2017 Νέα άφιξη 8 θύρες 10/100 / 1000Mbps Διακόπτης POE Switch IEEE802.3af Power Over Ethernet Διακόπτης δικτύου για IP κάμερα VoIP τηλέφωνο

2017 Νέα άφιξη 8 θύρες 10/100 / 1000Mbps Διακόπτης POE Switch IEEE802.3af Power Over Ethernet Διακόπτης δικτύου για IP κάμερα VoIP τηλέφωνο

Ο POE Smart Switch είναι ένας προσαρμοσμένος διακόπτης Ethernet 10/100/1000M, ο οποίος εξειδικεύεται στον σκοπό της παρακολούθησης του δικτύου ασφαλείας. Σχεδιασμένο για την παρακολούθηση του αριθμού των θυρών που χρησιμοποιούνται στις πρακτικές μηχανικής, ο διακόπτης παρέχει ισχύ στο IEEE802.3af / στο πρωτόκολλο POE που λαμβάνει τελικό εξοπλισμό μέσω δικτύου ...

Λεπτομέρειες προϊόντος

Ο POE Smart Switch είναι ένας προσαρμοσμένος διακόπτης Ethernet 10/100/1000M, ο οποίος εξειδικεύεται στον σκοπό της παρακολούθησης του δικτύου ασφαλείας.

 

Σχεδιασμένο για την παρακολούθηση του αριθμού των θυρών που χρησιμοποιούνται στις τεχνικές εφαρμογές, ο διακόπτης παρέχει ισχύ στο IEEE802.3af / πρωτόκολλο POE που λαμβάνει τελικό εξοπλισμό μέσω καλωδίου δικτύου, με στόχο την επίλυση των προβλημάτων έλξης της εμπρός κάμερας και τη μείωση της δυσκολίας γραφής.

 

Το προϊόν διαθέτει δύο μοντέλα (λειτουργία δικτύου και οθόνης) για τη θύρα φωτογραφικής μηχανής, ώστε να αποφευχθεί η παράλυση του συστήματος εξαιτίας καταιγίδων που μεταδίδονται και εγγυάται την ασφάλεια των δεδομένων των σημάτων βίντεο.

Το προϊόν χρησιμοποιεί επαγγελματικές μάρκες για να αυξήσει τις παραμέτρους του buffer bandwidth και buffer, μειώνοντας την καθυστέρηση και τον χρόνο προσωρινής αποθήκευσης στη μετάδοση βίντεο HD.

 

Το προϊόν υιοθετεί ένα βιομηχανικό σχεδιασμό και χρησιμοποιεί διανομέα θερμότητας χωρίς ανεμιστήρα, καθιστώντας τη συντήρηση αποδοτική και λογική.


Χαρακτηριστικά και οφέλη

→ 8 θύρες συνδυασμού PoE και Ethernet IEEE 802.3af / at-compliant
→ Μέχρι 30 watt στα 48 VDC ανά θύρα PoE
→ Ανίχνευση και ταξινόμηση ευφυούς κατανάλωσης ενέργειας
→ Επαναφορικές διπλές εισόδους ισχύος VDC
→ Υποστήριξη για το OP-Ring (χρόνος αποκατάστασης <15ms), rstp="" stp="">
→ -20 έως 50C εύρος θερμοκρασίας λειτουργίας (μοντέλα Τ)
→ Υποστήριξη WEB, CLI, Telnet, βοηθητικό πρόγραμμα Windows και διαχείριση SNMP
→ Αρχιτεκτονική διακόπτη αποθήκευσης και προώθησης κοινής μνήμης χωρίς αποκλεισμούς
→ Διεύθυνση MAC: 8K


Διαμόρφωση θύρας
→ Θύρα RJ45: Αυτόματη διαπραγμάτευση, 10 / 100Base-T, Full / Half Duplex, Auto-MDI / MDIX, σε καλώδιο χαλκού cat5 # με απόσταση λειτουργίας μικρότερη από 100 μέτρα.
→ Οπτική θύρα 1000Base-FX: Μονάδα SFP
→ Μονή λειτουργία: 20, 40, 60, 80, 100, 120 χιλιομέτρων, προαιρετικά
→ Multi-mode: 2, 5Km, προαιρετικά
→ Μήκος κύματος: 850nm, 1310 nm, 1550nm
→ ΛΗΞΗ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΟΣ Λιμάνι: Βασισμένο σε σειριακό δίκτυο διαχείρισης, RJ45
→ Διεπαφή εξόδου συναγερμού: Έξοδος συναγερμού ρελέ. Υποστήριξη ενέργειας, σύνδεση θύρας και συναγερμός δικτύου κουδουνίσματος
→ Δείκτης: Σύνδεση θύρας, ένδειξη σφάλματος δακτύλου / ανωμαλίας 10M / 100M Rate, ένδειξη λειτουργίας


Επιλογές εισαγωγής ενέργειας
→ Τάση εισόδου: 48V DC (46 ~ 57VDC), Επαναφορά ισχύος
→ Προστασία ρεύματος υπερφόρτωσης
→ Υποστήριξη διπλής τροφοδοσίας ισχύος


Περιβαλλοντικά όρια
→ -20 ℃ ~ + 50 ℃ (μεγάλη θερμοκρασία)
→ Θερμοκρασία αποθήκευσης: -20 ℃ ~ + 75 ℃
→ Υγρασία: 5% ~ 95%


Μηχανική διάσταση
→ Διαστάσεις: 29 x 121 x 226 mm

Εγγύηση
→ 1 χρόνια


ΟΙ ΥΠΗΡΕΣΙΕΣ ΜΑΣ

OPTFOCUS ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑ Υπηρεσία Online / Offline

Α. Όροι πληρωμής

1) PAYPAL, Western Union, T / T για δείγματα

2) ESCROW, Ali-Secure, L / C, OA είναι διαπραγματεύσιμα

3) Διαθέσιμη αποστολή με χρέωση. Ο πράκτορας / πληρεξούσιος είναι ευπρόσδε

Β. Κάθε ερωτηθέν θα απαντηθεί εντός 24 ωρών

Γ. Επαγγελματικός κατασκευαστής. Καλώς ήλθατε να επισκεφθείτε την ιστοσελίδα μας Http://www.optfocus.com

Δ. Διαθέσιμη υπηρεσία OEM / ODM

1) Προσαρμοσμένη προβολή / σχεδίαση πάνελ διαθέσιμη

2) Σχεδιασμός συσκευασίας που προσφέρεται

3) Το νομίζεις, το κάνουμε!

Ε. Υψηλής ποιότητας, λογικές / ανταγωνιστικές τιμές, γρήγορο χρόνο παράδοσης

ΣΤ. Υπηρεσία εξυπηρέτησης μετά την πώληση

1) Όλα τα οπτικά προϊόντα με ίνες είχαν ελεγχθεί πλήρως, μία προς μία, πριν από τη συσκευασία

2) Όλα τα προϊόντα είναι απαλλαγμένα από συντήρηση εντός περιόδου εγγύησης / εγγύησης

Hot Tags: 2017 νέα άφιξη 8 θύρες 10/100 / 1000mbps poe διακόπτη ieee802.3af power over switch ethernet δικτύου για ip camera voip phone, Κίνα, εργοστάσιο, προμηθευτές, κατασκευαστές
Ένα ζευγάρι:Όχι Επόμενη:1000M Gigabit 8 θύρας POE Switch 24V 48V για τηλέφωνο IP VoIP IP

Εξεταστική

You Might Also Like