CXP SR 120G 120 g 12 Channles 1.06 Gb/s 10.5 Gb/s ανά κανάλι 850nm 300 M CXP οπτικού πομποδέκτη

CXP SR 120G 120 g 12 Channles 1.06 Gb/s 10.5 Gb/s ανά κανάλι 850nm 300 M CXP οπτικού πομποδέκτη

Η OPTFOCUS 120Gb/s CXP πομποδέκτη ενότητες έχουν σχεδιαστεί για χρήση σε μέχρι 120 Gigabit ανά δεύτερη συνδέσεις πάνω από πολύτροπες ίνες.

Λεπτομέρειες προϊόντος


Όνομα: 120G CXP πομποδέκτη

Η OPTFOCUS 120Gb/s CXP πομποδέκτη ενότητες έχουν σχεδιαστεί για χρήση σε μέχρι 120 Gigabit ανά δεύτερη συνδέσεις πάνω από πολύτροπες ίνες. Είναι συμβατό με την προδιαγραφή CXP και IEEE 802. ΒΑ 100GBASE-SR10 και διεπαφές CPPI.


Λειτουργικό χαρακτηριστικό

· 12 κανάλια πομποδέκτη Πλήρης-ντούμπλεξ

· Καυτός pluggable ίχνος CXP

· Σύνδεση μέγιστο μήκος 300 m OM3 MMF και σε 400m στις ΟΜ4 MMF

· Δεδομένων ποσοστό έως 10.5Gbps ανά κανάλι

· Unretimed CPPI ηλεκτρική διεπαφή

· Απαιτεί 3.3V μόνο παροχή ηλεκτρικού ρεύματος

· Consumptionandlt χαμηλής ισχύος, 4.5W

· Ενσωματωμένη ψηφιακή διαγνωστικές λειτουργίες


Λήψη του φύλλου δεδομένων

Ρυθμός δεδομένων

Απόσταση

LD

Π.Δ.

DDMI

OCX-MPO120G-SR10C

120Gbps

300m

850VSCEL

PIN

(Y)

Optfocus τεχνολογία τώρα σας φέρνει την καλύτερη ποιότητα 120g cxp sr 120g 12 channles 1.06 gb/s 10.5 gb/s ανά κανάλι 850nm 300 m cxp οπτικού πομποδέκτη από την επαγγελματική εργοστάσιο. Οι γνωστοί ως ένας από τους κορυφαίους κατασκευαστές και προμηθευτές των διαφόρων ινών οπτικών προϊόντων στην Κίνα, εμείς να σας διαβεβαιώσω την καλή ποιότητα και εξαιρετική απόδοση.

Hot Tags: 120G cxp sr 120 g 12 channles 1.06 gb/s 10.5 gb/s ανά κανάλι 850nm 300 M cxp οπτικού πομποδέκτη, Κίνα, εργοστάσιο, προμηθευτές, κατασκευαστές
Ένα ζευγάρι:100G ΚΑΠ LR4 4x25Gb/s 1310nm ενιαία λειτουργία 10 χλμ οπτικού πομποδέκτη Επόμενη:Όχι

Εξεταστική

You Might Also Like