LR ΚΑΠ 100G, 100G LR4 10 χλμ OTU4 CFP2 οπτική μονάδα

LR ΚΑΠ 100G, 100G LR4 10 χλμ OTU4 CFP2 οπτική μονάδα

Ενότητα OPTFOCUS 100GBASE-LR4 ΚΑΠ υποστηρίζει σύνδεση μήκους 10 χιλιομέτρων Στάνταρ single-mode ίνα (SMF, G.652).

Λεπτομέρειες προϊόντος


Όνομα: 100G ΚΑΠ LR4

Ενότητα OPTFOCUS 100GBASE-LR4 ΚΑΠ υποστηρίζει σύνδεση μήκους 10 χιλιομέτρων Στάνταρ single-mode ίνα (SMF, G.652). 100 gigabit Ethernet σήμα μεταφέρεται σε τέσσερα μήκη κύματος. Πολυπλεξία και Αποπολύπλεξη τέσσερα μήκη γίνεται μέσα από τη συσκευή. Συμμορφώνονται με την ΚΑΠ MSA και IEEE 802.3ba 100GBASE-LR4. Ψηφιακά διαγνωστικά λειτουργίες είναι διαθέσιμες μέσω MDIO διεπαφής.


Λειτουργικό χαρακτηριστικό

· Συμβατό πρότυπο MSA ΚΑΠ

· Υποστηρίζει bit συγκεντρωτικών 103.1 Gb/s

· OTU4 συμβατό

· πομπός 4x25Gb/s LAN-WDM

· Μέγιστη σχέση μήκους 10km σε SMF

· Εμπορική υπόθεση θερμοκρασία 0° C έως 70° C

· CAUI ηλεκτρική διεπαφή

· Διασύνδεση διαχείρισης MDIO

· 3.3V ενιαία παροχή ηλεκτρικού ρεύματος


Εφαρμογές

Υψηλής ταχύτητας core router διασυνδέει και data center


Optfocus τεχνολογία τώρα σας φέρνει τα καλύτερα ποιότητας lr-100g ΚΑΠ, 100g lr4 10 χλμ otu4 cfp2 οπτική ενότητα από την επαγγελματική εργοστάσιο. Οι γνωστοί ως ένας από τους κορυφαίους κατασκευαστές και προμηθευτές των διαφόρων ινών οπτικών προϊόντων στην Κίνα, εμείς να σας διαβεβαιώσω την καλή ποιότητα και εξαιρετική απόδοση.

Hot Tags: Lr ΚΑΠ 100G, 100G lr4 10 χλμ otu4 cfp2 οπτική μονάδα, Κίνα, εργοστάσιο, προμηθευτές, κατασκευαστές
Ένα ζευγάρι:Όχι Επόμενη:100G ΚΑΠ SR, 100GBase SR4 OM3 70M, 100M ΟΜ4 CFP4 οπτικού πομποδέκτη

Εξεταστική

You Might Also Like