ONU WiFi Router CATV XPON

Ο δρομολογητής OFSX622-CW XPON ONU διαθέτει ταχύτερη και εξυπνότερη κεραία που μπορεί να ενισχύσει το σήμα και να διασφαλίσει γρήγορη μετάδοση. Τα 300Mbps το καθιστούν ιδανικό δρομολογητή τόσο για οικιακή όσο και για εταιρική χρήση. Αποτρέπει αποτελεσματικά την καταστροφή του δικτύου υπενθυμίζοντας σας όταν υπάρχει νέα πρόσβαση. Ο έλεγχος WAP το καθιστά πολύ βολικό στη χρήση. Το OFSX622-CW XPON ONU είναι πραγματικά κάτι που πρέπει να έχετε.

Λεπτομέρειες προϊόντος

OPTFOCUS OFSX622-CW XPON ONU ONT 1GE {{3}} 1FE LAN PORT {{4}} WIFI+CATV XPON ONU DUAL MODE GPON / EPON ONU REALTEK CHIPSET

OPTFOCUS OFSX622-CW XPON ONU ONT 1GE+1FE LAN PORT + WIFI+CATV XPON ONU DUAL MODE GPON/EPON ONU REALTEK CHIPSET

περιγραφή προϊόντος

Ο δρομολογητής OFSX622-CW XPON ONU διαθέτει ταχύτερη και εξυπνότερη κεραία που μπορεί να ενισχύσει το σήμα και να διασφαλίσει γρήγορη μετάδοση. Τα 300Mbps το καθιστούν ιδανικό δρομολογητή τόσο για οικιακή όσο και για εταιρική χρήση. Αποτρέπει αποτελεσματικά την καταστροφή του δικτύου υπενθυμίζοντας σας όταν υπάρχει νέα πρόσβαση. Ο έλεγχος WAP το καθιστά πολύ βολικό στη χρήση. Το OFSX622-CW XPON ONU είναι πραγματικά κάτι που πρέπει να έχετε.

Προδιαγραφές

Βασικά χαρακτηριστικά

Τεχνικές παράμετροι

περιγραφή

Διεπαφή Up-Link

1 XPON interface, SC single mode single fiber RX 2.488 Gbits / s rate and TX 1.244 Gbits / s (GPON), RX 1.244 Gbits / s rate and TX 1.244 Gbits / s (EPON) rate Fiber Τύπος: SC / UPC

Οπτική ισχύς: 0 ~ 4 dBm Ευαισθησία: -28 dBm ασφάλεια: ONU μηχανισμός ελέγχου ταυτότητας

Μήκος κύματος (nm)

TX 1310nm, RX 1490nm

Συνδετήρας ινών

Υποδοχή SC / UPC (προαιρετικό SC / APC)

Διεπαφή δεδομένων κάτω σύνδεσης

1 * 10 / 100Mbps και 1 * 10/100 / 1000M διεπαφή Ethernet αυτόματης διαπραγμάτευσης, διεπαφή RJ45

Ένδειξη LED

8 τεμ

Διεπαφή τροφοδοσίας DC

είσοδος+12V 1A

Εξουσία

≤7W

Απόσταση μετάδοσης

-5~+55℃

Υγρασία

10 ~ 85% (χωρίς συμπύκνωση)

Θερμοκρασία αποθήκευσης

-30~+70℃

Διάσταση (MM)

167 * 119 * 32 mm (κεντρικό πλαίσιο)

Βάρος

0,6 kg (mainframe)

Χαρακτηριστικά WIFI

Τεχνολογικά χαρακτηριστικά

περιγραφή

κεραία

Λειτουργία 2T2R

5DBI Κέρδος, Συχνότητα: 2.4G

τιμή

Ρυθμός PHY 300Mbps

μεθόδους κρυπτογράφησης

WFA, WPA, WPA2, WAPI

Τεχνικά χαρακτηριστικά CATV

Τεχνολογικά χαρακτηριστικά

περιγραφή

Οπτικό μήκος κύματος

1540 ~ 1560nm

Οπτικό εύρος εισόδου

0 ~ -15 DBm

Οπτική απώλεια επιστροφής

≥45 DB

εύρος ζώνης

+ / - 45 ~ 1000 MHz

Ομαλότητα

1 DB

Επίπεδο εξόδου RF

≥72 dBuv

Εύρος ελέγχου AGC

0 ~ -14 DBm

Απώλεια επιστροφής εξόδου RF

≥14 DB

Αντίσταση εξόδου

75Ω

CNR

≥50 DB

CTB

≥60 DB

CSO

≥60 DB

Ορισμός του ενδεικτικού LED

σύμβολο

χρώμα

έννοια

PWR

πράσινος

ON: επιτυχής σύνδεση με τροφοδοσία OFF: αποτυχία σύνδεσης με τροφοδοσία

ΠΟΝ

πράσινος

ΟΝ: Θύρα ONU Ο σύνδεσμος συνδέσμου σωστά Τρεμόπαιγμα: Εγγραφή PON

OFF: Ελαττωματικός σύνδεσμος συνδέσμων θυρών ONU

LAN

πράσινος

ON: Σύνδεση σωστά Flicker: τα δεδομένα μεταδίδουν OFF: ελαττωματικός σύνδεσμος

WIFI

πράσινος

ΕΝΕΡΓΟ: Το WIFI απενεργοποιείται: Η εκκίνηση του WIFI απέτυχε

ΛΟΣ

το κόκκινο

Flicker: αποτυχία σύνδεσης με θύρα PON

OFF: ανιχνευμένη ίνα για εισαγωγή

Συχνές ερωτήσεις

1.Ποια είναι τα κύρια προϊόντα σας;

G / EPON ONU, Διακόπτης οπτικών ινών / POE / Βιομηχανικός, Μετατροπέας πολυμέσων, Οπτικός πομποδέκτης, Σειρά FTTH / FTTx, Καλώδια / Καλώδια οπτικών ινών, Κέντρο δεδομένων MPO / MTP, Κλείσιμο συναρμογών.

2.Είναι ασφαλές για την πληρωμή για μένα, καθώς είμαστε η πρώτη συνεργασία;

Μπορούμε να κάνουμε την εμπορική διασφάλιση στην Alibaba, η οποία θα εγγυάται τη λήψη των προϊόντων σας, δεχόμαστε επίσης άλλο ασφαλή τρόπο πληρωμής όπως θέλετε.

3.Ποιοι είναι οι όροι πληρωμής σας;

Εξαρτάται. Όροι πληρωμής: Δεχόμαστε κυρίως προπληρωμή από Alibaba, L / C, T / T, Western Union / MoneyGram / Paypal ή μετρητά. Μπορείτε να επιλέξετε τους όρους πληρωμής που είναι πιο βολικοί για εσάς.

Όροι τιμής: EXW Shenzhen κ.λπ.

4.Δοκιμάζετε όλα τα προϊόντα σας πριν από την παράδοση;

Ναι, έχουμε επαγγελματίες μηχανικούς για να δοκιμάσουμε όλες τις συσκευές πριν από την αποστολή. Η επιθεώρηση των προϊόντων μας συμμορφώνεται επίσης με ISO9001 / CE / FCC / SGS.

5.Τι γίνεται με την αποστολή;

Στέλνουμε σε όλο τον κόσμο.Ο χρόνος παράδοσης εξαρτάται από τον προορισμό και άλλους παράγοντες.

6.OEM&ενισχυτή; Η υπηρεσία ODM είναι διαθέσιμη;

Σίγουρα, το OPTFOCUS έχει πολύ ισχυρή ικανότητα να προσφέρει ενισχυτή OEM GG. Προϊόντα ODM. Εάν υπάρχει μια συγκεκριμένη ποσότητα παραγγελίας, μπορούμε να κάνουμε όπως εκτύπωση, λογότυπο και προσαρμοσμένο μοντέλο για εσάς.

7.Ποιοι είναι οι όροι συσκευασίας σας;

Λοιπόν, συσκευάζουμε τα προϊόντα μας σε ουδέτερα καφέ κινούμενα σχέδια. Αν έχετε νόμιμα κατοχυρωμένο δίπλωμα ευρεσιτεχνίας, μπορούμε να συσκευάσουμε τα προϊόντα στα επώνυμα κουτιά σας μετά τη λήψη των επιστολών εξουσιοδότησης.

8.Τι γίνεται με τον χρόνο παράδοσης;

Εξαρτάται.

Για τα συνήθη προϊόντα, διατηρούμε απόθεμα, θα μπορούσαμε να στείλουμε 3-5 ημέρες μετά τη λήψη της προκαταβολής. Για μεγάλη ποσότητα και ειδικά προϊόντα, παρακαλούμε ελέγξτε τον χρόνο παράδοσης μαζί μου.

9.Μπορώ να έχω παραγγελία δείγματος;

Ναί. Χαιρετίζουμε την παραγγελία δείγματος για δοκιμή και έλεγχο της ποιότητας. Υπάρχει όμως ένα τέλος που πρέπει να πληρώσετε.

Πιστοποιήσεις

OPTFOCUS OFSX622-CW XPON ONU ONT 1GE+1FE LAN PORT + WIFI+CATV XPON ONU DUAL MODE GPON/EPON ONU REALTEK CHIPSET

Αξιολόγηση πελατών

Σχετικά Αντικείμενα

OPTFOCUS OFSX622-CW XPON ONU ONT 1GE+1FE LAN PORT + WIFI+CATV XPON ONU DUAL MODE GPON/EPON ONU REALTEK CHIPSET


Hot Tags: Home ONU WiFi Router CATV XPON, Κίνα, εργοστάσιο, προμηθευτές, κατασκευαστές
Ένα ζευγάρι:1GE 1FE WIFI CATV 2Αntennas XPON Επόμενη:XPON ONU GPON OLT FTTH Οπτικό Chipset Realtek 1GE +1FE+WIFI+CATV Λιμένες Gpon Epon Gpon Onu Zte Olt Equipmnents Συσκευή

Εξεταστική

You Might Also Like