10G 100ΚΜ SFP

10G 100ΚΜ SFP

Οι πομποδέκτες OPTFOCUS Small Form Factor Pluggable (SFP) είναι συμβατοί με τη συμφωνία πολλαπλών προμηθειών (MSA) με δυνατότητα προσαρμογής μικρού μεγέθους. Ο πομποδέκτης αποτελείται από πέντε τμήματα: τον οδηγό LD, τον περιοριστικό ενισχυτή, την οθόνη ψηφιακής διάγνωσης, το λέιζερ VCSEL και τον φωτοανιχνευτή PIN. Η σύνδεση δεδομένων μονάδας σε ίνα πολλαπλών λειτουργιών 50 / 125um ή ινών μονής λειτουργίας 9 / 125um.

Λεπτομέρειες προϊόντος

10G 100ΚΜ SFP

Οι πομποδέκτες OPTFOCUS Small Form Factor Pluggable (SFP) είναι συμβατοί με τη συμφωνία πολλαπλών προμηθειών (MSA) με δυνατότητα προσαρμογής μικρού μεγέθους. Ο πομποδέκτης αποτελείται από πέντε τμήματα: τον οδηγό LD, τον περιοριστικό ενισχυτή, την οθόνη ψηφιακής διάγνωσης, το λέιζερ VCSEL και τον φωτοανιχνευτή PIN. Η σύνδεση δεδομένων μονάδας σε ίνα πολλαπλών λειτουργιών 50 / 125um ή ινών μονής λειτουργίας 9 / 125um.

SFP+ BIDI 20KM LC_1.jpg

packaging of sfp transceiver.JPG

περιγραφή προϊόντος

Το OPTFOCUS SFP + άμεσης τοποθέτησης συναρμολογεί καλώδια από χαλκό παρέχει μια οικονομικά αποδοτική λύση σε οπτικές ίνες σε εφαρμογές μικρής εμβέλειας. Ο σχεδιασμός επιτρέπει τη μετάδοση σειριακών δεδομένων μέχρι 10Gbps σε κάθε κατεύθυνση. Η χαμηλή κατανάλωση ρεύματος βοηθάει στη δημιουργία του συγκροτήματος SFP + χάλκινου καλωδίου μια οικονομική λύση για τις εφαρμογές rack ή rack-to-rack.

χαρακτηριστικό

l Υποστηρίζει ταχύτητες σειριακών δεδομένων μέχρι 10Gbps

l Χαμηλό κόστος

l Χαμηλή κατανάλωση ενέργειας

l Ενισχυμένη καταστολή EMI

l Σχεδίαση ασφάλισης με συρόμενο έμβολο

Εφαρμογή

l Διακόπτες

l Δικτύωση - διακομιστές, δρομολογητές και κόμβοι

l Επιχείρηση αποθήκευσης

l Εξοπλισμός τηλεπικοινωνιών

l Κάρτες διασύνδεσης δικτύου

10g-media-converter.jpg


ΠΛΗΡΩΜΗ & ΑΠΟΣΤΟΛΗ

Συσκευασία

Συσκευασία 10 τεμαχίων / κυψέλης, τοποθετείται στη συνέχεια σε χαρτοκιβώτιο.

sfp transceiver packaging.JPG

sfp transceiver packaging.JPG


Πληρωμή και αποστολή


ΠΙΣΤΟΠΟΙΗΣΗ

       Πιστοποιητικό CE Πιστοποιητικό CE   Πιστοποιητικό FCC



Προμηθευτής   Εκτίμηση   Πιστοποιητικό Πιστοποιητικό ISO

Αξιολογείται   με:


ΣΤΟΙΧΕΙΑ ΤΗΣ ΕΤΑΙΡΕΙΑΣ

company.jpg

fiber optical products.jpg

Τμήμα πωλήσεων

ΕΡΓΑΣΤΗΡΙ

ΕΚΘΕΣΗ

ecoc.jpg


ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΗΣΤΕ ΜΑΖΙ ΜΑΣ

Αν ενδιαφέρεστε για τα προϊόντα μας, παρακαλούμε συμπληρώστε τις παρακάτω λεπτομερείς απαιτήσεις. Η ομάδα του OPTFOCUS θα σας προσφέρει διαφορετικές λύσεις μέσα σε 12 ώρες. Δωρεάν δείγματα είναι επίσης διαθέσιμα.


Χαρακτηριστικά : 1000M SFP πομποδέκτης 100M SFP πομποδέκτης SFP Switch SFP Media Converter

Hot Tags: 10g 100km sfp, Κίνα, εργοστάσιο, προμηθευτές, κατασκευαστές
Ένα ζευγάρι:10Gb / s SMF 1310nm 10 χιλ. SFP + LR οπτική πομποδέκτη Επόμενη:10g χαλκού SFP

Εξεταστική

You Might Also Like