100G ΚΑΠ LR4 4x25Gb/s 1310nm ενιαία λειτουργία 10 χλμ οπτικού πομποδέκτη

100G ΚΑΠ LR4 4x25Gb/s 1310nm ενιαία λειτουργία 10 χλμ οπτικού πομποδέκτη

Υποχωρητικός με IEEE 802.3bm * 100Gbase-SR4 4x25G οπτικό 850nm ΦΩΤΟΑΝΙΧΝΕΥΤΉΣ 4x25G ηλεκτρικές εισόδου/εξόδου

Λεπτομέρειες προϊόντος


Όνομα: 100G QSFP28 SR4

Εξειδικευμένα προϊόντα

•100M φτάσει στην παράλληλη Multi-λειτουργία fiber(OM3) και 150 m σε ΟΜ4 ίνες

•Compliant με συντελεστή μορφής λειτουργική μονάδα QSFP + MSA

•Compliant με IEEE 802.3bm * 100Gbase-SR4 4x25G οπτικό 850nm ΦΩΤΟΑΝΙΧΝΕΥΤΉΣ 4x25G ηλεκτρικές εισόδου/εξόδου

• Υπόθεση θερμοκρασία 0° C έως + 70 ° C

•Ψηφιακή διαγνωστική λειτουργία


Εφαρμογές

Υψηλής ταχύτητας core router διασυνδέει και συνάθροιση στο κέντρο δεδομένων


Optfocus τεχνολογία τώρα σας φέρνει τα καλύτερα ποιότητας 100g ΚΑΠ lr4 4x25gb/s 1310nm ενιαία λειτουργία 10 χλμ οπτικού πομποδέκτη από την επαγγελματική εργοστάσιο. Οι γνωστοί ως ένας από τους κορυφαίους κατασκευαστές και προμηθευτές των διαφόρων ινών οπτικών προϊόντων στην Κίνα, εμείς να σας διαβεβαιώσω την καλή ποιότητα και εξαιρετική απόδοση.

Hot Tags: 100G ΚΑΠ lr4 4x25gb/s 1310nm ενιαία λειτουργία 10 χλμ οπτικού πομποδέκτη, Κίνα, εργοστάσιο, προμηθευτές, κατασκευαστές
Ένα ζευγάρι:100G ΚΑΠ SR, 100GBase SR4 OM3 70M, 100M ΟΜ4 CFP4 οπτικού πομποδέκτη Επόμενη:CXP SR 120G 120 g 12 Channles 1.06 Gb/s 10.5 Gb/s ανά κανάλι 850nm 300 M CXP οπτικού πομποδέκτη

Εξεταστική

You Might Also Like