Realtek Chipset 1GE 1FE CATV EPON GPON XPON ONU με Wifi

Realtek Chipset 1GE 1FE CATV EPON GPON XPON ONU με Wifi

1 διεπαφή XPON, ενιαίο ς όρος SC ενιαία ίνα RX 2.488 Gbits/s ποσοστό και TX 1.244 Gbits/s (GPON), RX 1.244 Gbits/s ποσοστό και TX 1.244 Gbits/s (EPON) τύπος ινών: SC/UPC Οπτική δύναμη: 0~4 dBm ευαισθησία: -28 dBm ασφάλεια: Μηχανισμός επικύρωσης ONU

Λεπτομέρειες προϊόντος

Realtek chipset 1GE 1FE CATV EPON GPON XPON ONU με wifi

2 lan onu

OFSX622-CW

1GE+1FE θύρες Ethernet με Wifi WDM CATV XPON ONU για λύση FTTH


OFSX622-CW XPON (GPON και EPON διπλής λειτουργίας) ONU. Έχει σχεδιαστεί για την κάλυψη των αναγκών των φορέων εκμετάλλευσης σταθερών δικτύων ή των φορέων εκμετάλλευσης καλωδιακής τηλεόρασης και χρησιμοποιείται ευρέως σε FTTx, βιντεοεπιτήρηση και άλλες απαιτήσεις. Βασίζεται στην ώριμη τεχνολογία GPON και EPON, και έχει υψηλή αναλογία απόδοσης προς τιμή, σταθερή, οικονομικά αποδοτική, υψηλή αξιοπιστία, εύκολη διαχείριση, ευελιξία διαμόρφωσης και εγγυήσεις καλής ποιότητας υπηρεσιών (QoS). Είναι πλήρως συμβατό με τους τεχνικούς κανονισμούς GPON και EPON όπως itu-τ G.984.x, απαίτηση IEEE802.3ah. μπορεί να χρησιμοποιηθεί ως GPON ή EPON.

Βασικές προδιαγραφές

Παράμετροι τεχνολογίας

Περιγραφή

 

Διασύνδεση ανοδευφών

1 διεπαφή XPON, ενιαίο ς όρος SC ενιαία ίνα RX 2.488 Gbits/s ποσοστό και TX 1.244 Gbits/s (GPON), RX 1.244 Gbits/s ποσοστό και TX 1.244 Gbits/s (EPON) τύπος ινών: SC/UPC

Οπτική δύναμη: 0~4 dBm ευαισθησία: -28 dBm ασφάλεια: Μηχανισμός επικύρωσης ONU

Μήκος κύματος(nm)

TX 1310nm,RX 1490nm

Συνδετήρας ινών

Υποδοχή σύνδεσης SC/UPC(SC / APC προαιρετική)

Διασύνδεση δεδομένων κάτω από τη σύνδεση

1*10/100Mbps και 1*10/100/1000M διεπαφή ethernet αυτόματος-διαπραγμάτευσης, διεπαφή RJ45

Ενδεικτική λυχνία LED

8 τεμ

Διασύνδεση συνεχούς ρεύματος τροφοδοσίας

Εισόδου+12V 1A

Δύναμη

≤7W

Θερμοκρασία λειτουργίας

-5~+55°C

Υγρασία

10~85%(χωρίς συμπύκνωση)

Θερμοκρασία αποθήκευσης

-30~+70°C

Διάσταση(Mm)

167*119*32mm (κεντρικός υπολογιστής)

Βάρος

0,6 κ.(κεντρικός υπολογιστής)

Χαρακτηριστικά WIFi

Τεχνολογικές δυνατότητες

Περιγραφή

Κεραία

Λειτουργία 2T2R

κέρδος 5DBI, συχνότητα: 2.4G

Ποσοστό

300Mbps ΠΟΣΟΣΤΌ ΦΥΣΗ

μέθοδοι κρυπτογράφησης

Wfa,WPA, WPA2, WAPI

ΤΕΧΝΙΚΆ χαρακτηριστικά CATV

Τεχνολογικές δυνατότητες

Περιγραφή

Οπτικό μήκος κύματος

1540~1560nm

Οπτικό εύρος εισόδου

0~-15 DBm

Οπτική απώλεια επιστροφής

≥45 DB

Εύρος ζώνης

45~1000 MHz

Επιπεδότητα

1 ΣΠ

Επίπεδο εξόδου RF

≥72 dBuv

Εύρος ελέγχου AGC

0~-14 DBm

Απώλεια απόδοσης εξόδου RF

≥14 DB

Σύνθετη αντίσταση εξόδου

75Ω

Cnr

≥50 DB

Ctb

≥60 DB

Cso

≥60 DB

  • Τοποθέτηση ς και άμεσης λειτουργίας, δυνατότητα αυτόματης ανίχνευσης, αυτόματη ς διαμόρφωσης και αυτόματη αναβάθμιση υλικολογισμικού κ.λπ.

  • Πλήρως συμβατό μεGPON διεθνές πρότυπο IEEE802.3ah/802.3-2005

  • Υποστήριξη Κίνα Telecom GPON CTC3.1 πρότυπο και να επεκτείνει OAM

  • Υποστήριξη τριπλής αίτησης κρυπτογράφησης ανάδευσης

  • Αίτηση μηχανισμού υποβολής εκθέσεων DBA υποστήριξης

  • Υποστήριξη OAM (σύνδεση, δοκιμή, πίσω βρόχος) λειτουργία συντήρησης καθορισμένη IEEE802.3ah

  • Υποστήριξη της απομακρυσμένης αναβάθμισης και λήψης

  • Αναφορά εντοπισμού κατάστασης υποστήριξης και σφαλμάτων

  • Υποστήριξη για την αποθήκευση ρυθμισμένων παραμέτρων σε περίπτωση διακοπής ρεύματος

  • Υποστήριξη για τη ρύθμιση παραμέτρων της λειτουργίας εργασίας στη θύρα χρήστη

  • Υποστήριξη αυτόματου εντοπισμού MDI-MDIX στη θύρα χρήστη.

  • Κρυπτογράφηση και αποκρυπτογράφηση δεδομένων υποστήριξης

  • Έλεγχος ταυτότητας πρόσβασης υποστήριξης με βάση τον σειριακό αριθμό

  • Έλεγχος ταυτότητας πρόσβασης υποστήριξης με βάση τη διεύθυνση MAC

  • Υποστήριξη 802.1Q VLAN

  • Υποστήριξη πλούσια QinQ VLAN λειτουργίες και IGMP Snooping

  • Υποστηρίξτε τον κανόνα κυκλοφορίας για να τροποποιήσετε τη σχετική προτεραιότητα.

  • Λειτουργία WiFi iEEE802.11n 2T2R

  • Υποστήριξη για την επαναφορά των εργοστασιακών ρυθμίσεων

  • Υποστήριξη της απομακρυσμένης επαναφοράς και επανεκκίνησης

  • Υποστήριξη πεθαίνουν gasp συναγερμού διακοπής

  • Πλήρης συμβατότητα με olt με βάση Broadcom / PMC / Cortina chipset.

ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ ΕΤΑΙΡΕΙΑΣ

Shenzhen OPTFOCUS Technology Co, Ltd ιδρύθηκε το 2009, η οποία είναι μια επιχείρηση υψηλής τεχνολογίας κατασκευαστή με 10 χρόνια εμπειρίας σε παγκόσμιες πωλήσεις και υπηρεσίες.

Η εταιρεία μας επικεντρώνεται στην επαγγελματική R & D, την παραγωγή και τις πωλήσεις εξοπλισμού πρόσβασης XPON, ftth / FTTx λύση και παθητικά προϊόντα συστήματος καλωδίωσης. Δεσμευόμαστε επίσης να παρέχουμε προσαρμοσμένες υπηρεσίες OEM & ODM σε παγκόσμιους διανομείς επικοινωνιών, τηλεπικοινωνιακούς φορείς και ολοκληρωτή συστημάτων.

Optfocus κέντρο παραγωγής που καλύπτει περιοχή περίπου 2.500 M², και κατέχουν τρία εργαστήρια παραγωγής, 9 γραμμές παραγωγής.

Τα υψηλής ποιότητας προϊόντα μας και η σημαντική υπηρεσία θα σας βοηθήσουν να κερδίσετε περισσότερη αγορά και τους πελάτες.

company

Το πλεονέκτημά μας:

1. Μακρινός ή ακόμα και πρόσωπο με πρόσωπο τεχνική υποστήριξη

2. Υπηρεσία cOem/ODM υποστήριξης και συνεργάστηκε ως πράκτορας εμπορικών σημάτων

3. Ιδιαίτερα οικονομικώς αποδοτικός, ποιοτικός σταθερός και αξιόπιστος

4. 10 έτη εμπειρίας της κατασκευής του οπτικού εξοπλισμού ινών. επίσης περιεχόμενο υψηλής ποιότητας ελεγχόμενο σύστημα παραγωγής και δοκιμών·

5. Αποκλειστικό έξοχο σχέδιο προϊόντων

6. Άφθονος κατάλογος παραγωγής

7. Είχε γίνει διάσημο εμπορικό σήμα στο Μπαγκλαντές, αμερική, Ρουμανία, Hungury και κάποια νότια Αμερική για χρόνια.

8. Τεχνική ομάδα πωλήσεων για το χρόνο πριν και μετά από την υπηρεσία πώλησης.


certificates.jpg

Έκθεση

展会

Συχνές ερωτήσεις

1. Ποια είναι τα κύρια προϊόντα σας;

G/EPON ONU, οπτικών ινών/POE/βιομηχανικός διακόπτης, μετατροπέας μέσων, οπτικός πομποδέκτης, σειρά FTTH/FTTx, καλώδια/σχοινιά οπτικών ινών, κέντρο στοιχείων MPO/MTP, κλείσιμο θλίψεων.


2. Η υπηρεσία COem & ODM είναι διαθέσιμη;

Σίγουρα, OPTFOCUS έχει μια πολύ ισχυρή ικανότητα να προσφέρει OEM & ODM προϊόντα. Εάν υπάρχει μια ορισμένη ποσότητα διαταγής, μπορούμε να κάνουμε συμπεριλαμβανομένης της εκτύπωσης, του λογότυπου, και του προσαρμοσμένου προτύπου για σας.


3. Ποιοι είναι οι όροι πληρωμής σας;

Δεχόμαστε L /C, T/T, Western Union, MoneyGram, Paypal ή μετρητά. Μπορείτε να επιλέξετε τον τρόπο που είναι πιο βολικό για εσάς.


4. Τι γίνεται με το χρόνο μολύβδου;

Για τα συνηθισμένα προϊόντα, κρατάμε το απόθεμα, θα μπορούσε να στείλει 3-5 ημέρες μετά από να λάβει την προκαταβολή σας. Για μεγάλο quanity και ειδικά προϊόντα, παρακαλούμε να ελέγξετε το χρόνο μολύβδου μαζί μου.


Realtek chipset 1GE 1FE CATV EPON GPON XPON ONU με wifi

Hot Tags: realtek chipset 1ge 1fe catv epon gpon xpon onu με wifi, Κίνα, εργοστάσιο, προμηθευτές, κατασκευαστές
Ένα ζευγάρι:Fiber To The Home 2 Lan Ports 1 RF Output Wifi ONU ONT EPON GPON Επόμενη:FTTH XPON ONU EPON GPON 2 Θύρες LAN CATV Wifi ONU ONT

Εξεταστική

You Might Also Like